Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1751 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DZIENNIKARZ NEON24 ZABRANY SIŁĄ OD KAMERY PRZEZ BOR!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KONFERENCJA PRASOWA PREZYDENTA RP W GDAŃSKU - PROWOKACJA RZĄDOWYCH DZIENNIKARZY - PRZESUWAJĄ MOJĄ KAMERĘ!? https://www.youtube.com/watch?v=w8yJfk7r0Fk

KOMENTARZE

 • Zasady współżycia
  Jeśli wszedł Pan którejś ze stacji w kadr, to mieli pełne prawo Pana usunąć. Osobiście nienawidzę, gdy nasza kamera dawno została już ustawiona, a na minutę przed konferencją ktoś nam się ładuje przed obiektyw.

  Jeśli jednak podobnej sytuacji nie było, to jeszcze są niestety niepiśmienne zasady hierarchii. Nikt Pana poważnie nie potraktuje, jeśli nie ma Pan profesjonalnego sprzętu. Zwykle wygląda to tak, że stacje telewizyjne są świętymi krowami, często z własną ochroną. Z boku stoją dziennikarze radiowi, a za kamerami jest miejsce dla tych, którzy notują. Nie może Pan zatem liczyć, że redakcja, dla której materiał oznacza pieniądze, będzie szanować Pańską wolę nagrania dla zabawy.

  Gdy się rozstawiamy, zawsze pytamy, czy nie będziemy przeszkadzać. Staramy się żyć w zgodzie z innymi redakcjami, bo jak potem ktoś nam krzywdę robi, to oni stają w naszej obronie. I mimo, że robimy telewizję antysystemową to z nikim problemów jeszcze nie mieliśmy. Jak to zatem jest z Panem, że po raz kolejny ma Pan kłopoty?
 • W GDAŃSKU WSZYSTKIE LOKALNE TELEWIZJE OD 3 LAT DYSKREDYTUJĄ MNIE JAKO CZERWONEGO KORSARZA?ROBIĄ TO DLA DWORU PREZYDENTA GDANSK
  Konflikt z mediam lokalnymi i trwa co najmniej od 3 lat , t. odkąd to Prezydent Gdańska zrobił konkurs na PIRATA....URZĘDOWEGO!?
  Ja w tym konkursie nie wziołem udziału i w TELEXPRESIE powiedziałem podczas wywiadu w moim biurze www.fundacja-slawpol.eu o Panu Adamowiczu , że nie jesto GŁOWĄ KORONOWANĄ!?
  Król tylko z mógł mianować KORSARZA - KAPRA i dawał mu LIST ŻELAZNY - stawał się on oficerem KRÓLEWSKIEJ FLOTYLLI z własnym okrętem!?
  Od tej pory zacżęły się prowokacje i medialne ataki na moją osobę!

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA powstał przy fundacji SŁAWPOL właśnie dlatego aby nagłaśniać take działania mediów lokalnych , które to podjąć nieprawdziwe fakty i realizują GEBELSOWSKĄ propagandę przeciw CZERWONEMU KORSARZOWI!
  Ten konflikt przeszedł teraz jak widać na filmie na walkę z .....moją KAMERĄ!

  RED KAPER KING
  SŁAWOMIR
  www.prezydentbezpartyjny.pl
  www.fundacja-slawpol.eu
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
 • BARDZO PANU DZIĘKUJĘ, REDAKTORZE ZIEMBIŃSKI
  Za ten film powinniście dostać Złoty Ekran. Pokazaliście jak to działa, mechanikę 4-tej władzy. Szkoda, że nie było żadnego oprócz Pana, Panie Kolego uczciwego człowieka z kamerą na miejscu. Powinien to nagrać i opublikować - jak Was szarpią zbiry. Dla mnie szczególnie ciekawe jest - że wśród mikrofonów zauważyłem logo telewizji ogłaszającej się jako katolicka i narodowa, wyciągającej pod takimi hasłami rękę po pieniądze do Polaków i znajdującej posłuch i uznanie. To, że dziennikarze to lumpy za pieniądze zdolne do każdego świństwa - wiemy nie od dziś. Ale że nawet dziennikarze TV TRWAM nie pomogli Panu - to jest ze skandalicznych spraw pokazanych na tym filmie sprawa największa.
  MORAŁ: zawsze trzeba przychodzić na konferencje prasowe i filmować - jak się zachowują dziennikarze, te dziwki kłamliwe. I wszystko umieszczać w internecie. No i potem linkować do ludzi, żeby przekazywali sprawę dalej...
  Pan Bóg da sukces naszemu działaniu. Dla Pana dzisiaj, Panie Redaktorze Ziembiński nagrodą i potwierdzeniem, że Pan jest super-bohaterem jest spora oglądalność Pańskiego filmu. Widzę na chwilę obecną 8167 odsłon - w dobę. To jest bardzo dużo! Idea TELEWIZJI NARODOWEJ zwycięża.
  Dziękuję Panu, Panie Kolego. Ku Chwale Ojczyzny!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej