Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1705 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

LIST DO MINISTRA MSW NA TEMAT POLITYCZNEJ POLICJI W RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W DNIU 02.10.2015r. wysłałem mailem LIST OTWARTY do KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI - MEDIA RZĄDOWE GO NIE OPUBLIKOWAŁY A ODPOWIEDZI NIE MA DO DZIŚ!?

Temat: Fwd: DLACZEGO POLICJA W POLSCE PRZEŚLADUJĘ DZIENNIKARZA I JEST ...POLITYCZNIE ZANNGAŻOWNA W KAMPNIE WYBORCZĄ PANI EWY KOPACZ PREMIER!?

 

www.fundacja-slawpol.eu Gdansk 29.10.2015 r.

MINISTER
MSW

 

W dniu 2.09.2015 r. wysłałem mailem niżej zamieszczony LIST OTWARTY do KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI , otrzymały go też rządowe media ale go nie opublikowały do dziś!?
Do dziś mimo ułynięcia terminu administracyjnego 30 dni nie otrzymałem odpowiedzi od KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI!?

CZY POLSKA POLICJA STOI W RZECZYPOSPOLITEJ PONAD PRAWEM!?

www.neon24.pl
POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA przy
www.fundacja-slawpol.eu
red.Sławomir Ziembiński

 


Od: SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI <prezydent@fundacja-slawpol.eu>
Data: 2 września 2015 09:15
Temat: DLACZEGO POLICJA W POLSCE PRZEŚLADUJĘ DZIENNIKARZA I JEST ...POLITYCZNIE ZANNGAŻOWNA W KAMPNIE WYBORCZĄ PANI EWY KOPACZ PREMIER!?
Do: rzecznikkgp@policja.gov.pl, endecki@wp.pl, RadioGdansk <kontakt@radio.gdansk.pl>


www.fundacja-sławpol.eu Gdansk 02.09.2015 r.

LIST OTWARTY DO

KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI

W WARSZAWIE

Panie Komendancie w dniu 01 września 2015 r. Policja w Gdańsku naciągała PRAWO, aby mnie upokorzyć i kpila z mojej profesji dziennikarskiej a takżę dokonała ztrzymania mnie celowo w radiowzie , abym nie mógł sfilmować momentu przybycia pani Premier Ewy Kopacz.!?.
W 1980 r, byłem członkiem MKS - u w Stoczni Gdańskiej i walczyłem wtenczas o WOLNE MEDIA i O ZNIESIENIE CENZURY!

BYŁEM PRZEŚLADOWANY PRZEZ SB I MAM STAUS OSOBY POKRZYWDZONEJ W IPN!

PO 35 LATACH POLICJA DZIAŁA PODOBNIE DO DZIAŁAŃ MILICJI !?

:Film na ten temat opublikowałem w TOK FM iw mojej macieerzysrtej redakcji www.neon.24:

OTO DOKUMENT , FILM PRZEDSTAWIAJĄCY ZACHOWANIA POLICJI ....NIEZGODNE Z PRAWEM , ALE PODPIERANE PARAGRAFAMI!?:

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=-tseOA12cso

 

TokfmBlogiPREZYDENT RP
Napisz coœś nowego na swoim blogu: + Dodaj wpis
Blog: PREZYDENT RP
odwiedzin: 72149wpisów na blogu: 475komentarzy: 266Zobacz wszystkie wpisy z tego bloga
01.09.2015 14:58
EWA KOPACZ TO PREMIER PAŃSTWA POLICYJNEGO!?ONEGDAJ PRZEŚLADOWAŁA MNIE SB I MILICJA A DZIŚ BOR I ...POLICJA TEŻ POLITYCZNA!?REPORTAŻ ROBIŁEM Z RADIOWOZU A POLICJA PILNOWAŁA ABY W MI W KADR PREMIER NIE TRAFIŁA!?Edycja

Usuń
Rano 1 września 2015 r.usłyszałem w TVP INFO , że w mojej dzielnicy w Gdańsku - Stogach pojawi się w szkole nr 11 pani EWA KOPACZ z okazji rozpocżęcia roku szkolnego .Ubrałem się wziąłem kamerę i statyw i poszedłem z domu pieszo zrobić mój reportąż - bo nadażyła sie okazja porozmawiania z panią PREMIER!?Na bramce ustawionej przez BOR pracownicy tej instytucji nie chcieli mnie dziennikarza wpuścić , choć wpuszczli innych mieszkańców dzielnicy bez problemu i ...nasłali na mnie moją dzielnicową Policjantkę!?Dzielnicowa podważała wiraygodność mojej osoby i legitymacji dziennikarskie!Pytała, kto mnie ją wystawił i patrol Policji przeszkadzał mi w rozmowach z mieszkańcami na ulicy dzielnicy Stogi.W pewnym momencie po drugiej stronie ulicy , niż był patrol POLICJIj zatakował mnie facet laską i uderzył w głowę !?Krzyczałem do patrolu POLICJI , żę mnie zatakowano i żądam interwenciI - patrol nie reagował !?Przebiegłem z kamerą szybko na drugą stronę ulicy i prosiłem dzielnicowa o interwencję , gdż naruszono moją nietykalność cielesną interwencją Ta funkcjonariuszka Policji stwierdziła , że niczego nie widziała!?. Skończyło się w radiowozie propozycją manadatu za zakłócanie porządku , oraz za...przejście ulicy w miejscu niedozwolonym, którego to odmówiłem .Zgłoszono sprawę do śądu w 24 godziny!

 

 

POLSKA TO PAŃSTWO POLICYJNE PO 35 LATACH OD SIERPNIA 1980 r.

Dalsza relacja w częcie drugiej filmu już w radiwozie Policji , który zawiózł mnie do mojego domu na śniadanie!BRAWO dla Policji!

POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA

red.Slawomir Ziembiński

iwww.fundacja-slawpol.eu

 

DLACZEGO POLICJA W POLSCE PRZEŚLADUJĘ DZIENNIKARZA I JEST ...POLITYCZNIE ZANNGAŻOWNA W KAMPNIE WYBORCZĄ PANI EWY KOPACZ PREMIER!?

 

 

 

WWW.FUNDACJA-SLAWPOL.EU
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
KONTAKT 604-399-321 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej