Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1751 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

NIE WAŻNE, KTO KANDYDUJE - WAŻNE, KTO LICZY GŁOSY!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

http://youtu.be/5SYxCgrBVsg

KOMENTARZE

 • Rewolucję spowodują i zapoczątkują komornicy czy naród? Rewolucja to tylko kwestia czasu
  Rewolucję spowodują i zapoczątkują komornicy czy naród? Rewolucja to tylko kwestia czasu. Im później nastąpi tym więcej nieszczęść i tragedii nas czeka. I więcej ofiar pochłonie. Jeżeli wcześniej naród sam się nie zmobilizuje i nie wyjdzie na ulice to znajdzie się na ulicach dzięki komornikom. Którzy pozbawią go pracy, zarobków, mieszkań, domów i interesów. Wtedy naród nie będzie musiał wychodzić na ulice bo już tam będzie. To tylko kwestia czasu. Każdy świadomy i myślący to wie. Pozostaje życzyć Polakom jak najwięcej tragedii, nieszczęść i grabieży. I wizyt komorników.
  Chyba że Polactwo się obudzi, zjednoczy i stworzy naród, przejmie władzę i wyeliminuje wszystkich dotychczasowych rządzących zdrajców. Oraz wprowadzi NOWY ZDROWY UCZCIWY I ROZWOJOWY SYSTEM PAŃSTWA TO JEDYNA SZANSA I MOŻLIWOŚĆ URATOWANIA NASZEJ OJCZYZNY TU JEST KOMPLEKSOWY PROJEKT I PLAN WYZWOLENIA ODZYSKANIA I BUDOWY NOWEJ NARODOWEJ DEMOKRACJI I POLSKI
  http://braterstwo.org/braterstwo-rwbp/69-plan-wyzwolenia-i-rozwoju-polski
  Oczywiście to wstępny projekt. Do wspólnego dopracowania przez wszystkich. Dołącz do Braterstwa, twórz Braterstwo.org tylko razem, zjednoczeni naszą ojczyznę wyzwolimy i odzyskamy.
 • Może Polska musi zginąć skoro nie ma liderów ani narodu.
  POLSKĄ RZĄDZĄ ZDRAJCY DOWODÓW NA TO JEST WIELE POLSKA JEST POD OKUPACJĄ A OKUPANTAMI SĄ NAJGORSI NASI WROGOWIE RUSKI NIEMCY I KORPORACJE ORAZ ZDRAJCY KTÓRZY IM SŁUŻĄ I NAS MORDUJĄ Od dawna namawiam do zjednoczenia w Braterstwie wszystkich osób i organizacji ponad i poza podziałami w jednym celu wyeliminowania rządzących zdrajców. Oraz stworzenia i wprowadzenia nowego systemu państwa eliminującego patologie i wprowadzającego zdrowe uczciwe rozwojowe zasady. TU JEST KOMPLEKSOWY PROJEKT I PLAN WYZWOLENIA ODZYSKANIA I BUDOWY NOWEJ NARODOWEJ DEMOKRACJI I POLSKI
  http://braterstwo.org/braterstwo-rwbp/69-plan-wyzwolenia-i-rozwoju-polski
  Oczywiście to wstępny projekt. Do wspólnego dopracowania przez wszystkich. Ale problemem jest z-jednoczenie i aktywizowanie liderów i organizacji które mogą to zrealizować. Życie wśród zdrajców, agentów i szpicli w POstalinowskim systemie oraz media celowo dzielące i skłócające naród uniemożliwiają jednoczenie i współdziałanie. A tylko to umożliwi wyzwolenie i odzyskanie naszej ojczyzny.
  Natura ludzka jest jaka jest. Ludzie to zwierzęta stadne. Podążają za liderem i w stadzie. Tego się nie zmieni. Nawet Ruski to wiedzieli dlatego wymordowali elity i na ich miejsce wsadzili najgorsze chamy i kanalie. Te chamolity rządzą Polską do dzisiaj. Naród a raczej stado w tym przypadku za nimi podąża. Kluczem do zmian jest zjednoczenie i współpraca elit. Świadomych aktywnych niezależnych osób i organizacji. I wspólne danie narodowi celu, planu i liderów którzy poprowadzą naród do wyzwolenia i odzyskania ojczyzny.
  Jedyna przewaga garstki rządzących Polską zdrajców jest to ze oni współpracują, wzajemnie się wspierają i chronią. A tzw. opozycja, przez kompleksy, głupotę, manipulacje nie jest w stanie się z-jednoczyć. A to znaczy że tworzą ją albo durnie albo agenci systemu. Oferuję całkowicie oddolny ruch społeczny, daję wstępny cel, plan i sposób realizacji i co, nic. Nikt nie jest w stanie zaproponować nic lepszego ale też nikt nie wstępuje. Może Polska musi zginąć skoro nie ma liderów ani narodu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej