Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1705 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

Moje komentarze

 • ABORDAŻ TEŻ MOŻEMY ZROBIĆ I Z NIEBA...BRACTWO KORSARSKIE RP!
  Ważne aby przejąć URZĄD MIASTA w Gdansku i zrobić tam prawdziwą INWENTARYZACJĘ!Damy Radę bo i są Radni co niektórzy mający duże doświadczenie i znający wszystkie sztuczki URZĘDNICZE w Gdańsku!
  Z czasem dołączą do nas zastępy POLAKÓW , bo obudzimy w nich PATRIOTYZM!

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
  GRZEGORZ BRAUN MÓWI DO KORSARZA DOKONAJMY WSPÓLNIE ABORDAŻU
 • Przepraszam pomyliłem pana H z drugim H.....miało być: Panie Hades!
  W swoim komentarzu pod tym wpisem pomyliłem Was panowie i bardzo przepraszam pana panie Husky!

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
  Wolne Miasto DANZIG ! ! !
 • JEST ZDJĘCIE KANDYDATA NA PREZYDENTA GDAŃSKA SŁOWIANINA SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO!
  W Niemczech już powołano RADĘ Wolnego Miasta Gdańska i to trzeba widzieć!
  Odpowież PKW wkrótce będzie umieszczona - problemy techniczne...

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński
  NASZ POLSKI GDAŃSK - SKARGA NA DZIAŁANIE KOMISARZA W GDAŃSKU
 • PANIE HUSKY ZAPRASZAM DO GDAŃSKA NA ZEBRANIE 3 TYŚ PODPISÓW W 6 DNI!?
  Proszę mnie nie porównywać do Kononowicza osobę , która stała się sensacją w wyborach na Prezydenta .Ja gdybym zebrał te ponad 3 tyś podpisów , a zabkało nam tylko trochę mniej , gdyż zebrano ich 2017 , to stałbym się CZARNYM KONIEM wyborów do Urzedu Prezydenta Gdańska.Widać jakie przekręty zrobiła PKW i nadal to czyni w stosunku do KWW GRZEGORZA BRAUNA.
  Dla byłęj V-ce Prezydent pani Aleksander Dulkiewicz zebranie podpisów w Urzędzie Miasta i jednostkach podległych UM czyli kilkunastu tysiącach JEJ podwłądnych to żaden problem w zbieraniu!
  Jak działały dotychczasowe władze Gdańska , to proszę zobaczyć na moim reportażu w mieszkaniu komunalnym w Gdańsku pare dni temu: http://prezydent.neon24.pl/post/147631,osmiornica-wladze-gdanska-przymusowo-dokwaterowaly
  www.fundacja-slawpol.eu
  PREZYDENT - już od 13 lat!
  Sławomir Ziembiński
  Wolne Miasto DANZIG ! ! !
 • ZGADZAM SIĘ , ŻE TO ŻENADA I BŁAZENADA ALE ZE STRONY PKW!
  DEMOKRACJA , to wielość kandydatur i każdy OBYWATEL RP ma prawo kandydować!PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA , gdzie Komisarzami są Sędziowie winna stać na straży PRAWA!
  W tym przypadku, to właśnie PKW ŁAMIE PRAWO, bo kandydatów traktuje WYBIORCZO i od samego poczatku wyborów popełnia rażące błedy!

  KWW NASZ POLSKI GDAŃSK
  Pełnomocnik
  Sławomir Ziembiński
  KWW NASZ POLSKI GDAŃSK ZŁOŻYŁ SKARGĘ W PKW
 • @siwekperu 04:11:14SKORO NIE ZNASZ SIĘ NA STOPNIACH WOJSKOWYCH TZN. JESTEŚ NIEUZBROJONY!
  Kontradmirał ma w dyni minę ukrytą na wypadek wejścia szabrowników...
  Ty się zastonów co wypisujesz!
  ŁUKASZENKO NIE WPUSZCZA ROSYJSKIEJ ARMII NA BIAŁORUŚ
 • JESTEM KORSARZEM I JAK OBEJMĘ URZĄD PREZYDENTA TO I KAPRZY NA ŁONO GDAŃSKA POWRÓCĄ!
  Panie Krzysztofie proszę przeczytać dokładnie mój PROGRAM jest tam o Kaprach Gdańskich i Bitwie Pod Oliwą!

  Czerwony Korsarz
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KANDYDAT NA PREZYDENTA GDAŃSKA
 • @Rzeczpospolita MAM PYTANIE A JAKI JA MAM POLITYCZNY ŚWIATOPOGLĄD!?
  Jestem dziennikarzem niezależnym i zamieszczam wpisy na rózne tematy i żadnego światopoglądu tu nie prezentuje , bo staram się wiernie dzwierciedlać fakty!Nie należę do żadnej PARTII!
  To o co tu chodzi?

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  ŁUKASZENKO NIE WPUSZCZA ROSYJSKIEJ ARMII NA BIAŁORUŚ
 • @Jasiek 22:03:46 CHODZIŁ DO PRZEDSZKOLA W 1980 r. i DZIŚ ROZUMUJE JAK PRZEDSZKOLAK!
  Panie Jasiek trzeba była żyć w tamtych burzliwych czasach aby mieć dzisiaj możliwośc właściwej oceny i rozeznania w tym temacie!Dziś po 39 latach można na podstawie dzisiejszej wiedzy różne wnioski wyciągać, ale w tamtych czasach większość działaczy nie zdawała sobie nawet sprawy, co niesie za sobą kapitalizm i kto na prywaytzacjach się dorobi majątku!Panie Jaśku więc się nie wymądrzaj , bo coś zrobił w swym życiu dla POLSKI?Polacy są znani z krytykanctwa lecz jak trzeba działać to krytykaci pierwsi uciekają od jakiegolwiek CZYNU , bo na to nie mają już czasu i ochoty!~?A czy był Jsiek choć w wojsku?

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
  WYPOWIEDŹ PAWŁA ADAMOWICZA DLA TVP PIS!?
 • @Jasiek 09:02:32 PANIE JASEK A ILE PAN MASZ WIOSEN?
  Polską Organicaję Bezrobotnych założyłem wtenczas w 1990 r. , kiedy jako Przewodniczący Komisji Zakadowej NSZZ SOLIDARNOŚC w Sp.z o.o. OLICON zostałem ....zwolniony z pracy.!Byłem tam Kierownikiem Robót Antykorozyjnych i moi nurkowie malowali pod wodą!Inspiracją do utworzenia stowarzyszenia POB był sam Lech Wałęsa , ktory mnie kazał wyrzucic z biura Przewodniczącego KK NSZZ SOLIDARNOSC , jak do nie poszedłem po pomoc i wsparcie!?
  Co wtenczas roiłeś JAŚKU?Dziś tylko krytykujesz!

  MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembińskił
  WYPOWIEDŹ PAWŁA ADAMOWICZA DLA TVP PIS!?
 • @Krystyna Trzcińska 05:53:20 JA WCALE SIĘ ZDJĘCIEM NIE CHWALĘ!
  Zdjęcia zamieszczone do artykułu zrobione zostały wiele lat wcześniej 11 LISTOPADA pod pomnikiem Jana III Sobiekiego w Gdańsku, zanim to jeszcze Adamowicz został postawiony przed Sądem i zaczęto ujawniać całą prawdę o nim.To co pani opisuje komentarzu to mało , bo je wiem dużo więcej , gdyż urodziłem się w GDAŃSKU i tu działam społecznie od Lat 80-tych w SOLIDARNOŚCI, byłem założycielem i prezesem ZG POLSKIEJ ORGANIZACJI BEZROBOTNYCH, zalożyłem też firmę PW SŁAWPOL WOLNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ a 13 lat temu na jej majątku powstała www.fundacja-slawpol.eu , która działa do dziś!

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  WYPOWIEDŹ PAWŁA ADAMOWICZA DLA TVP PIS!?
 • CO DO SZUKANIA DZIURY W CAŁYM PRZEZ NIEJAKIEGO CO MA KSYWE "JASIEK"!?
  Ja choć mam cztery wnuczki DZIADKIEM jeszcze nie mogę zostać , bo nie mam ...wnuka!Dla mnie to i dobrze , bo nie mogą do mnie mówić SPIEPRZAJ DZIADU".
  Jestem RADNYM DZIELNICY STOGI w Gdańsku i proszę się nie nabijać ze mnie bo to , że ku uciesze turystów ubrany chodzę w stroju CZERWONEGO KORSARZA i mogą w naszym STARYM GRODZIE zrobić sobie ze mna zdjęcia to ujmy mi nie przynosi!
  Regan też wpierw był aktorem a dopiero później został PREZYDENTEM USA!

  Czerwony Korsarz
  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Sławomir Ziembiński
  PAWEŁ ADAMOWICZ ZAPROSIŁ SENIORÓW NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA
 • @Ryszard Opara 03:29:39 NIGDZIE NIE MA DEMOKRACJI@
  DEMOKRACJA w wykonaniu USA, to czysty BIZNES!Robią ją przy pomocy największej ARMII ŚWIATA!Bush kidyś Wojnę nazwał BIZNES WOJENNY!
  Wszystkie ustroje to fantazyjna UTOPIA a Władcy sprawujący władzę zawsze nam będą wmawiać , że TO co proponują jest dla LUDU dobre, choć sami w to nie WIERZĄ!?
  Rysiek TY trochę żyjesz na tym świecie i wiesz kolego , że mam rację.Wybraliśmy w Gdańsku Prezydenta i najwidocznej on komuś już nie pasował, więc został zarżnięty NOŻEM!

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red>Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  AMEN-Autobiografia Naukowa-Odc.37
 • CZY TO NAPEWNO DZIAŁE TAK JAK TO OPISANO PANIE DOKTORZE OPARA
  Profesor Marc Anthony Derwick (lat 65) wraz z żoną Marią Derwick (lat 63). Profesor Derwick to specjalista ds. chorób krążenia z 29-letnim stażem. Obecnie mieszka w Australii.

  Specjalista, który odważył się zakwestionować utarte metody leczenia miażdżycy. Został skrytykowany i napiętnowany przez środowisko branżowe. Tymczasem jego odkrycie może uchronić miliony ludzi przed zawałem czy udarem mózgu.

  „Przez 27 lat leczyłem ludzi chorych na serce, miażdżycę i inne schorzenia układu krwionośnego. Codziennie przyjmowałem mnóstwo ludzi, którym skrupulatnie przepisywałem tony lekarstw: na rozrzedzenie krwi, na obniżenie ciśnienia, obniżenie cholesterolu. W głębokim przekonaniu, że te tabletki uchronią ich przed najgorszym, czyli przed całkowitym zatkaniem tętnic i ostrą niewydolnością mięśnia sercowego. Wierzyłem w swoim racjonalnym rozumie kształconym na uczelni medycznej, że te chemiczne „cudowne medykamenty” uchronią ich przed przedwczesną śmiercią. Że dzięki nim odzyskają zdrowie. Jakże się myliłem…

  Przez te 27 lat myślałem, że leczę ludzi i wywiązuję się dobrze ze swojego obowiązku. Aż do momentu, gdy u mojej żony stwierdzono zaawansowaną, ciężką miażdżycę tętnicy wieńcowej… U mojej żony, która nie pali, nie pije, w miarę zdrowo się odżywia. I jak się później okazało, nie ma wysokiego ciśnienia, trochę tylko podwyższony cholesterol… Wdrożyłem u żony standardowe leczenie. Ale jak się okazało później…

  Zamiast ją leczyć, wpędzałem ją do grobu!
  Żona mi zaufała jako specjaliście i człowiekowi. Posłusznie przyjmowała leki na obniżenie statyn. Aż do tego tragicznego momentu w dniu jej 59. urodzin, gdy dostała zawału…

  Na szczęście zawał okazał się lekki. Jednak ja z tygodnia na tydzień rozumiałem, że moje leczenie wcale nie przynosi żadnych rezultatów. A jeśli już, to skutek jest być może odwrotny do zamierzonego. Po raz pierwszy w życiu jako specjalista i jako człowiek poczułem się kompletnie bezradny. Miałem poczucie winy. Kim jestem, skoro nie potrafię – po 27 latach czynnej praktyki specjalisty – pomóc mojej żonie?

  Tylko 50% ludzi przeżywa drugi zawał
  Nie trzeba być lekarzem, żeby zdawać sobie sprawę, że pierwszy zawał to sygnał ostrzegawczy. Tylko 50% ludzi przeżywa drugi zawał i zaledwie 3% przeżywa trzeci. Byłem w rozpaczy. Ale wtedy nie wiedziałem, jak bardzo jestem w błędzie w swoim rozumowaniu. I nie wiedziałem, że rozwiązanie tak naprawdę jest w zasięgu ręki…

  Wątpiąc w siebie, zwątpiłem w medycynę
  Żona pocieszała mnie i uspokajała, ale ja i tak wiedziałem, że NIE POTRAFIĘ jej wyleczyć. I wtedy natrafiłem na książkę Michela de Lorgerila (francuskiego kardiologa z Krajowego Centrum Badań Naukowych), który otwarcie pisze o negatywnych skutkach długotrwałego przyjmowania statyn oraz o prawdziwej przyczynie zatykania się tętnic i choroby niedokrwiennej serca.

  „Cholesterol jest dobry dla zdrowia”…
  Przeczytałem tę szokującą informację. Dowiedziałem się, że cholesterol to tylko objaw tego, że w naszym organizmie jest stan zapalny. Cholesterol to taka woskowa maź, która nie tyle zatyka tętnice, ile próbuje zalepić już powstałe rany. Złapałem się za głowę, bo jeśli tak, to jest zupełnie odwrotnie, niż wpajano mi na uniwersytecie! Potem dowiedziałem się również o prawdziwym działaniu tzw. beta-blokerów, leków przeciw arytmii, leków na nadciśnienie czy nitrogliceryny…

  Po tym, co przeczytałem, byłem w szoku
  Całe armie lekarzy przepisują ufnym jak dzieci pacjentom tony leków na obniżenie ciśnienia i obniżenie cholesterolu we krwi. Tymczasem nadal (jak to możliwe?) NIE WIADOMO w 100%, dlaczego tworzą się blaszki miażdżycowe. Nie ma absolutnie żadnych badań, które mogą poświadczyć, że to cholesterol powoduje chorobę niedokrwienną serca czy zatkanie tętnic. Tzw. blaszka miażdżycowa to są zakrzepy krwi, ale winowajcą nie jest tu cholesterol!

  Czym jest miażdżyca?
  Miażdżyca to choroba śródbłonka, czyli warstwy komórek wyściełających tętnice. Na skutek uszkodzeń tych komórek krew przestaje swobodnie spływać po ściankach tętnic, powstają ranki i zakrzepy, czyli tzw. płytki miażdżycowe. Z powodu rozrostu tych płytek przepływ krwi w tętnicy jest ograniczony.

  Zanim odkryłem, jak odblokować tętnice, pozbyć się zakrzepów (całkiem naturalnie) i udrożnić przepływ krwi, dowiedziałem się, że są na świecie narody, w których taka choroba jak miażdżyca tętnic w ogóle nie występuje! Na przykład u mieszkańców Kitawa z Nowej Gwinei nie zdarzają się zawały ani udary mózgu. Również ludzie Melanezji są wolni od choroby wieńcowej. Także tradycyjna ludność wysp Tokelau na Oceanie Spokojnym, której tradycyjna dieta obfituje w tłuszcze nasycone w postaci oleju kokosowego. Tymczasem ja sam przez lata zalecałem ludziom dietę niskotłuszczową…

  Dlaczego krew przykleja się do tętnic i tworzy skrzepy?
  Odpowiedź jest tak prosta, że ja sam nie mogłem w nią uwierzyć. Jeśli ścianki tętnicy są na tyle śliskie, że krew płynie w nich swobodnie, organizm jest zdrowy. Jeżeli jednak ich powierzchnia robi się porowata, nierówna i „szorstka”, tworzą się ranki, zgrubienia i stany zapalne. W toku mojego medycznego śledztwa odkryłem, że są 4 ważne substancje, które utrzymują zdrowie ścianek naszych tętnic:

  koenzym Q10 (jego rolę dla organizmu można porównać do świecy zapłonowej w silniku samochodu);
  witamina C i witamina K2, która skutecznie zapobiega gromadzeniu się wapnia w tętnicach;
  kwasy tłuszczowe omega-3, które obniżają ciśnienie krwi.
  Jednak do naprawienia już powstałych zniszczeń nie wystarczy łykać po 10 tabletek witamin dziennie czy jeść ryby. Zatkane tętnice zamieniają się bowiem w bombę zegarową, która może w każdej chwili wybuchnąć. A do rozbrojenia tej bomby, czyli do rozpuszczenia już narosłej blaszki miażdżycowej, potrzeba prawdziwej broni przeciw miażdżycy, która będzie skuteczna, bezpieczna i będzie działać na każdego.

  Jak naturalnie usunąć groźne złogi miażdżycowe?
  Jej lecznicze właściwości są znane od czasów starożytnych.Od tysięcy lat w tradycyjnej medycynie azjatyckiej w leczeniu zaburzeń układu krążenia wykorzystuje się ekstrakt pozyskiwany z Cynara scolymus. Zawiera substancje czynne (cynerynę i inulinę), które bardzo szybko i bezinwazyjnie zmiękczają skrzepy krwi zalegające w tętnicach oraz przywracają komórkom wyściełającym tętnice odpowiednią poślizgowość. Substancje te sprawiają, że krew znów swobodnie płynie, docierając najdalszych organów i naczyń włosowatych.

  Cynara scolymus nie tylko przywraca naczyniom krwionośnym elastyczność i odpowiednią przepływowość. Dzięki temu, że krew dociera do najdalszych zakamarków organizmu, wszystkie narządy zostają odpowiednio dotlenione i odżywione. Organizm zaczyna pracować pełną parą i zdrowieją również inne organy, które niedomagały.

  Jednak spożywanie samego Cynara scolymus nie przynosi tak spektakularnych efektów. Dopiero w połączeniu z innymi potężnymi składnikami jego działania wzmacnia się o 87%, co pozwala na całkowite udrożnienie tętnic.


  Cynara scolymus o silnych właściwościach przeciwmiażdżycowych i przeciwstarzeniowych

  5 lat temu wyjechałem do Włoch na naukowe sympozjum naukowe poświęcone udrożnianiom żył. Tam właśnie dowiedziałem się o cudownych właściwościach ekstraktu z karczocha Cynara scolymus. Zacząłem sprowadzać tę substancję dla mojej żony, która przez 3 miesiące pod kierunkiem profesora z Tajpej przyjmowała kurację na bazie korzenia He Shou Wu.

  Przez 27 lat swojej praktyki nie widziałem czegoś takiego
  Żona podeszła do kuracji sceptycznie. Jednak gdy już po 1. miesiącu zaczęła się o wiele lepiej czuć, a bolesne skurcze nóg i duszności mijały, odzyskiwała wiarę w wyleczenie i radość. Pomimo że czuła się lepiej, to ja wiedziałem, iż najważniejsze okażą się wyniki badań. Oboje wiedzieliśmy, że termin zabiegu angioplastyki i wszczepienia stentów zbliża się nieubłaganie. A ja dodatkowo wiedziałem, że u 97% pacjentów po upływie 4–5 lat konieczna jest kolejny zabieg… Tymczasem po 4 miesiącach moja żona zrobiła kompleksowe badania, po których okazało się, że:

  cholesterol LDL jest w normie i wynosi 105 mg/dl;
  ciśnienie krwi się unormowało i wynosiło średnio 130/78 mmHg;
  zawartość trójglicerydów we krwi spadła aż do 120 mg/dl;
  I NAJWAŻNIEJSZE: nie ma śladu w tętnicach po tzw. blaszkach miażdżycowych!
  Takie wyniki dała w 100% naturalna, roślinna kuracja. Z natury jestem sceptyczny, więc poleciłem żonie powtórzyć badania. Wyniki były równie optymistyczne. Oczywiście odwołaliśmy termin zabiegu angioplastyki. Gdy lekarz w szpitalu spojrzał na wyniki badań, myślał, że to pomyłka… Nie wiedział, co powiedzieć.

  1.-3. tydzień kuracji4.-6. tydzień kuracjiPo 7.-8. tygodniu kuracji
  Na ilustracji w sposób obrazowy przedstawiono efekt działania kuracji prof. Derwicka na bazie Cynara scolymus. Na początku złogi miażdżycowe obejmują połowę tętnicy, co stwarza już poważne ryzyko. W 1. tygodniu złogi te są zmiękczane i rozpuszczane za pomocą aktywnych enzymów i molekuł roślinnych. W 3. tygodniu widać już, że są wyraźnie mniejsze. Ostatnia ilustracja przedstawia udrożnioną tętnicę, w której krew płynie już swobodnie.

  Ale w kraju jako specjalista byłem skończony…
  Gdy przestałem przepisywać pacjentom statyny, donieśli na mnie. Nie chcieli słyszeć o jakichś tam naturalnych czy alternatywnych metodach. Ludzie uważają, że to podejrzane. Chociaż znalazłem w Anglii producenta, który zaczął produkować suplement na bazie precyzyjnie oczyszczonego ekstraktu Cynara scolymus, twierdzili, że chcę tylko zarobić i że wpędzam ludzi do grobu swoimi szarlatańskimi metodami. Nie miałem żadnych argumentów. A przecież wyleczyłem moją własną z żonę z miażdżycy! W końcu wyjechałem z kraju i przeniosłem się do Australii, gdzie otworzyłem prywatny gabinet specjalisty ds. chorób serca.

  Nadal przychodzą do mnie schorowani ludzie. Ale teraz wiem, że potrafię ich NAPRAWDĘ wyleczyć. W lokalnej gazecie ukazał się nawet artykuł o mojej kuracji. Jestem z tego dumny. Zmieniłem swoje podejście do medycyny i patrzę inaczej teraz na choroby układu krążenia. Ale mimo że w kraju spotkałem się z atakami i obelgami od innych specjalistów po fachu, nie przejmuję się tym. Najważniejsze, że moja żona jest ZDROWA. Nic innego się nie liczy.”
  AMEN-Autobiografia Naukowa-Odc.37
 • @AgnieszkaS 22:38:11 POGRZEB MOŻNA BYŁO W GDAŃSKU ZOBACZYĆ W TV!
  Prezydent Gdańska został spopielony a grób jego jest w Katedrze Mariackiej za pancerną szybą!
  Co do ZBIÓRKI PUBLICZNEJ Jurka Owsiaka, to mu raz w tym pomagałem , jako impresario artystyczny obwoziłem zespół po Gdańsku ale na końcu zawiozłem tych artystów do TV Gdańsk , gdzie wystąpili w TVP 2 , który to Jurek na cały dzień dostawał na "własność" i po występie dowiedziałem się , że artyści otrzymają DUŻE HONORAIUM a ja byłem li tylo WOLONTARIUSZEM !Wkurzyłęm się i .....założyłem www.fundacja-slawpol.eu.
  Moja fundacja działa 13 lat i tysiące ludzi znalazło dzięki niej pracę w kraju i za granicą!Pomogliśmy założyć wiele włąsnych firm osobom BEZROBOTNYM!Nikt nam TVP 2 nigdy na chwilę nawet nie udostępnił i milionów na konto mimo NASZEJ ZBIÓRKI PUBLICZNEJ nie wpłacił!Jurek obiecał nam wsparcie ale były to tylko puste słowa , jak z nim rozmawiałem onegdaj w Warszawie!?


  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński
  Refleksje na spacerze po Gdańsku w czasie mszy pogrzebowej
 • PROCEDURA JEST ZAWSZE TAKA SAMA W KAŻDYM SĄDZIE ALE NIE W KOSZALINIE!
  Moja długoletnia praktyka uczstnictwa w procesach sądowych daje mi wiedzę , że w tej sprawie Sędzia po zaproszeniu przez protokólantkęnas na salę nie dokonał normalnej procedury!Zawsze Sędzia po ropoczenciu wokandy przepytuje obecnych z imienia i nazwiska oraz pyta w jakim charakterze przybyli na ten proces i to jest wpisywane do protokółu.Dziennikarzy jezlłi są obecni na sali Sądowej prosi każdego z nich o okaznie legitymacji dziennikarskiej , co odnotowywane też jest w przez protokólantkę.Wtenczas rozpczyna wokandę a dziennikarze dopiero wówczas wnoszą o nagrywanie przebiegu procesu.
  Sędzia na tej roprawie tak nie postąpił a więc wiedział , że będą dziennikarze , bo niepotrzebnie redakcja BARWY BEZPRAWIA zawiadomiła go na piśmie tuż przed roprawą - ja i inni dziennikarze nigdy tak nie postępujemy!?

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  MAFIA SĄDOWNICZA, BARWY BEZPRAWIA I POMORSKA TV
 • @kula Lis 68 13:14:17 DZIĘKI ZA SZYBKĄ IFORMACJĘ - DODAŁEM JĄ!
  Panie Kula jest bardzo dobrze zorientowany , dziękuję za współpracę..

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  ZAPROGRAMOWANE MORDERSTWA I NAPADY NA POLITYKÓW W POLSCE I
 • SPRAWDZAŁEM WASZĄ CZUJNOŚC I NABRAĆ SIĘ NIE DALIŚCIE!
  Teraz dodłem lot prawdziwego MIG- 29 tym razem z Polskim pilotem , też dobrze latał...

  Morskie Drużny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
  FANTASTYCZNY LOT A NAWET TANIEC MIG-29
 • DRUGI FILM JEST Z 2016 ROKU A SM W GDAŃSKU CO ZROBIŁA?
  Tu się nic nie zmienia SM ma za zadanie ....prześladować współmieszkańców z danego miasta w imię wydanych nielogicznych derektyw przez Prezydentów i Burmistrzów.

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  ZA NIEMCA TAK NIE BYŁO-SM REKWIRUJE TRUSKAWKI!
 • TUTAJ MOJE ŻYCZENIA NA ŻYWO MACIE!AHOJ!
  https://www.youtube.com/watch?v=pyMPMVHPjNU&feature=youtu.be
  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ANNO DOMINI 2019

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej