Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DEMONSTRACJA, WETO FINANSOWANIA, IN VITRO Z BUDŻETU GDAŃSKA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdańszczanie nie chcą finansować IN VITRO i zorganizowali demonstrację przed Radą Miasta w Gdańska!?Mimo to Radni Gdańscy w głosowaniu , głosami PO uchwalili finansowanie prywatnej spółki medycznej!?

 

KOBIETA OCZEKUJĄCA NA NATURALNE ZPŁADNIANIE....

O GODZINIE 8.30 PRZECHDZIŁEM OBOKA RADY MIASTA GDAŃSKA I ZOBACZYŁEM DEMONSTRACJĘ 

https://www.youtube.com/watch?v=lltJArr08GM

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=lltJArr08GM

W Gdańsku w dniu 23.02.2017 roku przed siedzibą Rady Miasta Gdańska zorganizowana została demonstracja przeciw uchwalaniu przez radnych finansowania zabiegów in vitro z budżetu mieszkańców Gdańska. Zadałem kilka pytań organizatorom demonstracji i zapytałem dlaczego zaczęli demonstrować. Młody mężczyzna trzymający baner powiedział mi, że on nie chce in vitro, bo odrobina przyjemności przy zapładnianiu mu się należy. Dziewczyna też powiedziała że woli być zapładniana naturalnie zamiast przyjmować męskie nasienie z probówki.Alternatywą dla in vitro jest leczenie niepłodności poprzez naprotechnologię, tak twierdził organizator demonstracji. Następnie wszedłem na obrady Miasta Gdańska,gdzie prelegenci z mównicy przekonywali radnych do zagłosowania nad uchwałą Zarządowi Miasta Gdańska finansowania in vitro. Przewodniczący RM Bogdan Oleszek zarządził głosowanie. Wynik: 16 głosów za, 13 przeciw 3 się wstrzymało. Miasto Gdańsk będzie więc finansowało ze swojego budżetu Prywatną Spółkę Medyczną wykonującą zabiegi in vitro.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
www. fundacja-slawpol.eu

h

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej