Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

CZY POLSCY POLICJANCI W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CELOWO ŁAMIĄ PRAWO LUB NIE ZNAJĄ WŁAŚCIWEJ INTERPRETACJI PRZEPISÓW!?

 

KOMENTARZE

 • @
  Brawo dla autora filmu, cho wmieszanie w to Dudu jest troszke niepotrzebne i chyba nieuzasadnione.
  Żenada! Ale tak właśnie działa system. Nie dotyczy to jedynie policji ale wszystkich tzw. służb - ignorancja + próba zastraszenia w nadziei , że sie uda.
  Co Policjanci zrobili nie tak:
  - jesli dobrze zrozumiałem rozporządzenie, aby dana komenda mogła byc objęta ochroną, MSW powinien wystapic ze stosownym wnioskiem i dopiero akceptacja takiego wniosku i wciągniecie do wykazu uprawnia do uznawania obiektu za chroniony. Myślę ,że nie narodził sie jeszcze taki jajcarz , który z wnioskiem takim by wystapił.
  -oczywiscie przynajmniej to każdy policjant powinien wiedziec, że "wykroczeniem jest czyn społecznie szkodliwy opisany w kodeksie". więc ewentualnie tu (KW) może zdajdowac się podstawa prawna , bo w przywoływanym rozporządzeniu jej na pewno nie ma ( być może jakieś niezastosowanie się do polecenia , wydanego przez osobę uprawnioną w związku z czymś tam?)
  - podstawą prawną jest zawsze norma (przepis ) a nie akt normatywny
  - oczywiście wszyscy oni doskonale wiedzą , że do sądu z tym nie pójdą więc całe to wyciąganie kajecika , prowadzenie do kanciapki jest obliczone na próbę wystraszenia przeciwnika, który nagle poczuje powagę sytuacji i wymięknie.
  Ale trzeba wiedziec , kiedy takie cos może zadziałac.- Tu nie miało szans.
  - jeszcze typowe : przełożony spieprza, a na minę (tu : ogólnopolskie pośmiewisko) wsadza podwładnych , choc temu młodemu dupkowi wyraźnie się należało

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej