Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PRAWA PRAWAMI , ALE ZAWSZE W POLSKIM PRAWIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ISTNIEJE RÓŻNORODNOŚĆ JEGO INTERPRETACJI!?

POLSKIE PRAWO tak jest skonstruowane, że LOGIKI tu NIEMA .......dlatego , że POLSCY PRAWNICY tak je tworzą , aby można podczas jego egzekwowania mieć mozliwość dla swojej profesji jak najwięcej możliwośći MANEWRÓW!?

W efekcie , jak widzimy stale w mediach mamy spory o to czy PREZYDENT RP lub inny WYSOKI URZĘDNIK postępuje zgodnie z PRAWEM!?

W mediach też jedni profesorowie PRAWA mówią, że coś jest zgodne z PRAWEM , natomiast inni twierdzą , żę ci pierwsi to nie mają RACJI , bo PRAWO to samo jest ale co innego znaczy!?

Co NARÓD i OBYWATELE SĄDZĄ , TEGO W MEDIACH SIĘ NIE PREZENTUJE , BO TAM WIDAĆ TYLKO ZWALCZJĄCYCH SIĘ POLITYKÓW Z ZAWSZE SŁUSZNYCH PARTI!?

Ludzie nawet jednak ci prosći i niedokształceni też SWÓJ ROZUM mają i coś widzą i dostrzegają!?

Mamy nowy Rząd PISU, który wstawia starych sprawdzonych już ministrów na swoje siodła i Ci szybko wstawiają na stanowiska Wysokich Urzędników swoich sprawdzonych zapewne ludzi!?

Oczywiste jest , że teraz Ci z koleji w swoich resortach też powymieniają swoich podwładnych na lojalnych im!?

Zawsze tak się dzieje w POLSCE , że zaraz wyrzuca się do kosza projekty , które miała stara WŁADZA a teraz wdraża się projekty nowej WŁADZY!?

Perspektywa jest taka , że czas ucieka a przeciętny obywatel na to co zrobi WŁADZA czeka i to z niecierpliwością czeka!?

SEJM I SENAT trzeba Wam czytelnicy wiedzieć , to jest DZUŻA SCENA TEATRALNA a jak starzy znawcy POLITYKI wiedzą co ma być aktualnie na scenie decyduje SCENARZYSTA I REŻYSER.

Aktorzy odgrywają swoją role a LUDZIE - OBYWATELE RP MAJĄ WIERZYĆ , ŻE już teraz BĘDZIE LEPIEJ W RZCZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ!?

JAK WIEMY WIARA CZYNI CUDA......BRAKUJE TU JEDNAK JEST MIŁOŚĆI, CO WIDAĆ W NASZYM POLSKIM TEATRZE POLITYCZNYM, A TO POWODUJĘ NEGATYWNE ODDZIAŁYWANIE NA POLAKÓW!?

NIENAWIŚĆ stale dobre działania HAMUJE i w ten sposób OBYWATEL RP ŻLE WE WŁASNYM KRAJU SIĘ CZUJE!?

CZAS NAJWYŻSZY PRZEJRZEĆ NA OCZY , BO KOCHANI POLACY W MIŁOŚĆI I JEDNOŚCI JEST SIŁA A WIĘC TRZEBA O NASZE WSPÓLNE DOBRO WSZYSTKIE DZIAŁANIA I PLANY ZJEDNOCZYĆ!?

www.prezydentbezpartyjny.pl

SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej