Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SEJM RP I SENAT RP UCHWALIŁ JUŻ USTAWĘ O ZMIANIE TVP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W TELEWIZJĘ NARODOWĄ....CZY TERAZ WŁADZA ZECHCE PRZEJĄĆ REDAKCJĘ DZIAŁAJĄCEJ JUŻ OD 2 LAT POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ!?

W Gdańsku w ostatni dzień roku 2015 r reporter Pomorskiej Telewizji Narodowej zrobił reportaż z życia miasta.W Senacie RP w tym czasie głosowano nową u
www.fundacja-slawpol.eustawę , TVP ma się stać TELEWIZJĄ NARODOWĄ a taka już istnieje w Warszawie od wielu lat po redakcją EUGIENIUSZA SENDECKIEGO.
Co się stanie z naszymi redakcjami , czy Władza zakaże nam używania naszego LOGO!?

POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński

 

KOMENTARZE

  • Koniec grandy w TVP
    Uparło się Prawo i Sprawiedliwość, żeby zniszczyć do końca media publiczne, wszystko nocą, przy wyciskającym łzy oporze obrońców TVP z PO i Nowoczesnej. Jedni i drudzy siebie warci. To jasne jak słońce, że niemal cały dyrektorski i prezesowski garnitur TVP jest do wymiany, cała TVP jest do wymiany, odbudowy, naprawy, różne słowa można dobierać tu bez końca, bo PO i PSL zdemolowały media publiczne w Polsce, a już na pewno telewizję. I zdemoralizowały do cna kręcące się po studiach środowisko dziennikarzy. Jeśli nie wszystkich, to niczego to nie zmienia. Na co dzień widać i tak awangardę: Lewicka, Tadla, Kraśko, Lis x 2 , Pietrasik i jeszcze kilkunastu innych gwiazdorów. Politycy PiS-u nie mogą nic powiedzieć do kamery, bo cokolwiek powiedzą, przytnie się odpowiednio, coś tam zostanie wyrwane z kontekstu i wyemitowane jako dowód skoku na media i niszczenie wolności słowa w Polsce. Cyrkiem jest to, że najgłośniej w sprawie TVP tupią w Sejmie posłowie PO, partii, która media publiczne do spółki z PSL i SLD totalnie zawłaszczyła i wykończyła finansowo, żeby tylko wspomnieć idiotyczny i łamiący prawo apel Tuska o niepłacenie abonamentu. Jak bardzo bezstronna jest publiczna TV, świadczy podany podczas minionej, wieczorno – nocnej debaty w parlamencie, przykład porównujący czas antenowy Ryszarda Petru i Prezydenta RP Andrzeja Dudy, jaki udostępniono im w telewizji publicznej w ostatnim miesiącu: Petru – 360 minut, Duda – 14 minut. Co tu komentować? Nie raz i nie dwa, w jednym wydaniu „Wiadomości” o 19.30., Petru pojawiał się trzy, a nawet cztery razy w różnych materiałach filmowych komentując kolejne „zbrodnie ” PiS-u.

    Antypisowski jad w mediach publicznych (o prywatnych szkoda nawet mówić) trwa od 2005 roku, ale w ostatnich tygodniach przybrał formę jawnej wojny z urzędującym Prezydentem, rządem RP, z całą prawicą. Słowo standardy dziennikarskie w wydaniu dziennikarzy tak jak Lis czy Lewicka mają swoje miejsce w toalecie. I żeby nie powtarzać setek argumentów o kompromitacji tych ludzi, warto zwrócić uwagę na taki „drobny” fakt. Pracowałem w TVP kilkanaście lat temu i kiedy byłem jedynie gościem publicznego radia, musiałem mieć na to zgodę szefa, nie wspominając już o tym, że było nie do pomyślenia udzielanie się w jakiejś rozgłośni komercyjnej. Tomasz Lis nie ma etatu w TVP, ale to niczego nie zmienia. Kontrakt ma Kraśko, jak jest z Panią Lewicką, to nie moja sprawa.    Rzecz w tym, że cała ta trójka „bojowników” o wolność słowa na co dzień występuje lub ma swoje programy w radiu TOK FM. Żeby już nie pastwić się nad tą stacją, radio to ma ewidentnie lewicowy charakter, a bywa, że i lewacki. Ale dobrze, mamy w Polsce wolność, nic nam do lewicy, że nadaje w eterze. Tyle tylko, że dziennikarz pracujący w telewizji publicznej, z założenia bezstronnej, nie może rano dowalać do bólu jednej opcji politycznej, czyli Prawu i Sprawiedliwości, a wieczorem udawać, że niby wypełnia jakąś misję. Zresztą, Tomasz Lis już od dłuższego czasu wcale nie udaje, że jest mu wszystko jedno, bo swoje i tak już w TVP zarobił. To jest mniej więcej tak, jakby gwiazda telewizyjna w USA rano tępiła Republikanów w CNN, a wieczorem masakrowała Demokratów w FOX News. To jest wielka ogólna dyskwalifikacja tych dziennikarzy, to w ogóle jest wielka granda trwająca już prawie 10 lat i całe szczęście, że wreszcie nadszedł jej koniec.


    http://blogpublika.com/2015/12/30/koniec-grandy-w-tvp/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej