Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SĄD REJONOWY W GDAŃSKU WYDAŁ KURIOZALNY WYROK NA ....

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CZERWONEGO KORSARZA A SĄD WYKONAWCZY NIE MOŻE GO WYKONAĆ , .....PRAWO NA TO NIE POZWALA!?

W marcu 2015 r, , po nagłośnionym i transmitowanym w różnych mediach procesie karnym Czerwony Korsarz z Gdańska Sławomir Ziembiński został skazany za postawienie pieczątki - tatuażu turystce z Poznania.Prokurator nazwał ten incydent naruszeniem nietykalności cielesnej oraz Grozbami karalnymi w stosunku do rosłego chłopaka tej dziewczyny - zawodu OCHRONIARZA !?
W/G cały ten incydent to PROWOKACJA POLICYJNA , gdżyż, to ta dziewczyna wpadła z tyłu mnie na plecy / mam uszkodzony kręgosłup/a jej chłopak po ostemplowaniu tej dziewczyny przeze mnie , machał pięściami nad głową strasząc mnie Policją!?Puściłęm mu wiązankę "marynarską" i złapałem replikę pistoletu skałkowgo za lufą i zażądałem , aby ode minie się odsunął , bo mu kolbą przywalę - była więc to OBRONA KONIECZNA z mojej strony!?Sąd po kilku miesięcznym procesie ze świadkami z łapanki prokuratorskiej dał wiarę nieprawdzie zeznania przez dziewczynę i chłopaka z Poznania.Moich świadków , prof Prawa Międzynarodowego pana Wojciecha Lamentowicza i naocznego świadka Kataryniarza z Warszawy uznał za mało ważne i częściowo niewiarygodne!?Kataryniarz widział incydent , ale kłótni nie słyszał bo grał na katarynce....Zapadł wyrok : 20 godz. prac społecznych na rzecz miasta Gdańska.Ten wyrok oakazał się nie wykonalny , bo jestem na rencie i mam CAŁKOWITY ZAKAZ PRACY. Sąd Wykonawczy zawiesił wykonywanie kary prze mnie , ale Prokurator zaskarżył i teraz Sad wykonawczy znowu ma orzeknąć , ale dopiero po badaniu przez biegłych lekarzy różnych specjalności.Sprawa została więc odroczona do 1 marca 2016r.

POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej