Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1590 postów 282 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

Moje komentarze

 • WRZUCANIE WSZYSTKICH "WYKLĘTYCH" DO JEDNEGO WORKA TO PRZESADA?
  Ja jestem synem śp.TADEUSZA ZIEMBIŃSKIEGO, który to 1948 r. zosatał aresztowany , bo działał jako radiotelegrafista w Nieleganym Oddziale Harcerskim, który to miał na celu wysadzenie w parku Poniatowskiego w Łodzi pomnika ŻOŁNIERZRZY RADZIECKICH!?Skatowno mego tatę podczas przesłuchań i do końca swego życia był gułchy na jedno ucho!W związku z tym , jako pracownik Stoczni Gdańskiej nie mógł pracować na wysokościach , co ograniczało jego możliwośći zarobkowe.Ojciec mój nigdy o tym nie mówił , bo był człowiekiem skromnym.Po śmierci jego IPN wytoczył proces o Zbrodnie Przeciw Narodowi Polskiemu i nasza rodzina dostała skromną rekompensatę po ....2 tyś na osobę.
  O takich żołnierzach wyklętych media nie piszą i historii ich nie upubliczniają!

  Na WOJNIE Świętych nie ma i niema czym się chełpić , bo LEPIEJ NIECH POKÓJ ZAPANUJE NA ŚWIECIE a wojnach i ich bochaterach lepiej wtedy zapomnieć!

  MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
  Wyklętyzm – nowa religia?
 • Z POWYŻSZYCH KOMENTARZY WYNKA, ŻE WSZYSCY OCZEKUJEMY ZMIANY?
  Dwaj rozgrywający PUTIN I TRUMP walczą o jak najlepszą pozycję w Swiecie.IZRAEL wszystkie swoje błędy pod dywan zamiecie , ale czas jego dominacji i żydowskich organizacji w Świecie dobiega końca!?Inne narody potrafią się już dogdadywć bez udziału USA Rosji i Izraela.

  CZAS NAJWYŻSZY ABY DOKONAŁA SIĘ ZMIANA A POLSKA PRZETAŁA BYĆ STRZYŻONA ZEWSZĄD A JEJ GOSPODARAKA DAWAŁA DOBROBYT POLAKOM!

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński
  PUTIN I JEGO RAKIETY TYPU HIPERSONIC
 • CZYŻBY KOMUŚ SIĘ ZDAWAŁO ZE W POLSCE CENZURA MOŻE BYĆ JESZCZE!?
  INFORMUJE WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW I WIDZÓW Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ , ŻE SĄ NA MNIE WYWIERANE NACISKI ABY WYCOFAĆ PONIŻSZY FILM DOKUMENTALNY P.T."NAUKA BIZNES, FUNADCJE TWORZĄ WSPÓLNE KONSORCJUM A iNSTYTUT MASZYN PREZPŁYWOWYCH W GDAŃSKU ....STAWIA WETO!?CENZURY W POLSCE JUŻ NA SZCZĘŚCIE NIE MA!

  POLECAM DO OGLĄDANIA:

  www.youtube.com/watch
  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl
  PREMIER MORAWIECKI ,NAUKA,BIZNES,FUNDACJE A CENZURA!?
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:10:59 KORSARZ TO NIE PIRAT!!!
  Szczury lądowe nie odróżniają Pirata od KAPRA czyli KORSARZA?
  Pirat to rozbójnik morski wyjęty z pod PRAWA a KORSARZ , to OFICER , który ma WŁASNY OKRĘT a także LIST ŻELAZNY OD KRÓLA!Jemu bez zgody Króla włos z głowy spaść nie może!BITWĘ POD OLIWĄ w roku 1627 wygrali KAPRZY Gdańscy , których to Polski Król uzbroił i zdobyli okręt szwedzkiego Admirała wcześniej zabijając go.Okręt został zaprowadzony następnie do TWIERDZY WISŁOŁUJŚCIE.

  MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
  Kontradmirał
  Sławomir ZIembiński
  UNIA EUROPEJSKA ZAOSTRZA ZASADY POSIADANIA BRONI
 • Zastanów się pan nad meritum - ZABIERAJĄ OBYWATELOM PRAWO DO BRONI!?
  Panie Krzysztofie mnie niczego nie zabrali , bo ja działam zgodnie z PRAWEM , natomiast trzeba sobie zdać sprawę , że na terenie POLSKI są już obcokrajowcy i posiadają broń?POLACY mają mocno ograniczone PRAWO DO POSIADANIA BRONI!
  Nawet ustawa o OBRONIE KONIECZNEJ zawęża użycie broni dla tych co broń prawnie posiadają.Ostatnio Agent Ochrony podczas interwencji postrzelił uciekającego z łupem włamywacza i Sąd skazał strzelającego , bo nie powinien strzelać do złodzieja!Broń mógł użyć tylko wtedy , gdy jest zagrożone jego życie i zdrowie!Tak, jeżeli legalnie broń masz, to uważaj zanim strzelisz do przestępcy , bo sam pójdziesz siedzieć!?

  MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
  KONTRADMIRAŁ
  red.Sławomir Ziembiński
  UNIA EUROPEJSKA ZAOSTRZA ZASADY POSIADANIA BRONI
 • WOJNA JUŻ JEST A TYLKO NIEBAWEM ROZNIESIE E SIĘ W INNE STRONY ŚWIATA?
  Wiedzieć Wam trzeba , że to dziś dzieje się na Świecie, to jest już WOJNA.Zamachy terrorystyczne w różnych krajach, to jest wojna patyzancka prowadzona przez ISIS.Ponadto przemieszczno z Afryki setki tysięcy młodych wyszkolonych i obytych z bronią uchodźców , to jest bomba z opóźnionym zapłonem , bo wystarczy tylko wyposażyć ich w broń i dać moro a już mamy gotowe oddziały inwazyjne.Przecież wiadomo , że są oni skonsolidowani i każdy ma telefon komórkowy.Dzisjaj Policja i Służby Specjalne Francji , Angli i Niemiec nie są powstzymać zamachów , bo nie kontrolują sytuacji.Co się stanie , kiedy nagle na ich terytoriach pojawią się uzbrojone oddziały utworzone z afrykanów.Wiadomo , że w portach zachodnich wykryto już kontenery z bronią a także wypelnione mundurami!?W Syri cały czas trwają działania wojenne , atakują Rosjanie , Turcy i Amarykanie.Izralel też podkręca sytuacje atakując Iran.W Rosji zrobono przemieszczenie Iskanderów od obwodu Kaliningradzkiego.Amerkanie swoje wojska postawili na granicy z Rosją w Polsce i na Litwie.Do czego to prowadzi odpowiedzcie sobie sami....?MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE Kontradmirał Sławomir Ziembiński
  CNN: Nadchodzi wojna!
 • FRASYNIUK JUŻ ZOSTAŁ ZWOLNIONY
  Po przesłuchaniu Władysława Frasyniuka w Prokuraturze , gdzie postawionu mu zarzutu narusznia nietykalności cielesnej Policjanta zwolniono go.

  Pomorska TELWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  FRASYNIUK ONEGDAJ DZIAŁACZ SOLIDARNOŚCI A DZIŚ KOD-u
 • WIDAĆ , ŻE NASZE PLAŻE NIE SĄ WCALE BEZPIECZNE...?
  KOBIETY zasadzają się płólnagie w grajdołkach
  i stale poluja na różnych facetów na wysokich stołkach?
  Słońce mocno zazwyczaj praży i spala na brąz skórę.
  a dziewczyny mają wtenczas coraz bardziej zalotną naturę!

  Uważajcie panowie na POLSKIEJ plaży, bo tam SŁOŃCE razi
  i wiele waszych działań z kobietami morze pozbawić Was TWARZY!
  Rozgrzane ciała ulegają z czasem dużej .....podniecie?
  I wtenczs jest z Wami łatwiej nawet brzydkiej KOBIECIE!?

  autror Czerwony Korsarz z Gdańska
  Sławomir Ziembiński
  RYSZARD OPARA DOSZEDŁ NAD MORZE DO GDAŃSKA
 • WARTO NAKRĘCIĆ FILM ZE WSPOMNIEMNIAMI PROFESRA KIEŻUNA
  Chętnie się spotkałbym z prof.Kieżunem i to z kamerą , która pozwoli nagrać wspomnienia profesora.Bardzo proszę o kontakt pod 501-510-605

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  HOLOKAUST OBEJMUJE TAK SAMO ŻYDÓW JAK I POLAKÓW!?
 • NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA PROFESORA WITOLDA KIEŻUN
  W imieniu Morskich Drużyn Strzeleckich składam Panu profesrowi Witoldowi Kieżun serdeczna życznia , dużo zdrowia i radości życia oraz miłości ludzi.

  MORSKIE DRUZYNY STRZELCKIE
  KONTRADMIRAŁ
  Sławomir Ziembiński
  HOLOKAUST OBEJMUJE TAK SAMO ŻYDÓW JAK I POLAKÓW!?
 • PRAWDA JEST INNA, TO BYŁO W LIWENI 4 km od JAŁTY
  OSOBIŚCIE , byłem w Jałcie i tubylcy mi wskazali LIWENIĘ , gdzie jest ten obiekt nad Morzem Czarnym umiejscowiony na skale i tam oddano POLSKĘ Stalinowi , bo tak chcial!Widać więc , że historycy też nie podają nam PRAWDY!
  Poliyka historyczna to, to jak widać jest jedno WIELKIE ZAKŁAMANIE!

  MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
  Dziś 73. rocznica jałtańskiej hańby.
 • @Eugeniusz Sendecki 01:15:47 ASYTENT REMPALSKI!?
  Kto to jest Rempalski , zapewne nie KATOLIK , bo pastwił się podczas ekskursji do Francji nad Radziem Siedleckim i zamknął go na klucz w hotelewym pokoju, a następnie z drugim porąbanym Beińko poszli nakręcić film w którym póbliczne szkalowli niepełnosprawnego Radzia i także swojego Mocodawce i finansjera Eugeniusza Sendeckiego!BRAWO DLA SENDECKIEGO I JEGO EKIPY Z JEGO ZNAKIEM FIRMOWYM HADACZEM!

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  Andrzej Hadacz pod ambasadą Izraela
 • ANDRZEJ HADACZ TERAZ JUŻ CAŁKIEM SIĘ ODKRYŁ!A E.SENDECKI TO KTO?
  TERAZ HADACZ SIĘ ODKRYŁ , ŻE JEST ŻYDEM I WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA A KIM W TKIM RAZIE JEST EUGENIUSZ SENDECKI STOJĄCY MUREM ZA HADACZEM!?
  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl
  Andrzej Hadacz pod ambasadą Izraela
 • Wojewoda mazowiecki wydał ZAKAZ wszelkich demonstracji przed Ambasadą IZRAELA!?
  MÓJ LIST DO PREZYDENTA RP odnóśł właściwy SKUTEK i PROWOKACJI NIE BĘDZIE!
  Morskie Drużyny Strzeleckie
  KONTRADMIRAŁ
  Sławomir Ziembiński
  OBCE SŁUŻBY CELOWO ESKALUJĄ NAPIĘCIE W POLSCE!?
 • TOTALNY PESYMIZM DOPADŁ RYSZARDA OPARĘ I CZARNOWIDZTWO UPRAWIA!?
  POLACY zawsze potrafili wyjśc z różnych opresji , bo tylko ten NARÓD ma w sobie zapisany gen walki o niepodległość i mimo różnych sprzysiężeż mocarstw przeciwko POLSCE do dziś ona przetrwała i ja wiem , że się ODRODZI i wyjdzie zwycięsko z dzisiejszych jej ROZBIORÓW EEKONOMICZNYCH.BÓG JEST Z NAMI I NAM DOPOMOŻE UROSNĄĆ W SIŁĘ I DA NAM POTĘŻNĄ MOC!INNE NARDOWY Z NIEDOWIERZNIEM BĘDĄ PODZIWIAĆ POLSKA MATAMORFOZĘ!

  MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  Historia Polski – Epitafium.
 • POLICJANCI MUNDUROWI NIE SA TAJNIAKAMI W POLSCE
  Inne media też podają Imię i Nazwisko Policjanta a więc to, że ja usunę nie ma żasnego znaczenia!Takie myślenie jest chore , bo Policjanci w Polsce mają obowiązek podczas interwencji przedstawić się obywatelom i podać swój stopień służbowy!O jakiej waćpan zemscie mówi , chyba na całym komisariacie, bo w mundurze Policjant do Policjamta jest podobny!

  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl
  W GDAŃSKU BRZEŹNIE UKRAINIEC POBIŁ TRZY POLKI !?
 • INFORMACJE O PDS TU ZNAJDZIECIE
  https://www.facebook.com/Polskie-Dru%C5%BCyny-Strzeleckie-PDS-589255111279932/
  AWANSE NA WYŻSZE STOPNIE W PDS W GDYNI
 • REJ STATKIEM PIRACKIM DRAGON W USTCE
  Wato zobaczyć ten reportaż:
  https://www.youtube.com/watch?v=kpZdP0HAgtw&t=607s

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
  AWANSE NA WYŻSZE STOPNIE W PDS W GDYNI
 • PRZEKAZ JEST OPARTY NA FAKTACH...
  Ja nic nie napisałem , ze komuś to przeszkadaza....Celem tej informacji jest pokazanie miejsca gdzie aktulnie zamieszkuje Arcybiskup Sławoj Leszek Głódz, duszapsterz Diecezji Gdanskiej.

  red.Slawomir Ziembiński
  www.neon24.pl
  SIEDZIBA ARCYBISKUPA GENERAŁA LESZKA SŁAWOJA GŁÓDZIA
 • CO JA TUTAJ ROBIĘ W TYM PORTALU?
  ROLA MOJA TO REDAKTOR NR 2 W NEON24.PL
  To jest portal FORUM POLAKÓW i dlatego ja poruszam TEMATY i prowokuję Was do DYSKUSJI!?Nigdy nie ukrywałem swego nazwiska , bo jestem osobą publiczną Kontradmirałem w Morskich Drużynach Strzleckiech.Wy młodzi znacie życie z ksiązek i wiedze macie ze studiów a ja jestem praktykiem i przeżyłem już 63 lata w PRL I Rzeczpospolitej i nie raz byłem na wozie i pod wozem.Byłem Wrogiem PRL-u , tak napisano w kartotekach SB i w IPN mam stutus poszkodowanego.Walczyłem z komuną a ona nadal jest w mentlności ludzkiej.Uczelnie dzisiaj nie uczą samodzielnego myśłenia i LOGIKI!Są wylęgarnią zaprogramowanych NIEWOLNIKÓW dla rządzcych!?

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński
  DEMOKRACJA , CZEMU SŁUŻY TO NARZĘDZIE ZNIEWALANIA?

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej