Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY MOŻE ZDELEGLAIZOWAĆ PIS!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

TAK JEST ZAPISANE W KONSTYTUCJI!?

Konstytucja RP umożliwia Trybunałowi Konstytucyjnemu delegalizację partii politycznychArtykuł 13 Konstytucji RP mówi: „Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.”

Artykuł 44 Ustawy o partiach politycznych mówi: „1. Jeżeli Trybunał Konstytucyjny wyda orzeczenie o sprzeczności z Konstytucją celów lub działalności partii politycznej, Sąd wydaje niezwłocznie postanowienie o wykreśleniu wpisu partii z ewidencji. 2. Postanowienie Sądu, o którym mowa w ust. 1, nie podlega zaskarżeniu.” 

KOMENTARZE

  • fajne wyszukiwania, ale ...
    ten kij ma dwa końce.

    Jeśli TK zlikwiduje PiS, to klub PiS w Sejmie (a to nie jest partia!!!) spacyfikuje ten skład TK, powoła nowy, a ten cofnie decyzję o zlikwidowaniu PiS !!!
  • Kamaryla katastrofalnych bliźniaków co ukradli księżyc w sjonistycznej szkole filmowej PRL może nawolywać do czegokolwiek
    Według merkelistow liczy sie tylko głos tajnego nadpremiera Jaroslawa a ten jest w istlocie gemitlich nie tylko dla talmudycznej rasy ale i folksdeutscheuropasożytnictwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej