Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 309 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT CZYLI DZIEŃ ŚW.SZCZEPANA MĘCZENNIKA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I OBJAWIENIE TAJNEGO PLANU......OBALENIA RZĄDU PIS-u!?

 Zapraszam do obejrzenia szokującej prelekcji sejmowej w wykonaniu Bartosza Kownackiego z Ministerstwa Obrony Narodowej. Czy oglądaliście polski serial i film dokumentalny o tytule: „Służby specjalne„? Tam autor przekazywał istotne informacje dotyczące funkcjonowania tej mafii.

Kilku agentów dostało zadanie zlikwidowania innych agentów. Gdy już to zrobili, to oni sami zaczęli zadawać sobie pytania: „skoro my już zlikwidowaliśmy poprzedników, to czy przyjdzie czas, że ktoś zlikwiduje nas?!” i: „komu my naprawdę służymy i czyje rozkazy wykonujemy?„. Ci ludzie nie mieli pojęcia, kto tak naprawdę wydaje rozkazy w służbach.

Można się tylko tego domyślać. CIA? FSB? Rosyjska mafia? Wywiad niemiecki? W CEK NATO gdzie trwał bunt zdemoralizowanych generałów (za takie coś w cywilizowanym kraju grozi nawet kara śmierci) znaleziono wielki herb rosyjskiej FSB w głównym pomieszczeniu.

Pewne jest to, że jesteśmy państwem półkolonialnym, z gospodarką i mediami przejętymi przez międzynarodową finansjerę. Ta finansjera, niemiecka, amerykańska, angielska i inna, zleca „nadzór” nad kolonią starym komuchom i solidaruchom którzy dogadali się w Magdalence. Obecny rząd (PiS) chce zrzucić tą kolonialną zależność i prowadzić politykę suwerenną.

W szerszej perspektywie, chodzi o tajny plan niemiecko-rosyjskiej supremacji nad całą Europą i większością Azji. Projekt ten nosi nazwę „Eurazja„. Niemcy i Rosja to nasi śmiertelni wrogowie. Od setek lat ściśle współpracują w celu podboju i ludobójstwa Polaków i innych nacji Europy środkowowschodniej. Nasza historia z Niemcami to pasmo wojen od przynajmniej 1000 lat.

Trzeba pamiętać że ośrodki w państwie Franków, a potem w Niemczech i Watykanie, są bezpośrednimi sukcesorami Cesarstwa Rzymskiego. Według niektórych teorii, konflikt między słowiańską północą a imperatorem z Rzymu ma trwać od tysięcy lat. Ale trzymajmy się bardziej znanej historii. Otóż Niemcy od tysiąca lat, aż po II Wojnę Światową i dzień dzisiejszy, walczą z nami, mordują nas, podbijają. A teraz niewolniczo eksploatują w ramach Unii Europejskiej.

Nie dziwi więc jazgot mediów niemieckich i innych zachodnich. W połowie 2015 roku George Soros przekazał 150 milionów złotych na skrajnie lewacką propagandę w Polsce, i na nękanie przeciwników politycznych. Te pieniądze mają być teraz przeznaczone też na inny cel – na wywołanie wojny domowej w naszym kraju. Celem jest obalenie rządu PiS na drodze zbrojnej przemocy.

W poprzednim artykule pisałem też o tajnym projekcie sparaliżowania naszego kraju poprzez strajk urzędników, sędziów, administracji itp. Według blogera MiziaForum mającego swoje źródła informacji, strajk ma zacząć się w połowie stycznia 2016 roku. Tymczasem informacja, jaką dziś przeczytałem, zdaje się potwierdzać, że ten tajny plan sparaliżowania kraju będzie realizowany:

Były premier Włodzimierz Cimoszewicz powiedział w rozmowie z dziennikiem Adama Michnika, że dobrym rozwiązaniem sporu wokół Trybunału Konstytucyjnego byłby… strajk sędziów.

Szokujący postulat przypadł do gustu Tomaszowi Lisowi, który obwieścił na Twitterze: „To jest doskonały pomysł.”

Były szef rządu nazywa działania rządu „brutalnym atakiem na niezależność sądów i niezawisłość sędziów”.

Według mnie jedynym, bezprecedensowym, ale skutecznym sposobem jest strajk całego wymiaru sprawiedliwości. Jeśli zastrajkuje kilka tysięcy sędziów, to pokażą światu, jak brutalnego dokonano ataku na niezależność sądów i niezawisłość sędziów. Bo to nie jest atak tylko na sąd konstytucyjny. Dziś Trybunał – jutro Sąd Najwyższy, pojutrze sądy administracyjne i powszechne.”

Sparaliżowanie działania struktur państwa może posłużyć jako pretekst do niemieckiej interwencji militarnej. Jednak wtedy należy się liczyć z czynnym oporem patriotycznego podziemia. Szczególnie liczne jest ono w armii, mniej liczne w policji i spec służbach.

O ostatnich wydarzeniach i o zamieszaniu związanym z Trybunałem Konstytucyjnym możecie przeczytać poniżej:
–Komitet Obrony Demokracji zdemaskowany! Kim oni są?!
–George Soros chce wywołać wojnę domową w Polsce?!
–Szokujące fakty o Ryszardzie Petru, musisz to wiedzieć!
–Wojna w Polsce?! „Wezwiemy obce wojska, zastrzelimy Kaczyńskiego, podpalimy siedzibę PiS”
–Czy Petru opłacał ludzi protestujących pod Trybunałem Konstytucyjnym?
–PO planowało zamach stanu posługując się Trybunałem Konstytucyjnym!
–„Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej