Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1706 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

Moje komentarze

 • TO TURYŚĆI BYWAJĄ HAMSCY I AGRESYWNI SZCZEGÓLNIE POLSCY
  Turyści zagraniczni zawsze mają HUMOR I Właściwe podejście do Korsarza.Natomiast Polacy często nie mają HUMORU I WYOBRAŻNI , ba nawet często mnie sami atakują!Faceci , którym "porywam" dziewczynę , to zmiast negocjować okup , idą i się na swoją ukochaną ....obrażają i idą w swoją stronę.A dziewczyny dają mnie buzi i idą ze mną .....pod rękę!

  Czerwony Korsarz
  POLICYJNA MOWA NIENAWIŚCI NA SOPOCKIM MOLO!?
 • POLICYJNA MOWA NIENAWIŚCI?
  DO KOMENDANTA POMORSKIEJ POLICJI

  Bardzo proszę o zpoznanie się z treścią mojej publikacji:
  http://prezydent.neon24.pl/post/149213,policyjna-mowa-nienawisci-na-sopockim-molo

  Killka lat temu za rządów PO podobne działania podejmowano wobec mnie a robili to Policjanci z Miejskiej Komendy i Komisariatu na ul.Piwnej.Patrole pojawiałay się nawet z alkomatem i Polcja podawała mnie do Sądu a póżniej Policjanci nie legitymujący mnie nie pojawiali się w Sądzie i sprAwę umorzono.
  Widać teraz pałeczkę przejeli Policjanci z Sopotu?
  W latach 80-tych byłem WROGIEM PRL i wtenczas ingwiliwała mnie SB , mam status w IPN-ie OSOBY POSZKODOWANEJ a teraz co dzis jest?


  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  KONTAKT +48 501510605
  slawomirziembinski@gmail.com
  www.fundacja-slawpol.eu
  POLICYJNA MOWA NIENAWIŚCI NA SOPOCKIM MOLO!?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:23:44 AD VOCE RUMU
  Właśnie dzisiaj już w Niedziele kolejne poprawiny a RUM na ukończeniu ....Jarku przybywaj i weź BECZKĘ tego trunku ze soba , bo dobry jest na szkorbut a moja załoga za burtę nie wylewa, jak widziałeś na filmie.Antałek 5 litrów poszedł od razu na pierwszej imprezie a teraz ino poprawiny i poprawiny.....a w beczce widać już dno.Przybajcie kamracie/AHOJ!

  Czerwony Korsarz z Gdańska
  SŁAWOMIR
  MIMO BURZY I ULEWY BYŁO GRILOWANIE U KORSARZA SŁAWOMIRA
 • CZERWONY KORSARZ , JAK ZAŚWIECI SWYMI OCZYMA TO....
  Wszystkie piękne PANIE lgną do niego i pałają zostać na moim pokładzie na....zawsze.Oczywiście na trochę im pozwalam pobyć na mym okręcie ale pózniej trzeba się wyokrętować.Oporne wyrzuca się za burtę na pożarcie rekinom!Kobiety to takie miłe są ....foczki ale nie do zniesienia są ich FOCHY!AHOJ!

  Czerwony Korsarz z GdaŃska
  OTWARCIE SEZONU ŻEGLARSKIGO NAD MOTŁAWĄ W GDAŃSKU
 • Piraci mieli przysłonięte oko a i maryanrze na zglowcach też!
  Trzeba widzieć , żę oczy wszyscy w załodze mieli w porządku.Wy szczury ladowe nic nie wiecie a sprawa wygląda tak:Podczas prac na słonecznym pokładzie przy żaglach i innych pracach bosmanskich zasłoniete było jedno oko a to w celu takim, że kiedy po wachcie schodziło się pod pokład , gdzie było ciemno a pochodni sie tam bez potrzeby nie zapalało , bo beczki z prochem tam były, to odkrywało sie zakryte oko i one przywyczajone do ciemności ....dobrze widziało!

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembinski
  OTWARCIE SEZONU ŻEGLARSKIGO NAD MOTŁAWĄ W GDAŃSKU
 • RYSZRDZIE ,TO CO OPISUJESZ I POKAZUJESZ ZACHĘCA MNIE DO WYJAZDU Z POLSKI DO AUSTRALI!
  mogę tylko Tobie przyjacielu pozazdrościć , że w tak wielu regionach ŚWIATA mogłeś gościć imasz dużą wiedzę.Okazło się jednak , że mimo swego wysokiego wzrostu jesteś człowiekiem skromnym i spokojnym, który się nie chełpi i nie wywyższa.Dziękuję Bogu , że Cię poznałem i mogłem gośćić na moim pokładzie i mam nadzieję , że kiedyś zawitam do Australii i znowu się spotkamy Ryszardzie?

  MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
  AMEN-Autobiografia Naukowa-Odc.92
 • PAN STASZEK WYPIŁ PEWNIE O.... KIELISZEK ZA DUŻO?
  Nie znam w neonie żadnych ugrupowań typu " szydzi i kociarze" ani innych frakcji?Każdy co u nas publikuje wyraża swoje poglądy i ma do tego pełne PRAWO.Czasy CENZURY już myślę w naszym portalu zostały wyeliminowane a moderatorzy wzajemnie się już nie zwalczają lecz WSPÓŁPRACUJĄ!PSY SZCZEKAJĄ A KRAWANA" JEDZIE DALEJ!
  TAK TRZYMAĆ!

  MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
  Kontradmirał
  SławomirZiembiński
  AMEN-Autobiografia Naukowa-Odc.91
 • @Ryszard Opara 02:44:33 NIETOPERZE TEŻ SRAJĄ NA WSZYSTKO?
  No cóż Ryszrdzie opisywałeś miejscowość w Australi , gdzie każdy robi co chce, jeno Burmistrz wie tam o co w tym chodzi!Zrobiłeś co chciałeś , bo se potupałeś......no i się posrałeś z nietperzami.Mój świętej Pamięci Tata Tadeusz Żołnierz Niezłomny , co chciał wysadzić w 1946 Pomnik Żołnierzy Radzieckich w Parku Poniatowskich w Łodzi mówił mi: SYNU TRZY RAZY POMYŚL ZA NIM COŚ ZROBISZ!Warto to stosować Ryszardzie.

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
  AMEN-Autobiografia Naukowa-Odc.91
 • WPS - NIE DO MNIE PRETENSJE ALE DO PORTALU ROSYJSKIEGO
  Ja tylko przetłumaczyłem z rosyjskiego na Polski a za treść podanych informacji to nie ja odpowiadam!Jako dziennikarz nie mam obowiązku podawać mojego informatora!

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  KTOŚ PUKA W KRZESŁO ŁUKASZENKI NA BIAŁORUSI?
 • A CZY W TYCH BRAZYLIJSKICH OPARACH SPOTKAŁES ...PIRATÓW?
  Opisujesz Ryszardzie twwoje doświadczenia z Brazyli ale piszesz też , że widziałeś złodzieji tam dużo!Pływałeś statkiem a nic tam nie ma o piratach , czyżby tam na tych akwenach ich nie było?Dziwne to mi się wydaje , możesz coś sobie przypomnisz w tym temacie ?
  Czerwony Korsarz

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
  AMEN - Biografia Naukowa - Odcinek 80
 • ROLĘ DZIENNIKARZA JEST DOKUMENTOWNIE JAK DZIAŁĄ WŁADZA?
  Panu lub pani RastaBoldon , czyli anonimowi odpowiadam!Ja niczego jako dziennikarz z Legitymacją Prasową www.neon24.pl nie ZASŁANIAM , lecz robiąc film dokumentujący czynności Policji ujawniam tajniki kuchni po to , aby kierowcy , którzy jeszcze kontroli drogowej nie mieli wiedzieli , jak się mają zachować!
  red.Sławomir Ziembiński
  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  www.neon24.pl
  POLICJA WOJEWÓDZ. UPOLOWAŁA CZERWONEGO KORSARZA POD KATOWNIĄ
 • NO I PROSZĘ DOWÓDCA 3 FLOTYLLI MARYNARKI WOJENNEJ BYŁ KOMANDOREM A DZIŚ JEST JUŻ KONTRADMIRAŁAEM!
  Andrzej Duda Prezydent RP dziś mianował nowego Kontradmirała a został nim Dowódca 3 Flotyli MW RP, którego to zdjęcie zmieściłem w tym wpisie.Niedawno jego poprzednik Komandor Jaworski w 98 rocznicę powstania Marynarki Wojennej RP też został awansowany do stopnia ...Kontradmirała a dziś już jest V-ce Admirałem.
  Generałów mamy teraz więcej a co z rekrutacją żołnierzy i marynarzy, bo trrzeba mieć jeszcze kim dowodzić?

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
  20 LAT MARYNARKI WOJENNEJ W NATO - PIKNIK W GDYNI
 • @Hades 23:17:52 PANIE KUP SOBIE WEJŚCIÓWKE DO PIEKŁa , NO NIE I TAK PANA TAM WPUSZCZA!
  Legitymacje Radnego Dzielnicy Gdańsk Stogi mam też ale pan był kiedyś Radnym - zapewne nie i jak widać NIC PAN W TYM TEMACIE NIE WIE!
  Szkoda dyskusji z takim abnegatem i wiecznym KRYTYKANTEM!

  SZCZĘŚĆ BOŻE
  CZERWONY KORSARZ Z GDAŃSKA
  ALEKSANDRA DULKIEWICZ PREZYDENT IDZIE Z OCHRONĄ DO TOALETY
 • PANIE HADES U PANA TEŻ NIE ...POKŁADU, OBEJRZYJ PAN DOKUMENT FILMOWY!?
  Bzdury pan wypisujesz , bo pan nie zadał sobie trudu oglądnięcia dokładnie dwóch filmów.Jest tam wyraźnie powiedziane , ze pomnik demontuje się na zlecenie Komitetu jego Budowy i to on o tym zdecydował, że ten pomnik stanie w innym miejscu!Co do mojego kolegi z lat 80-tych Pana Karola Guzikiewicza z SOILDARNOŚCI ze Stoczni Gdańskiej , to ona ma PRAWO wypowiadania się na ten temat , bo Ks.Henryk Jankowski był Kapelanem tej organizacji i odbudował z gruzów Bazylikę Świętej Brygidy.Dziś niszczy się i deprecjonuje te historyczne fakty a pan gdzie wówczas był i co robił - znowu pan chce być SĘDZIĄ a mało co pan wie o Gdańsku i tamtych czasach!

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  Ks.H.JANKOWSKI OBALONY,PODNIESIONY A TERAZ JEST ZDEMONTOWANY
 • PANIE HADES PAN SIĘ ZNASZ NA PRZEWOŻENIU ZA JEDNEGO OBOLA DO...!?
  Wiedz pan , że dotychczas jak żył śp.Paweł Adamowicz i Przewodniczacym Rady Miasta był Bogdan Oleszek, z którym dziś rozmawiałem osobiście, to wchodziłem z kamerą na każdą SESJĘ Rady Miasta bez problemu!Do stycznia 2019 r.Pełniłem funkcję RADNEGO DZIELNICY STOGI w Gdańsku i wszyscy mnie w Radzie Miasta zanają.To zapewne otoczenie nowej Prezydent wydało polecenie aby mnie nie pozwolić wejść najpierw do budynku a później do sali obrad.Pan bzdury wypisujesz , bo nie masz waćpan ZIELONEGO POJĘCIA , co się teraz w Gdansku dzieje!Zobacz pan mój film , który to obejrzało ponad 55 tyś pt.ALEKSANDRA DULKIEWICZ BOI SIĘ NOŻA A JEJ OCHRONA PRZESZKADZA DZIENNIKARZOWI - KORSARZOWI!
  Panie HADES sam pan tylko krytykujesz a co pan dobrago dokonał dla POLSKI - ja mam za sobą 64 lata życia w Gdansku i 35 lat działalności społecznej!Co pan wiesz na ten temat, głupot pan się o mnie żeś na czytał i żeś pan teraz wszystkie rozumy pozjadał!POKAŻ WAŚĆ KIM PAN JEST?Ja przedstawiam się z imienia i z nazwiska a pan kto?

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
  ALEKSANDRA DULKIEWICZ PREZYDENT IDZIE Z OCHRONĄ DO TOALETY
 • NO CÓŻ , GDYBYM ZEBRAŁ BRAKUJĄCYCH OKOŁO 300 PODPISÓW TO BYŁBYM PREZYDENTEM GDAŃSKA!
  Tak nie wiele mi już brkowało ale ZAWISZA NIEBIESKI nie chciał zbierać na mnie podpisów w Hotelu Merkury , bo chodził wcześnie rano spać po nocnej zmianie!?
  Zapewne na mnie Gdańszcznina Czerwonego Korsarza zagłosowało by 90 % wyborców a na panią A. Dulską niewięćej niż 2%.
  Za Braunem z całej Polski zjechało około stu zbieraczy podpisów i zrobili mu 5700 a Wy moi sympatycy siedzieliście w domowych pieleszach i pisalaiście swoje dyrdymały i teraz jest taki eFekt!AHOJ!

  Czerwony Korsarz z Gdańska
  Sławomir Ziembiński
  W GDAŃSKU ODBYŁA SIE I TURA WYBORÓW PREZYDENTA?
 • RYSZARDZIE NIE BÓJ SIĘ NAUCZĘ CIĘ JAK TRZYMAĆ STER I RAZEM POPŁYNIEMY W TEN ŚWIAT!
  Widzisz Ryszardzie w Gdańsku jest już po USTAWCE PARTYJNEJ i Partiokracja zrobiła Aleksandrę Dulkiewicz , tą specjalistka od LGTB Prezydentem Gdanska.Wcześniej sam Premier Mateusz Morawiecki wyznaczył ją na Komisarza dając jej swoje Błogosławieństwo!
  Mam już na swoim podwórko pozamiatane , bo Pani Aleksandra widząc mnie osttnio w TŁUSYTY CZWARTEK nie chciała mi dać pączka i powiedziała do mnie "panie piracie a skąd ja wiem czy pan dzisiaj nie ma noża "
  ZOSTŁO MI TYLKO WYPŁYNĄĆ Z PORTU GDAŃSK ZABIERAJĄC NOŻE I WIDELCE ZE SOBĄ!

  MORSKIE DRUZYNY STRZELCKIE
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński pseudonim CZERWONY KORSARZ
  RYSZARD OPARA NAMAŚCIŁ NA SWOJEGO ZASTĘPCE ASTRE!
 • ALEKSADRA DULKIEWICZ KANDYDATKA NA PREZYDENTA GDAŃSKA MA "SYNDROM NOŻA"
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KONTRADMIRAŁ I DOWÓDCA MORSKICH DRUZYN STRZELECKICH KOMENTUJE DZISIEJSZY INCYDENT Z ALEKSANDRĄ DULKIWEICZ NA PĘTLI TRAMWAJOWEJ NA SIEDLCACH W GDAŃSKU:
  https://www.youtube.com/watch?v=FM3kSPdMuQE
  A.DULKIEWICZ KANDYDATKA NA PREZYDENTA GDAŃSKA BOI SIĘ NOŻA!
 • POMNIK KS.HENRYKA JANKOWSKIEGO POWRÓCIŁ NA COKÓŁ!
  W sobotę 23 lutego o godz.7 rano ponownie po rekonstrukcji i konserwacji ustawiono na piedestale pomnik Ks.Prałata Henryka Jankowskiego kapelana NSZZ SOLDARNOŚC zmarłego w 2010 r.WŁADZE Gdańska twierdzą , że takie działanie Komitetu Budowy tego pomnika było niezgodne z Prawem Budowlanym i wniosły sprawę do Powiatowego Nadzoru Budowlanego.Pomnika dzień i noc pilnuje Policja i członkowie Komitetu.
  7 marca 2019 r sprawa wniosku o usunięcie Pomnika Ks.Prałata Henryka Jankowskiego ma być tematem obrad na Sesji Rady Miasta

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembinski
  www.fundacja-slawpol.eu
  MAREK SKIBA KANDYDAT NA PREZYDENTA GDAŃSKA
 • RYSZARDZIE NIE ROZUMIEM DLACZEGO UMOWY Z BANKIEM PEKO....TRZYMAŁEŚ W TYM BANKU?
  Ja zawsze dokumenty podpisane z Bankiem przechowywałem w swojej firmie!Ponadto odbierając ze skrytki swój DEPOZYT nie sprawdziłeś , że zapakowali Ci tam pocięte gazety!?Wtenczas powinieneś na miejscu zrobić zdjęcia i narobić tam rabanu!
  Wygląda na to , że byłeś bardzo naiwny i sam sobie strzeliłeś w ....kolano!
  Teraz nie masz dowodów na to co z Tobą zrobiono i z twymi pieniędzmi!?

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
  AMEN-Autobiografia Naukowa-Odc.52

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej