Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1706 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DZISIAJ NA KRYMIE RZĄDZI PUTIN!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CO DZIEJE SIĘ W SEWASTOPOLU I NA KRYMIE?

 

ROSYJSKI PORTAL INTERNETOWY DONOSI:

 Krym od ponad roku, jest przedmiotem Federacji Rosyjskiej, ale ukraińskie władze wciąż nie mogą uspokoić i kontynuuje ataki na mieszkańców półwyspu. Tak więc, na drugi dzień okazało się, że Kijów Sąd uwzględnił śledczym Prokuratury Generalnej oraz zajętego mienia byłych prokuratorów Republiki Krymu. W areszcie uderzyć 10 samochodów, 25 właściwości, w tym mieszkania w Kijowie, Chersoniu i Kryviy Rih, ponad $ 18 milionów dolarów. Hrywna.

Jego komentarz na decyzję sądu dał prokuratora Republiki Krymu Natalja Pokłonska, który stał się prawdziwą gwiazdą, nie tylko w Rosji, ale także za granicą, dzięki swoim silnym charakterem i odwagą wykazał, że w trudnych czasach dla kraju. Stwierdziła, że ​​nie ma własności wszędzie z wyjątkiem na Krymie, więc niedawne aresztowanie jego majątku nie ma zastosowania. Zanim jednak ukraińskie władze zamroziły wynagrodzenia Poklonsky podczas pracy w Prokuraturze Generalnej Ukrainy. Ale pieniądze Prokurator Republiki Krymu jest gotowy poświęcić ludzi z Ukrainy, którzy ich potrzebują, tak długo jak nie są one "osiadł" w kręgach rządowych. Ale to Poklonskaya wątpi. Nawiasem mówiąc, w jej opinii, nastąpiło zajęcie majątku pracowników biurowych krymskiej prokuratury było do przewidzenia. "Ukraińskie władze rutynowo naruszać praw innych osób. Nie przestrzeganie zasad własnej i ukraińskim i międzynarodowym prawem. "

Tymczasem Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej uchwalono ustawę, która zapewni warunki niezbędne do tworzenia i realizacji budżetu Republiki Krymu i Sewastopola. Wiadomo, że po aneksji Krymu do Rosji, wielu aspektów ekonomicznych, strugane stworzył wielkie trudności dla mieszkańców regionu. W szczególności, że zostały sprowokowane przez stronę ukraińską. Wprowadzenie nowej ustawy pozwolą państwo dokonać niezbędnej dotacji na ten temat, aby zapewnić wsparcie finansowe i monitorować zmiany w gospodarce regionu.

Wszystkie wydarzenia na Krymie wskazują jedno - jest to niezbędne do rozwoju regionu bezpiecznie i niezależnie. Aby to zrobić, nie jest to dobry zespół zarządzający. Z kolei władze federalne są gotowe do świadczenia wszelkiej możliwej pomocy. Ale jak to mówią, gdy ktoś jest dobry, niektóre - złe. Społeczność międzynarodowa po prostu nie mogę spać, jeśli Krym będzie prosperować. Być może nadszedł czas, aby zrozumieć, że ludzie - nie pionkami w grze politycznej. Mam nadzieję, że w końcu przypomniał sobie, że w rzeczywistości oznacza, demokratyczne zasady humanizmu, tak, że przebija Zachód. 

KOMENTARZE

 • Autor
  Niedawno na Krymie była moja koleżanka z mężem. Miieszka dość daleko ode mnie, więc trochę wrażeń przekazała telefonicznie: Rosjanie wzięli się za drogi, podnieśli ludziom pensje i emerytury, służba zdrowia stoi na wysokim poziomie- troszczą się o ludzi, sami dzwonią, zabierają starszych do szpitali na badania i obserwacje jak coś dolega. Ludzie są serdeczni, mili, jest dużo cudzoziemców.
 • Tak .
  I Donbas im nie potrzebny , by dotrzeć na Krym !
  Most na Krym!
  Dziennie ma nim przejeżdżać 40 tysięcy aut. Będzie miał 2-pasmowe jezdnie i linię kolejową. Zawiśnie 35 metrów nad powierzchnią morza. Mowa o moście, który ma łączyć Federację Rosyjską z Krymem. Gotowy ma być za trzy lata, ale już teraz powstał jego tymczasowy zamiennik.
 • WW.Putin odwiedził Krym!Tak witali agresora!
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9pM3n1ZWNjE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej