Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1586 postów 282 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

Moje komentarze

 • @Jan Paweł 10:58:37
  Proszę zobaczyć moje 40 filmów z Rosji i pochopnie się nie wypowiadać!?
  Trzeba było tam samemu pojechać a nie się wymądrzać!?
  Bilet kupiliśmy i film tam zrobiliśmy...
  yutube:Pomorska Telewizja Narodowa Kaliningrad Baltijsk!?

  WWW.PREZYDENTBEZPARTYJNY.PL
  Rdaktor Sławomir Ziembiński
  ROSJA , MUZEUM BAŁTIJSKIEJ FLOTY
 • W GDAŃSKU WSZYSTKIE LOKALNE TELEWIZJE OD 3 LAT DYSKREDYTUJĄ MNIE JAKO CZERWONEGO KORSARZA?ROBIĄ TO DLA DWORU PREZYDENTA GDANSK
  Konflikt z mediam lokalnymi i trwa co najmniej od 3 lat , t. odkąd to Prezydent Gdańska zrobił konkurs na PIRATA....URZĘDOWEGO!?
  Ja w tym konkursie nie wziołem udziału i w TELEXPRESIE powiedziałem podczas wywiadu w moim biurze www.fundacja-slawpol.eu o Panu Adamowiczu , że nie jesto GŁOWĄ KORONOWANĄ!?
  Król tylko z mógł mianować KORSARZA - KAPRA i dawał mu LIST ŻELAZNY - stawał się on oficerem KRÓLEWSKIEJ FLOTYLLI z własnym okrętem!?
  Od tej pory zacżęły się prowokacje i medialne ataki na moją osobę!

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA powstał przy fundacji SŁAWPOL właśnie dlatego aby nagłaśniać take działania mediów lokalnych , które to podjąć nieprawdziwe fakty i realizują GEBELSOWSKĄ propagandę przeciw CZERWONEMU KORSARZOWI!
  Ten konflikt przeszedł teraz jak widać na filmie na walkę z .....moją KAMERĄ!

  RED KAPER KING
  SŁAWOMIR
  www.prezydentbezpartyjny.pl
  www.fundacja-slawpol.eu
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  DZIENNIKARZ NEON24 ZABRANY SIŁĄ OD KAMERY PRZEZ BOR!?
 • BRACTWO PIRACKIE RP DZIAŁA OD 3 LAT W POLSCE POPRZEZ WWW.FUNDACJA-SLAWPOL.EU
  Już dawno jest w nas braterstwo i dlategio my lludzie mający do czynienia z żywiołem morskim wiemy , ze naszyM kandydatem nie są profesory -byli jąz tacy , jak prof. Balcerowicz , prof Buzek, prof. Belka i inni teoretycy co wyprowadzili całe rodziny do życia.... na ulice!!!
  PRAKTYK NA PREZYDENTA RP MA BYĆ człowiek , który niejedną burze i sztorm na morzu i lądzie przetrwał i waczył o DOBRO SWEJ ZAŁOGI NA STATKU CO SIĘ ZOWIE POLSKA!

  NASZ ZACNY I ZNANY OBYWATELOM RP CZERWONY KORSARZ winien zostać PREZYDENTEM RP!

  ZOBACZCIE NA JEGO STRONĘ WWW.PREZYDENTBEZPARTYJNY.RP
  Wybieramy niezależnego prezydenta zgody suwerenności Polski
 • WYBORY PREZYDENCKIE MAMY W TOKU - KTO WYGRA , JA TO JUŻ WIEM!?
  PAN BRONISŁAW KOMOROWSKI AKTUALNY PREZYDENT RP DEBATY Z KONTRKANDYDATAMI NIE CHCE!?

  Wiecie dlaczego , bo to zakłóci jego TOK dalszego kandydowania, gdyż wiadome jest , że kontrkandydaci pytać go będą o jego dotychczasowe dla obywateli RP ....dobre dokonania!

  Sztab PREZYDENTA RP aktualnego i on sam swoich przeciwników lekceważy , bo niby któż tyle ma poparcia co Bronisław Komorowski!Mówił o swych przeciwnikach , że są niedoświadczeni i nie mają PRAKTYKI , gdyż tak poważnych funkcji publicznych w swym życiu nie pełnili!?

  Wiemy jednak moi czytelnicy mili , że nie wszyscy potencjalni kandydaci chęć kandydowania jeszcze dotychczas ujawnili!Dlaczego , bo 1000 podpisów trzeba zebrać i powołać Komitet Wyborczy w ilośći 15 osób a tych to zebrać w POLSCE jest nie spośób i zarejestrować go w PKW co wymaga dużo zachodu i trudu!?

  Po pokonaniu tej bariery będę tu z Wami szczery, pójdzie im szybciej bo mają czas już nawet do 26 marca ze 100 000 wyborców podpisami zatańczyć przed PKW WALCA!?

  TE już jak wieść gminna niesie pozbiera się i na wsi i mieśćie a nawet w ...lesie!

  PO ZEBRANIU TYCH STU TYSIĘCY PODPISÓW NAGLE OKAŻE SIĘ , ŻE MAMY OKOŁO SETKI KANDYDATÓW GOTOWYCH RUSZYĆ W SZRANKI TEJ NIECODZIENEJ I CORAZ BARDZIEJ ZABAWNEJ WYBIERANKI!

  KTO WYGRA TE WYBORY , POWIEM WAM JAK PRZYDZIE JUŻ NA TO PORA, BO WIOSNA JUŻ W TOKU I MAM JUŻ PRZYSZŁEGO PREZYDENTA W MYM OKU!

  WYNIK I TAK JEST OCZYWISTY, ZASTANÓW SIĘ WIĘC DOBRZE POLSKI WYBORCO NIM ODASZ GŁOS NA SWOJEGO AKTORA LUB ARTYSTĘ!?

  www.prezydentbezpartyjny.pl

  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  Jaki prezydent?
 • @PontoSarmata 03:34:23
  NASI ROLNICY ROBILI PROTEST W STAROGARDZIE GDANSKIM NA KOCIEWIU
  JA W 1980r. TWORZYŁEM SOLIDARNOŚĆ ROLNIKÓW INDYWIDUALNYCH W woj.gdanskim!
  zapraszam do współpracy z kandydatem na Prezydenta RP ,wiecej na
  www.prezydentbezpartyjny.pl
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  W ZUS-sie w GdaŃsku ZAKAZ FILMOWANIA!
 • Durniu po co to czytasz?
  ahoj!
  WYPOWIEDZ UKRAINCA O POLSKICH WŁADCACH!?
 • SĄD SĄDEM A SPRAWIEDLIWOŚC MUSI BYĆ PO NASZEJ STRONIE!!!
  To , że nie jaki BUBEL złozył wniosek o zmianę składu sędziowskiego , to wcale nie znaczy , że wysoki Sąd ten wniosek musi rozpatrzeć po myśli składającego ?Ważne też jest okoliczność i moment złozenia wniosku - złożony został on w ODWECIE za ukaranie obywatela BUBLA karą porządkową!

  zaprawiony w bojach Sądowych

  Czerwony Korsarz z Gdańska

  SŁAWOMIR
  SENDECKI NIEWINNY! FATWA na LESZKA BUBLA zakończona!
 • SĄD SĄDEM A SPRAWIEDLIWOŚĆ MUSI BYĆ PO NASZEJ STRONIE!
  To , że nie jaki BUBEL złozył wniosek o zmianę składu sędziowskiego , to wcale nie znaczy , że wysoki Sąd ten wniosek musi rozpatrzeć po myśli składającego ?Ważne tęż jest okoliczność i moment złozenia wniosku - złozony został on w ODWECIE za ukaranie obywatela BUBLA karą porządkową!

  zaprawiony w bojach Sądowych

  Czerwony Korsarz z Gdańska

  SŁAWOMIR
  Doktor Sendecki sprowadza do parteru Leszka Bubla
 • ZASTRASZANIE RADKA ,TO NIEŻARY!
  ZASTRASZANIE RADKA , TO NIE ZARTY!

  To jest zorganizowany ATAK SŁUŻB na LUDZI Z OPOZYCJI - jednych do psychiatyka, drugich do kryminału !Mnie zrobiono WYROK specjalnie dzień przed ogłoszeniem wyborów na PREZYDENTA RP! TAK PO JEDNYM umoczą w coś każdego WŁADZY NIE WYGODNEGO! NIEMA NA CO CZEKAĆ - TRZEBA TO UPUBLICZNIAĆ!!!

  www.prezydentbezpartyjny.pl!
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  ZACZYNAMY BATALIĘ W AUSCHWITZ
 • @ninanonimowa 21:24:37
  CZŁOWIEKU a ZAJRZAŁEŚ NA WWW.GOLDENLINE.PL

  I ZAPOZNAŁEŚ SIĘ Z SYLWETKĄ SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO
  onegdaj asystenta profesora WITOLDA LEWANDOWSKIEGO na Wydz.Chemicznym POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ!?
  To ja inżynierom pomagałem tworzyć urządzenia do swoich prac dyplomowych.
  NIE SĄDZ A NIE BĘDZIESZ CZŁOWIEKU SAM SĄDZONY!

  NIE UBIÓR ŚWIADCZY O CZŁOWIEKU!!!

  WIEDZIEĆ trzeba TO, że jestem rekonstruktorem znanej postaci historycznej i Hersztem BRACTWA PIRACKIEGO RP działąjącego przy www.fundacja-slawpol.eu której, to projektem w realizacji jest budowa dużego zaglowca - kadłub dł. 45 m. stoi już zbudowany w stoczni w Gdańsku.Powstanie na tym staku KORSARSKA SZKOŁA POD ŻAGLAM Iw celu edukacji morskiej młodzieży i doroslych i rozsławiania tradycji morskich KAPRÓW GDŃSKICH.

  WWW.PREZYDENTBEZPARTYJNY.PL
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  WWW.PREZYDENTBEZPARTYJNY.PL
 • POLICJA DZIAŁA.....ZGODNIE Z PRAWEM!?
  Rafał Kryształowski
  ul.Wyszyńskiego 67/8
  78-400 SzczecinekSzczecinek 19.01.2015
  Sygn. akt II W 448 / 14
  SR. Wałcz WK.

  Rzecznik Praw Obywatelskich
  Pani Irena Lipowicz
  00 – 090 Warszawa
  Aleja Solidarności 77

  Zawiadomienie

  o kolejnym sądowo policyjnym rozboju z prośbą o interwencję i pomoc.

  W dniu 19.01.2015r około godziny 930 zorganizowana grupa szczecineckich policjantów zrobiła nam pobudkę uporczywym nękaniem za pomocą domofonu, dzwonka do mieszkania oraz przeraźliwego bębnienia w nasze okna i drzwi powodując silny lęk i obawę przed ich otworzeniem. Nieotworzenie drzwi było w pełni uzasadnione z uwagi fakt wielokrotnego dotkliwego pobicia nas przez funkcjonariuszy miejscowej KPP, duszenia, znieważania, poniżania, zastraszania oraz pomawiania o zachowania, które nie miały miejsca, a służyły TRIADZIE PRZESTĘPCZEJ za argument do usprawiedliwienia zastosowanej wobec nas nieuzasadnionej wieloletniej przemocy policyjnej. Nie pomijając w tym próby wrabiania w czynne napaście na policjantów w trakcie pełnienia przez nich tzw. „obowiązków” służbowych. W tym porannym najściu naszą traumę dodatkowo potęgowała obecność policjantów biorących udział we wcześniejszym katowaniu Rafała Krzyształowskiego w jego własnym mieszkaniu w dniu 30.04.2008r na oczach niepełnosprawnego syna Mariusza. Mającego miejsce przed zawiezieniem „podsądnego” na przymusową obserwację do psychuszki w Miastku, gdzie lekarze psychiatrzy Krzysztof Gawroński, Beata Grejcz, oraz psycholog Katarzyna Wolsztyniak – Drożdż, kryjąc policyjnych bandytów, uniemożliwili pobitemu Rafałowi Krzyształowskiemu wykonania koniecznej obdukcji lekarskiej.
  Mając na względzie opisane doświadczenia z bandytami w policyjnych mundurach i kryjącymi ich lekarzami przestępcami z psychuszki w Miastku, wielokrotnie pisaliśmy i dzwoniliśmy do sędziego Emilii Błażewicz domagając się od niej odstąpienia od poddania nas przymusowej psychiatryzacji. Wskazując na posiadane dowody naszej niewinności, oczywiste przeszkody prawne oraz gotowość udziału w procesie bez korzystania z jakichkolwiek ulg. Informowaliśmy też, że posiadamy żelazne dowody na okoliczność zmowy przestępczej szczecineckich sędziów i podległych im pracowników sekretariatu oraz miejscowych dyspozycyjnych funkcjonariuszy policji. Biorących udział w wieloletniej nagonce na nas i preparowaniu tego haniebnego postępowania o wykroczenie. Podnosiliśmy także zarzuty dotyczące karygodnych zachowań przydzielonego nam przez nią starannie dobranego adwokata z urzędu, Marka Klocka, który w perfidny sposób zakpił sobie z nas i powierzonych mu obowiązków służbowych. Uporczywie uniemożliwiając nam nawiązania z nim kontaktu w celu omówienia działań prawnych na rzecz naszej obrony. W finale skutkowało to pozbawieniem go pełnomocnictwa i wyznaczenie na jego miejsce wskazanego przez nas obrońcę, w osobie szczecineckiego adwokata Artura Kotyni, który w przeddzień opisywanego zdarzenia przekazał nam uspakajającą informację, że w naszej sprawie podjął już stosowne kroki procesowe. Sporządził wniosek w naszym imieniu o odstąpienie od badań psychiatrycznych wytykając sędziemu Emilii Błażewicz ich bezprawność. Ale ona postanowiła za wszelką cenę utrzymać w mocy swoje niezaskarżalne postanowienie i niczego nie uwzględniać. Całą swoją energię skupiła na bezwzględnym poddaniu nas badaniom psychiatrycznym, żeby w oparciu o wyprodukowaną na jej zlecenie opinię sądowo – psychiatryczną, przez spolegliwego biegłego psychiatrę z Wałcza, nie dopuścić do udrożnienia problematycznego dla oskarżycieli procesu. A mianowicie. Poprzez niezachodzące przesłanki psychiatryczne skatalogowane w art. 31 § 1 kk, doprowadzić do umorzenia cuchnącej sprawy albowiem wcześniej w niejasnych warunkach skazano nas zaocznym wyrokiem na grzywny po trzysta złotych. Nie dając możliwości odniesienia się do absurdalności postawionego nam zarzutu. Jednak w skutek naszego stanowczego sprzeciwu wyrok został uchylony.
  Dlatego w dniu 8.01.2014 r SSR Emilia Błażewicz gwałcąc z premedytacją prawo, po raz kolejny nakazała dyspozycyjnym policjantom z KPP w Szczecinku doprowadzenie nas na niedopuszczalnie prawnie badania psychiatryczne do wałeckiej PZP. Wyznaczone na godzinę 14.00 w dniu 19.01.2015r, które miał osobiście przeprowadzić dyspozycyjny dr. Jarosław Molęda, przerabiając nas z fałszywie oskarżonych na niepoczytalnych. Wszystko zostało starannie zaprojektowane i ukartowane żeby zmusić nas do udziału w bezprawnych czynnościach diagnostycznych, na warunkach bezpodstawnie oskarżającej nas togowo – policyjnej sitwy.
  POLICJA WYBIJA SZYBĘ WYCIĄGA LUDZI MIESZKANIA I ...UWALNIA!?
 • BANKI W POLSCE SĄ PONAD PRAWEM!
  Podpisując w Polsce umowę z jakim kolwiek bankiem MUSISZ podpisać klauzulę , że poddajesz sie egzekucji bankowej ze swojej woli!
  W momencie niegzodności i sporu np.w spłacie kredytu bank dostaje automatycznie komornika i klauzulę wykonalnośći a sprawa nie jest wogóle analizowana przez SĄD!
  Tego w krajach UE NIGDZIE NIE MA!

  www.prezydentbezpartyjny.pl
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  Zrozumieć zmianę ustawy o NBP
 • W POLSCE POWINIEN BYĆ PREZYDENTEM BEZPARTYJNY POLAK
  Jest nowy zupełnie niespodziewany kanydat , ktory sam hoduje na SWOJEJ działce i kisi OGÓRKI a nawet może zagrać na DUDACH!AHOJ!

  WWW.PREZYDENTBEZPARTYJNY.PL

  CZERWONY KORSARZ

  SLAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  II tura: Andrzej Duda kontra Magdalena Ogórek?
 • PAWEŁ KUKIZ JEST JUZ RADNYM SEJMIKU.....
  APETYT ROŚNIE W MIARĘ JEDZENIA.......

  To, że ma przełożenie w MEDIACH to jest prawda , bo jak robiliśmy spotkaniania OBURZONYCH , to do wywiadów był tylko Kukiz i z innymi działaczmi to media gadać wcale nie chciały!?DLACZEGO , bo zapewne , ktoś tam tym wszystkim reżyseruje!?
  WYBORY PREZYDENTA RP ZAPEWNE JUŻ TEŻ MAJA SWÓJ ZAPLANOWANY SCENARIUSZ - NIEBAWEM TEŻ POZNAMY WSZYSTKICH AKTORÓW .
  W ten czas REŻYSER odpowiednio ich obsadzi w swoich rolach i zacznie się bardzo emocjonyujćy SPEKTAKL!
  No nieraz i w TEATRZE zdarzają się nie przewidziane sytuacje ...odbiegjące od SCENARIUSZA!?

  www.fundacja-sawpol.eu
  PREZYDENT
  Sławomir Ziembiński
  Paweł Kukiz kandydatem na prezydenta?
 • DURNE MYŚLENIE .....
  Policjant nie ma w Polsce kondycji, aby dzwignąć parę barierek na samochód!?Tam widać , że robią to policjantki!Toć to doskonały trening i oszcżedność kosztów !Firma która zdejmuje barierki bierze kasę z naszych podatków i Policja też!?podwójne wydatki ....Szwedzi szanują grosz publiczny a my nie!
  TO JEST BRAK SZACUNKU , ALE DLA NASZYCH PUBLICZNYCH PIENIĘDZY

  WWW.FUNDACJA-SLAWPOL.EU
  Prezydent
  Sławommir Ziembiński
  POLICJA SZWEDZKA I JEJ PRACA....
 • WITAM I ZGŁASZAM SIĘ NA PRZEWODNICZĄCEGO KOMITETU WYBORU BEZPARTYJNEGO KANDYDAT NA PREZYDENTA RP
  Zgadzam się , że NARÓD ma prawo do wystawienia swojego niezależnego od zadnej PARTII KANDYDATA NA PREZYDENTA RP I OD DAWNA TO PROPAGUJĘ!

  TERAZ CZAS NA CZYNY I W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM .....

  ZGŁASZAM SIĘ NA PRZEWODNICZĄCEGO KOMITETU WYBORU BEZPARTYJNEGO KANDYDATA NA PREZYDENTA RP.
  Moje referencje, to praktyka jako trzy krotny Szef Sztabu Wyborczego www.kwwwps.pl 2014 i ruchu obywatelskiego PRACA DLA POLSKI 2010 r 2x wyborach smorządowych i raz w wyborach do Parlamentu UE..Bylem też kandydatem do Sejmu RP, jako bez partyjny w 2001 roku.

  kontakt ; prezydent@fundacja-slawpol.eu tel.604-399-321

  www.fundacja-slawpol.eu
  PREZYDENT
  Sławomir Ziembiński
  Prezydent Spoza Układu - czy to aż takie trudne?
 • MINUTA CISZY POLEGŁYM UKRAIŃCOM ...POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  W GDAŃSKU W EUROPEJSKIM CENTRUM SOLIDARNOŚCI MIAŁ O MIEJSCE SPOTKANIE Z UKRAINCAMI Z WITALIJ KLICZKO NA CZELE
  Wojna domowa na Ukrainie 20.12.2014r - Quo vadis
 • MINUTA CISZY POLEGŁYM UKRAIŃCOM.........POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  W GDAŃSKU W EUROPEJSKIM CENTRUM SOLIDARNOŚCI MIAŁ O MIEJSCE SPOTKANIE Z UKRAINCAMI Z WITALIJ KLICZKO NA CZELE!
  PRZYJECHAŁA EKIPA UKRAIŃCÓW I ZAŚPIEWAŁA: http://youtu.be/ZCYAClmHjhk
  ONZ: Od kwietnia na Ukrainie zginęło 4634 ludzi
 • TAŚMY Z REJSTRATORÓW.....CZARNE SKRZYNKI NADAL SĄ W ROSJI!
  Jaką wiarygodnośc jest dla nas z tych taśm skoro w Polsce nie mamy ich orginałóiw!?
  Czy Rosjanie nas nie oszukali i czy nie spreparowali wczśeniej dla nas tych taśm!?
  DOPÓKI WRAK I CZARNE SKRZYNKI NIE SĄ W POLSCE , TO NIC NIE JEST CO DO SMOLEŃSKA PEWNE!
  Są dzis nowoczesne techniki , ktore pozwoliły by te dowody zdiagnozować i dlatego Rosjanie nie chcą dowodów wydać NAM!

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  redaktor SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  SMOLEŃSK - DETONACJA CZY WYBUCH
 • SMOLEŃSK - NOWE FAKTY KTASTROFY odtajnione komandor MW Janusz Furkal
  http://youtu.be/03ImfpV90qY?list=PLsWkJAoB2pIrCYFbpDrtwo_BR-USBcUak
  Ziemia smoleńska i jasnogórska - widziane z USA

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej