Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1590 postów 282 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLONUSI O WYNIKACH WYBORÓW W POLSCE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KOMENTARZ WŁADIMIRA PUTINA

 Osoby aktywne w Polonii w USA - Kalifornia przesłali mi ciekawy wiersz, którym chcę podzielić się z Rodakami w Kraju; oto on:

· "POLAK MĄDRY PO SZKODZIE" Był maj i późna dość godzina, Wieczór wyborczy się przedłużał, Wtem z drzemki wyrwał ktoś Putina, Ławrow do sali wpadł jak burza. - Władimir! Władimirowiczu! Pobieda! W Polsce wygrał Duda! Putin interes szybko wyczuł, Mruknął: Wierzyłem, że się uda! Nie musiał pytać o nic więcej, Porozumieli się bez słowa, Odetchnął z ulgą, zatarł ręce I tak się zwraca do Ławrowa: - Wyniki są po naszej myśli. Zaraz szampana ci postawię! Natychmiast gratulacje wyślij! Niech głupcy cieszą się w Warszawie. Świętujmy, chociaż późna pora! Popatrz na mapę! To prawdziwe. Do dziś są ślady po zaborach, Wschód ciągle jest pod naszym wpływem. Czaisz to, Siergiej? Ja nie mogę! Szydło lub Kukiz na Premiera! Podstawmy jeszcze im Stonogę, I coś z chińskiego rzuć serwera. Możemy mieć gorące lato! Wkrótce za łby się wezmą Lachy, Skłócą się z Unią, wyjdą z NATO, Będziemy ubaw mieć po pachy. Znów będą kartą grać smoleńską, Trudno o zgodę w tym w narodzie, Każdy swój sukces wieńczą klęską, A mądrzy tylko są po szkodzie. Po co nam bomby i rakiety? Zbyteczny atak, zbędny nalot, Na czele stanie jakiś kretyn I sami wszystko w mig rozwalą! Jak chcą niech idą w ślad Orbana, Czysty interes! Słuchaj, chłopie, Gdy Polska słaba, zacofana Przestanie liczyć się w Europie. Wcielaj instrukcje Katarzyny, Nie pomyliła się caryca. W Polsce są najpierw wielkie czyny, A potem zawsze Targowica. My wiemy swoje, oni swoje. Polaczki nigdy się nie zmienią, Polewaj, Siergiej, szampanskoje!

· O tym przekonasz się jesienią

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej