Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

LECH WAŁĘSA PO ROKU 1976 WSPÓŁPRACOWAŁ Z ...WSI!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fakt ten ujawnia zatrudniany przez Lecha Wałęsę jego PEŁNOMOCNIK Andrzej Czyżewski!?Relacjonuje on pewne zdarzenia , których był świadkiem oraz przekazuje relacje innych ludzi związanych z T W BOLKIEM.Ukrył on dowody współpracy!?

NA ZDJĘCIU REDAKTOR SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI,  SZEF OBURZONYCH W WOJ.POMORSKIM NA CZELE WIELKIEJ DEMONSTRAJI W WARSZAWIE.

ROZMOWA Z PANEM BYŁYM PROKURATOREM PEŁNOMOCNIKIEM LECHA WAŁĘSY: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=C_IwXAec8Ok

KOMENTARZE

 • Kto jest kim?
  Pan prokurator A.Czyżewski jest postacią zagadkową a jego funkcja pełnomocnika prawnego przy TW Bolku też wydaje się nieprzypadkowa.
  Prokurator PRL-owski zwalnia się ze służby, by służyć agentowi wojskówki- przecież to się nie mogło zdarzyć przypadkowo.
  W Polsce przed i po Okrągłym Stole działały służby co najmniej kilku państw takich jak ZSRR, NRD i RFN, USA, UK czy Izrael i w jakiś sposób ze sobą konkurowały o wpływy. Miały też pozyskane i ulokowane w Polsce zasoby tajnych współpracowników.
  Np. TW Oskar na kierunku niemieckim więc i Pan A. Czyżewski może z tego kierunku pochodzić.
 • Autor
  Tych wspolpracujacych z roznymi sluzbami jest w Polsce sporo.Najlepiej ich widac w telewizji i w roznych mediach prywatnych i publicznych,zmieniaja sie niekiedy tylko prowadzacy danego TW.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej