Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

Moje komentarze

 • PAN DZIENNIKARZ DO DZISIAJ WALCZY Z PANIĄ PROKURATOR!?
  Wyraznie w moim tekście napisałem , że sprawa nadal jest na rzeczy - mnie Sąd sądzi za .....zjedzenie OGÓRKA!?Był już wyrok opiewający na 200 zł a to była tylko ćwiartka!?Oczywiście odwołałem się i sprawa jest w trybie normalnym obecnie na wokandzie!?Pani Prokurator bandytów , którzy mnie skopali i połamali żebro....puszcza wolno i informuje mnie , że mogę im zrobić sprawę cywilną....Tylko ludzie bez EMPATII nabijają się teraz ze mnie!?

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  POLSKA POLICJA DOBRZE PRACUJE JAK WIDAĆ NA MOICH FILMACH ,
 • JA NIE CZYTAM TABLOIDÓW...
  Wykrzyknik , to dlatego daję , bo za głośno gadam , co inni interpretują , że krzyczę!Natomiast znak zapytania stawiam ponieważ nie wszyscy mnie rozumieją....Spraw sądowych mam aktualnie kilka a ponadto mam już wyrok 20 godzin prac społecznych, co miesiąc na rzecz miasta Gdańska przez pół roku!?Nie wykonuję wyroku ze względu zawiłości prawnych polskiego WYMIARU NIESPRAWIEDLIWOŚCI!?1 marca odbędzie w Sądzie Wykonawczym rozprawa , gdzie Sąd zadecyduje o dopuszczeniu mnie do odbywania PRAC SPOŁECZNYCH zasądzonych WYROKIEM SĄDU , czy zamienią mi to na odsiadkę w więzieniu np. 3 miesiące za kratkami.Mam nadzieję , że pan Andrzej Duda PREZYDENT RP wcześniej jednak mnie UŁASKAWI!?Stosowny wniosek w tej sprawie jest obecnie rozpatrywany....daj Boże , aby to się tak zakończyło!?

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  DZIŚ JEST DZIEŃ CHOREGO I DLATEGO ODWIEDZIŁEM PANIĄ DOKTOR
 • HADACZA WRZUCIŁEM Z TYM FILMEM DO TOK FM NA MÓJ BLO PREZYDENT RP
  W 1980 roku jako ćzłonek MKS w Stoczni Gdańskiej walczyłem z Cenzurą i o WOLNOŚĆ SŁOWA i uważam , że mam prawo pisać i mówić to co czuję!?
  Wiem , że nie pasuje to wielu ludziom , że przeprowadzam wywiady z rożnymi ludzmi np.z lewicy ale jako niezależny dziennikarz i to aktualnie BEZ LEGITYMACJI PRASOWEJ z powodu indolencji i braku odpowiedzialność za SWOJE SŁOWO red. Eugieniusza Sendeckiego robię to co uważam, że powinienem robić!?Prezydent RP Andrzej Duda ma mój wniosek o ułaskawienie , ale tego nie robi i niebawem zamkną mnie w więzieniu za postawioną pieczątkę - tatuaż na przedramieniu prowokatorki - studentki i ataku jej chłopaka na mnie z zawodu OCHRONIARZA.W Sądzie odwrócono "kota ogonem" i to mnie skazano!?Sąd Wykonawczy aktualnie dąży do zamiany zasądzonych mi prac społecznych na WIĘZIENIE!!!
  Pan zajmuje się HADACZEM a mnie OLEWA!?DZIĘKUJE!

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  PANIE SENDECKI DUŻE LITERY TO ..KRZYK NA HADACZA
 • DUŻE LITERY TO W INTERNECIE ZNACZY KRZYK....ALE NIE ZAWSZE!?
  Panie redaktorze Sendecki pisz pan sobie co chcesz i jak chcesz , ale przestań pan już kreować tego HADACZA , bo to co pan robisz TELEWIZJI NARODOWEJ po prostu UWŁACZA......Ten człowiek nie zasługuje w/g mnie na popularyzowanie go po jego zdradzieckich umizgach do BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO......Skoro go obóz platformy wkręcił w swoje tryby to niech sobie tam siedzi.....Kto wie czy to co on panu nadaje a pan jako pas transmisyjny puszcza w ETER , to może być właśnie PROWOKACJA!!?

  Ja wielokrotnie pisałem i różne filmy informujące , że Trzecia Wojna Światowa już trwa , tylko że nie wszyscy to dostrzegają....Ostatnio zamieściłem wypowiedz jasnowidza z pomorza Jackowskiego oraz przepowiednie siostry z Francji .Trzeba też waćpanie wiedzieć , że ja mam na pokładzie mym szablę , jako szlachcic polski herbowy i posiadam też i broń skałkową!?
  Pod moją komendą DOWÓDCY FLOTYLLI KORSARSKIEJ jest na wybrzeżu wielu oficerów specjalistów wyszkolonych w MARYNARCE WOJENNEJ RP i innych fachowców zarzyjaznionego klubu płetwonurków NEPTUN.....Bractwo Pirackie RP jest od dawna przygotowane do boju i tylko czeka na mój sygnał!!?
  DUŻYMI LITERAMI PISZĘ , BO NIE RAZ OKULARÓW NIE MAM POD RĘKĄ I TYLE!!?AHOJ!

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  Prezydent
  www.fundacja-slawpol.eu
  CZERWONY KORSARZ
  GIERTYCH I KALISZ ZBESZTANI PRZEZ HADACZA W TVN24
 • KIM JEST "OBROTOWY" HADACZ I CZYM JEGO SA RADY DLA NAS POLAKOW!?
  HADACZ NAZYWA INNYCH CO PRZYCHODZĄCYCH DO TVN ....KRETYNAMI!?

  EUGIENIUSZ SENDECKI stale promuje tego OBROTOWEGO HADACZA , który to trzyma z Komorowskim a walczy z Giertychem z tej samej opcji politycznych i ujawnia agentów dziennikarzy a KIM JEST TEN HADACZ!?
  Sendecki robi z niego MĘDRCA NAD MĘDRCAMI a przy okazji obaj reklamują reżimowa TVN!?
  A co nas obchodzi co sądzi OBROTOWY kreowany przez red.Sendeckiego!?
  Hadacz obiecał pieniądze na TELEWIZJĘ NARODOWĄ z procesu z Platformą Obywatelską a Kasa się liczy....
  TRZY WARTOŚCI SĄ WAŻNE DLA TELEWIZJI NARODOWEJ, ALE KASA JEST POTRZEBNA!?

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpo.eu
  GIERTYCH I KALISZ ZBESZTANI PRZEZ HADACZA W TVN24
 • LESZEK MILER UDZIELIŁ WYWIADU POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ PODCZAS KAMPANI WYBORCZEJ
  LESZEK W WYWIADZIE TWIERDZIŁ ŻE JESZCZE NIE ZARDZEWIAŁ...
  Beczki piwa nie postawił i Bractwa Pirackiego RR nie przekonał, a więc przegrał z kretesem wybory!?

  OBEJRZYJCIE TO SAMI:
  https://www.youtube.com/watch?v=KV47GBouscE&index=2&list=PLTQBLM_uonFe3ntXZ-114DZPu6oC-xCkG

  CZERWONY KORSARZ Z GDAŃSKA
  SŁAWOMIR
  www.fundacja-slawpol.eu
  Patamorfolog W.Czarzasty
 • ŻARÓWKI W SEJMIE 16.01.2016 r NIE ZBITO A DZWIĘKU NIE BYŁO...
  Bo , kiedy wypożyczyłem przedłużacz o technika sejmowego i połączyłem moją kamerę do ładowania , to zrobiło się zwarcie i wzmacniacze na sali kolumnowej nie działały.Konferencja jednak się rozpoczęła , bo kazał o się , że to gniazdko było jakieś specjalne czego nie oznakowano na nim....Technicy usterkę naprawili i dzięki Bogu Konferencja o PRAWORZĄDNOŚCI ruszyła nieco opózniona do przodu już z PEŁNYM NAGŁOŚNIENIEM i to przez POMORSKĄ TELEWIZJĘ NARODOWĄ !Pełna relacja i wywiady z uczestnikami takimi jak, Adam Słomka KPN , Piotr Ikonowicz - Lewica , Prezes Stowarzyszenia Dzielny Tata, Stanisław Piotrowicz PIS , Janusz Sanocki Poseł Niezrzeszony i inni mniej znani - wszystko to przekazał dla Was redaktor.....
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI znany jako CZERWONY KORSARZ
  KONFERENCJA NA TEMAT PRAWORZĄDNOŚCI W SEJMIE RP
 • LESZEK MILER UDZIELIŁ WYWIADU POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ PODCZAS KAMPANI WYBORCZEJ
  https://www.youtube.com/watch?v=KV47GBouscE&list=PLTQBLM_uonFe3ntXZ-114DZPu6oC-xCkG&index=2
  MILLER CHYTRY. POPRAWKA DO TEKSTU LCHLIPA.
 • SOCJALIZM NIE WRÓCI - ON JEST W LUDZKICH UMYSŁACH ZAKODOWANY!!?
  Mentalność ludzi w Polsce nadal jest socjalistyczna.....
  HUTNICY MÓWIĄ POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ , ŻE POLSKIE
 • MÓJ GRUDZIEŃ 1970 - CZERWONY KORSARZ SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI GDAŃSK 16.12.2015 r.GODZ 2.30
  MÓJ GRUDZIEŃ 1970 - CZERWONY KORSARZ SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI GDAŃSK 16.12.2015 r.  Wspominam ten czas dzisiaj , bo w nocy 16.12.2015 około 2.30 wystrzeliło...... mi wino własnej produkcji i to mnie obudziło!?

  W ten czas mialem 15 lat i wraz z ojcem śp.Tadeuszem często słuchałem radia WOLNA EUROPA , gdzie czesto mówił JAN NOWAK JEZIEROŃSKI - miałem go mozliwość spotkać i porozmawiać osobiśćie podczas uroczystości w zakonie NAJŚWIĘTSZEGO ZBAWICIELA ŚWIETEJ BRYGIDY u sióstr Brygidanek a w wcześniej w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku przy ul Korzennej, gdzie odnalazłem jego zagubiną laskę!?

  W GRUDNIU 1970 uczęszczałem do TECHNIKUM PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO I CHEMICZNEGO w Gdańsku przy ul.Lastadi niedaleko cukierni WZ , do której to na przerwach biegaliśmy na ciastka WZ - tki - cukiernia działa do dziś i zamawiam w niej torty na moje urodziny CZERWONEGO KORSARAZA , tym razem 3-go stycznia 128- me!?

  Zapwiedział uczetnictowo w nich Gen.Grudniewski, Dowódca Polskich Drużyń Styrzeleckich i Eugieniusz Sendecki red.TELEWIZJI NARODOWEJ z Warszawy oraz wieczni opozycjoniści t.j ADAM Słomka i Zygmunt Miernik oraz inni znani ludzie , których to nie mogę ujawniać z racji tajemnicy w Bractwie Pirackim RP w którym to sprawuję funkcję Dowodcy Flotylli Korsarskiej.

  Wracjąc do MOJEGO GRUDNIA 1970 pamiętam , żę wtenczas ja, jako uczeń TPSiCH w klasie o profilu ZABEZPIECZENIA ANTYKOROZYJNE miałem praktyki w TECHNIKUM MECHANICZNO-ELEKTRYCZNYM obok URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO w Gdańsku i tam na przerwie podczas jedzenia śniadania patrzyłem przez okno korytarza tej szkoły jak płonie WOJEWÓZDKI KOMITET POLSKIEJ ZJEDNOCZONEJ PARTI!?Podszedł do nas z-ca Dyrektora TME i pyta się nas uczniaków co tam się pali a ja odpowiedzaiłem mu że :PŁONIE POLSKI RAICHSTAG!? Dyrektor TME nie wiedział co to jest , więc wytłumaczyłem mu, że to znaczy w/g mnie KW PZPR!Facet zrobił się purpurowy na twarzy jak przystało na .....I sekretarzy w zakladach pracy PZPR - dowiedzaiłem się o tym pózniej.

  Po przerwie wyznaczono mnie na dyżurnego i ponieważ była ogłoszona wtenczas godzina milicyjna musiałem w garniturze roboczym w warszatach szkolnych , gdzie uczono nas :kowalstwa, ślusarstwa, spawalnictwa, tokarstwa, frezerstwa i innych technologi obróbki metali - bo one wszystkie korodują!?Moim zadaniem ucznia , było niedopuszczanie do samodzielnego wychodzenia uczniów ze szkoły , gdzyż ze wględu na rozruchy uliczne w Gdańsku uczniów mogli odbierać tylko ich rodzice!?Po jakimś czasie zobaczyłem ludzi w ....maskach gazowych , którzy to nieśli futra i inne zrabowane przedmioty ze sklepów w starym mieście Gdańsku i wchdzili na forty napoleońskie i kopce oraz latający helikopter Milicji Obywatelskiej , który zrzucał na nich gazy łzawiace.....

  Podczas mojego powrotu do domu zaszedłem pod pomnik Neptuna pod DWOREM ARTUSA w Gdańsku i tam zobaczyłem czołg T-34 z bialym orzełkiem ale bez korony na burcie.podszedłem do włazu i rozpocząłem rozmowę z siedzącym tam czołgistą ale po jakimś czasie czołgistę wciągnięto do środka a w jego miejsce we włazie kierowcy pojawił sie oficer .....który to przemówił do mnie w ....języku rosyjskim!?

  NO CÓŻ tyle na dzisiaj ....in wino veriatas - to wszysko przez ten wystrzał korka z butelki z winem własnej domowej roboty !?AHOJ!

  DOWÓDCA FLOTLLI KORSARSKIEJ

  CZERWONY KORSARZ Z GDANSKA

  www.fundacja-slawpol.eured.

  POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ

  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  GRUDZIEŃ 70 W GDAŃSKU POD DOMEM STAŁ CZOŁG
 • PRETENSJE DO ....TRANSLATORA A NIE DO AUTORA@!?
  lektorem języka rosjskiego to ja nie jestem...
  JEST JUŻ ODPOWIEDZ ROSJI NA ZESTRZELENIE BOMBOWCA
 • HADACZ ZOSTAŁ ..CELEBRYTĄ TELEWIZJI NARODOWEJ!?
  Eugieniusz Sendecki dobry człowiek skupia się jednak na Hadaczu a inne ważne dla Polski sprawy zaniedbuje....Jest nowy Rząd , rusza do działania i moim zdaniem trzeba nagłaśniać problemy WAŻNE dla przeciętnego zjadacza chleba a nie zaczynać wraz z Hadaczem - celebrytą ataki na PIS!?
  Zobaczmy wpierw, co dobrego z dzialań tego Rządu wyniknie w najbliższym czasie!?
  Redaktorze Sendecki przestańcie pompować Hadacza i wezcie się za POWAŻNE PROBLEMY POLAKÓW!?

  redaktor Slawomir Ziembiński
  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
  www.prezydentbezpartyjny.pl
  JEST JUŻ KRZYŻ! JEST JUŻ KRZYŻ! JEST JUŻ KRZYŻ!
 • PREZYDENT KWAŚNIEWSKI UŁASKAWIŁ RYSZARDA KALISZA..
  CO WIDZICIE LUDZIE W TYM ZŁEGO....  PREZYDENT MA TAKIE PRAWO A NIE WAM PROF. I PISMAKOM OCENIAĆ UŁASKAWIENIA PREZYDENTÓW!

  SKAZANY TO SKAZANY - WIEM TO, BO TEŻ MAM WYROK I WDROŻONA JEST PROCEDURA UŁASKAWIENIA SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO TJ.CZERWONEGO KORSARZA Z GDAŃSKA!?

  Dostąłem wyrok pół roku prac społecznych na rzecz miasta Gdańska za .....postawienie pieczątki-tatuażu turystce na przedramieniu i.... siedziałem jedną noc w areszcie.

  Od czterech lat do dziś stoją po te pieczątki dzieci i turyśći z całego świata i robię je nadal mimo wyroku!?Nadmieniam , że tego dnia mialem wyjechać na spotkanie RUCHU OBURZONYCH do ŁODZI , które miało się tam odbyć z mojej inicjatywy, co uzgodniłem z Piotrem Dudą z NSZZ SOLIDARNOŚĆ! NIE BYŁO MNIE TAM!?  TAK DZIAŁA POLSKI WYMIAR NIESPRAWIEDLIWOŚĆI!!!

  Sprawa jest jak njabardziej KRYMINALNA - PRAWDA!?

  PANIE PREZYDENCIE TEŻ CZEKAM NA UŁASKAWIENIE!?

  www.fundacja-slawpol.eu

  PREZYDENT

  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  Pan Prezydent idzie na całośc
 • @CZERWONY KORSARZ Z GDAŃSKA 07:52:41
  https://www.youtube.com/watch?v=-tseOA12cso
  Umieszczenie mojego postu blokowane przez Neon 24- dlaczego
 • CENZURY BYĆ U NA W NEONIE BYĆ NIE MOŻE!?
  Ja będąc w 1980 r. członkiem MKS-u na Stoczni Gdańskiej walczyłem z CENZURĄ i dziś też kontyunuje tą WALKĘ.

  Dziś CZENZURA jest w wszechobecna na portalach internetowych.Wykonują te zadanie tak zwani moderatorzy , czyli administratorzy strony www!?

  Mnie CENZURUJE BOR, POLICJA I AGENCJE OCHRONY więc wiem z autopsji jak to dzała dzisiaj!?
  Polacy maja pelne PRAWO do wygłaszania swoich poglądów i tego nie można blokować !!!

  PRECZ Z WSZELAKĄ CENZURA!

  CZEROWNY KORSARZ Z GDAŃSKA
  red.Neon 24 i POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  Umieszczenie mojego postu blokowane przez Neon 24- dlaczego
 • POLICJA, AGENCJA OCHRONY I PSZCZÓŁKI - DOZYNKI I OBYWATEL RP
  POLICJA, AGENCJA OCHRONY I PSZCZÓŁKI - DOZYNKI I OBYWATEL RP
  OBYWATEL DZIENNIKARZ NIE WPUSZCZONY NA ...PRYWATNE DOŻYNKI ORGANIZOWANE PRZEZ GMINĘ PSZCZÓŁKI OCHRANIANE PRZEZ PRYWATNĄ AGENCJĘ OCHRONY!?

  https://www.youtube.com/watch?v=yjrBbddcyhk&list=PLTQBLM_uonFczIC-cUIRqts5Prz_lG8oU&index=1
  GEORGE SOROS O NADCHODZĄCYM POLICYJNYM PORZĄDKU ŚWIATA
 • POLICJA, AGENCJA OCHRONY I PSZCZÓŁKI - DOZYNKI I OBYWATEL RP
  OBYWATEL DZIENNIKARZ NIE WPUSZCZONY NA ...PRYWATNE DOŻYNKI ORGANIZOWANE PRZEZ GMINĘ PSZCZÓŁKI OCHRANIANE PRZEZ PRYWATNĄ AGENCJĘ OCHRONY!?

  https://www.youtube.com/watch?v=yjrBbddcyhk&list=PLTQBLM_uonFczIC-cUIRqts5Prz_lG8oU&index=1
  GEORGE SOROS O NADCHODZĄCYM POLICYJNYM PORZĄDKU ŚWIATA
 • RUCH SPOŁECZY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ A PROBLEMY OSÓB NIEPAEŁNOSPRAWNYCH W POLSCE
  https://www.youtube.com/watch?v=jlC0x3l20sM&index=3&list=PLTQBLM_uonFdSpUhFpYirxq_0zY4Z-03v
  „O cześć wam panowie...!”
 • @rerak 16:05:17
  "NIE WAŻNE KTO WYGRAŁ ....LICZY SIĘ UCZESTNICTWO" tak Twierdzi Pierr De Cbertein działaczy olimpijski.
  Onegdaj bywalem na podium jako pierwszy w Mistrzostwach Polski w Judo jeszcze jako junior!?

  RED KAPER KING
  www.fundacja-slawpol.eu
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  IV MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI
 • LUDZIE BEZPARTYJNI SPOTKALI SIĘ W GDAŃSKU W SPRAWIE REFERENDUM!?
  https://www.youtube.com/watch?v=c8TDYb4b9hQ
  Legenda Ruchu JOW, Janusz Sanocki w Tarnowie

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej