Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PONAD 53 MLD WYFRUNĘŁO WRAZ Z BIEDRONKĄ Z POLSKI!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rządy POLSKI na to pozwalają a korporację i firmy zagraniczne miliardy z POLSKI wyciągają!?Jeronimo Martins zatrudnia ponad 50 tys. Polek i Polaków na ...2/3 etatu!?Pracują w każdą niedziele jak niewolnicy, aby nie zbierać puszek na ulicy!?

CZYŻBY PANI PREMIER CHCIAŁA STRZELAĆ DO ...BIEDRONEK WYLATUJĄCYCH Z POLSKĄ KASĄ ZA GRANICĘ!?

PANI PREMIER KOPACZ I JEJ ULUBIONA BIEDRONKA W KTÓREJ ROBI ZAKUPY:

W POLSCE PRAWO JEST JEDNO I DLA BIEDRONKI!?

 Kontrola PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY wykazała , że w sklepach BIEDRONKA łamane były przepisy KODEKSU PRACY!?
PRAWO w Rzeczpospolitej jest takie samo dla wszystkich firm a Jeronimo Martins do dziś nie chce podpisać UKŁADU ZBIOROWEGO PRACY ze związkami zawodowymi , które złożyły wniosek już w ....2012 r.!?
Ja za moją pracę dziennikarza obywatelskiego nie mam żadnego honorarium i nie liczę na cokolwiek!?

Pomorskie TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ez6p1tc1OWE

FUNDACJA SŁAWPOL ZGŁOSIŁA DO PAŃSTWOWEJ INSPECJI PRACY W GDAŃSKU ŁAMANIE KODEKSU PRACY W SKLEPIE BIEDRONKA - KONTROLA NA MIEJSCU POTWIRDZIŁA TEN FAKT!?JERONIMO MARTINS DOKONAŁA ZWOLNIENIA PRACOWNICY ,   KTÓRA ...UJAWNIŁA TEN FAKT!?ZŁOŻONO ODWOŁANIE DO SĄDU PRACY!?:

https://www.youtube.com/watch?v=-fPbboLMUoc&t=424s

KOMENTARZE

 • @Autor
  No to powtórka z historii ,ciekawe kto z rządu z tego ciągnie profity ?. Za Radziwiła już tak było .Pozdrawiam.
 • @Repsol 21:50:19
  KOLEGO Repsol daj to na czołówkę neona...OKY?

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 22:04:03
  Proszę to napisać do Pani Astry najlepiej na P.W. Ja jestem dziś prawie incognito .Pozdrawiam Waszmości.
 • @Repsol 22:11:48
  :)))))))))))))))))))

  Jak dla mnie to ostatnio jest zbyt wiele wklejek.. kopiuj-wklej.. no wprost wysyp!
  Wpis, mimo, że bardzo lakoniczny i tak jest na głównej stronie, to o co chodzi Korsarzowi?:)
  Przydałoby się więcej autorskiego blogowania. Jest jak wszyscy widzą :)
  Cieniutko niestety..

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 22:19:44
  Ja jestem filmowcem i to trzeba zauważyć , że jest tam film mojego autorstwa a temat jest ważny .....I nie powinna waćpani pisać o mnie "chory"!?
  Mam w neon24 legitymcję dziennikarską nr 2 i proszę o szacunek dla starszych dziennikarzy!?
  Czy Pani sympatyzuje z moim antagonistą Lalusiem!?

  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 22:35:31
  https://www.youtube.com/watch?v=Ez6p1tc1OWE

  To jest film M.Roli i to w dodatku sprzed 2 lat.

  PS
  Nie sympatyzuję z Lalusiem :)

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 22:43:31
  Tam jest jeszcze drugi fil zrobiony z PIP i pracownicą zwolnioną z Biedronki z przed miesiąca a więc sprawa Biedronki nadal jest aktualna...Proszę wpierw obejrzeć mój reportaż.pani woli tylko poczytać tekst a filmów raczej pani nie ogląda a warto!?

  CZERWONY KORSARZ
  Sławomir Ziembiński
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 22:57:20
  Wklejanie (cudzych) filmów BEZ choćby kilku(nastu) zdań streszczenia w POPRAWNYM języku polskim woła o.... *1.

  Więc proszę być zadowolonym, że większość powstrzymuje się od oceny...
 • @laurentp 05:20:15KAŻDY MÓJ FILM MA OPIS - STRESZCZENIE!?
  Ludzie są zbyt wygodni i tego nie otwierają....Ponadto zauważyłem , że jak ten opis dam do blogu, to filmu nie chcą już wcale oglądać- szkoda czasu im!?LENIWE MAMY SPOŁECZEŃSTWO!?

  Czerwony Korsarz
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 07:53:59
  Panie Prezyd(ę)cie!
  Nie leniwe, tylko nie takie już głupie by po raz kolejny łapać się na lep bolszewickiej agitki (którą pan uprawia) o ciemiężeniu i wyzyskiwaniu tzw. ciemnego luda przez wstrętnych zachodnich kapitalistów. Pan pewnie ma nadzieję, że mimo upływu dziesiątków lat, można jeszcze zarabiać na tym pieniądze. Być może wierzy Pan w siłę w swego medialnego oddziaływania, a co za tym idzie na to, że przestraszeni pańską agitką właściciele firmy, przyjdą do pana z korupcyjną propozycją by zamknąć panu gębę, którą zamknie pan wtedy bardzo chętnie.
  Małe masz pan szansę, ale pomarzyć każdy może, pan także!
  Firma Jeronimo Martens działa zgodnie z polskim prawem i zgodnie z polskim kodeksem pracy. Nie musi od razu przyjmować każdego na pełny etat. Procedura przyjmowania na 3/4 etatu jest korzystna nie tylko dla firmy, ale i dla pracownika. Otrzymuje on pełne ubezpieczenie jak pracownik na pełne etacie, otrzymuje także szansę na wyższe zarobki niż pracownik pełnoetatowy, który objęty jest zakazem pracy w nadgodzinach. To najlepszy sposób na sprawdzenie nowego pracownika, jego chęci do pracy, jego uczciwości, jego zaangażowania w działalność i cele firmy. Trzeba dodać, że zarobki w koncernie są wyższe niż w jakiejkolwiek innej sieci działającej na polskim rynku.
  Panie Prezyd(ę)cie!
  Pieniądze, które firma wypracowuje jako zysk, należą wyłącznie do niej i g. pana obchodzi na co firma je przeznaczy. Może je przepić, wydać na dziwki, albo gdziekolwiek zainwestować. Inwestycje w Polsce przekroczyły już 11 mld złotych i są to nie tylko tysiące dyskontów spożywczych "Biedronka", ale i centra dystrybucyjne, stacje benzynowe i drogerie. To jest prawdziwe bogactwo a nie pieniądze, panie prezyd(ę)cie. Jeśli nawet wyprowadza firma kapitały pieniężne z Polski, to to co traci ten kraj to są straty wyłącznie w drzewostanie, który trzeba było wyciąć by na wyprodukowanym z tych drzew papierze wydrukować nominały wartościujące pracę! Wartość bowiem pieniądza zależy od siły gospodarki i od pracy a "Biedronka" dokłada wszelkich starań by tę wartość utrzymać na najwyższym poziomie. Tak swoją drogą, panie prezyd(ę)cie, czy pan zdaje sobie sprawę z tego co by się działo gdyby wymienione przez pana kwoty zostały rzucone polski rynek? Impuls inflacyjny byłby tak potężny, że łajbę pasującą do pańskiej legendy korsarza ( o tym że jesteś pan czerwony to już wiemy), musiałbyś pan nabywać za dwa razy takie pieniądze, za które nabyłeś pan pierwszy model.
  Pan, panie prezyd(ę)cie jawisz się społeczności Neon24 jako człowiek wykształcony a już szczególnie podkreślasz pan swój status dziennikarski jako rzecz szczególnie wartościową. To ja panu powiem, że dziennikarska branża zasłużyła w tym kraju za najbardziej ze wszystkich jako zniekształcająca i manipulująca rzeczywistością. Pan nie odbiegasz od tego negatywnego obrazu ani na jotę, panie prezyd(ę)cie.
 • @Slav 16:06:55 W POLSCE PRAWO JEST JEDNO I DLA BIEDRONKI!?
  Panie SLAW!?

  Kontrola PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY wykazała , że w sklepach BIEDRONKA łamane były przepisy KODEKSU PRACY!?
  PRAWO w Rzeczpospolitej jest takie samo dla wszystkich firm a Jeronimo Martins do dziś nie chce podpisać UKŁADU ZBIOROWEGO PRACY ze związkami zawodowymi , które złożyły wniosek już w ....2012 r.!?
  Ja za moją pracę dziennikarza obywatelskiego nie mam żadnego honorarium i nie liczę na cokolwiek!?

  Pomorskie TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
 • Bez obrażania
  Dziękuję wszystkim komentującym za szczery,konkretny i fachowy komentarz działalności tego bloga,
  nadmieniam,że nie jestem dla nikogo wyrocznią tylko najzwyklejszym codziennym czytelnikiem neonu i mam czasami serdecznie dosyć tandety "dziennikarskiej " z mandatem nr 2 !!!
  Pozdrawiam wszystkich.
 • @laluś 19:59:49 SKORO MASZ DOŚĆ TANDETY DZIENNIKARSKIEJ TO NAPISZ PA CHOĆ JEDEN ARTYKUŁ!?
  Udowodnij Laluś , że Ty jesteś Super Dziennikarzem a wtenczas Twoja odwieczna krytyka tylko ...mojej osoby nabierze jakiejś wartości!?
  POLACY ZNANI SĄ Z WIECZNEGO KRYTYKANCTWA I NEGATYWNEGO NASTAWIENIA DO SUKCESÓW INNYCH POBRATYMCÓW!?

  Laluś jest typowym tego przykładem!?

  CZERWONY KORSARZ
  Sławomir Ziembiński
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 19:44:57
  Wszystkie Związki na Powązki!
 • @Slav 20:24:54
  No ryzykujesz waćpan takim wpisem, bo związkowcy też czytają i nabywają wiedzę w neon24.pl!Zapewne jest pan przedsiębiorcą i Europejczykiem a może i nawet Portugalczykiem, bo bronisz pan interesów firm robiących z POLSKI swoją kolonie , gdzie mają tanią siłę roboczą.Pracownicy biedronki - kasjerki zarabiają na rękę nieco ponad 1300 zł na 2/3 etatu!?
  W konkurencyjnym LIDLU , gdzie też nie ma UKŁADU ZBIOROWEGO PRACY kasjerka zarabia od 2400 do ...3800 zł.
  Praca w Biedronce to więc "niewolnictwo" dla POLAKÓW!
  Realia są takie nie inne , trzeba znać FAKTY!

  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 20:41:54
  Nie manipuluj Pan i nie podawaj jakiegoś minimalnego zarobku "na rękę" w Biedronce i płacę w Lidlu brutto jako płacę "na rękę"! Z tego co słyszałem o Lidlu wynika, że zdarza się tam nie płacić ludziom za wypracowane nadgodziny. Ilość godzin pracy w Biedronce nie przekracza ustawowej normy. Tak jak napisałem wcześniej, pracownicy na pełnym etacie nie mają nadgodzin a odpisanie się po zakończeniu pracy o minutę za późno skutkuje pisaniem raportu wyjaśniającego przez kierownictwo sklepu. Nadgodziny mogą wyrabiać niepełnoetatowcy, ale tylko z własnej nie przymuszonej woli. Zapytuję więc, gdzie szanowny Pan widzi tu niewolnictwo. Nie ryzykuj pan takich oskarżeń bo komentatorami są na Neonie także pracownicy Biedronki i możesz się Pan doczekać tu niejednej wiązanki, że w pięty Panu pójdzie.
 • @Slav 22:28:13 PANIE PAN COŚ "SŁYSZAŁ" A JA WIEM!?
  W fundacji SŁAWPOL, którą od 11 lat zarządzam mam członków pracowników z BIEDRONKI i z innych sieci handlowych a więc mam informacje u zródła!?Pracownicy np.Biedronki w Gdańsku byli przetrzymywani nawet do 23-ciej w pracy , bo takie było widziemisię Kierowniczki!?Na pytanie dlaczego , Kierowniczka odpowiedziała mi :"To jest Biedronka a nie Kiosk Ruchu"!?Takie tam są STANDARDY!

  Z FAKTAMI SIĘ NIE DYSKUTUJE!!

  CZERWONY KORSARZ
 • po raz kolejny!
  wyjaśniam , że nie potrafię wykonywać działalności dziennikarskiej !!!

  nie znaczy to ,że nie potrafię zauważyć takiej nieumiejętności u innych,
  wszyscy się zgodzą , że buty szyje szewc a nie krawiec ,

  o jakimś pisaniu tu się opowiada, czegoś takiego nikt tu nie dostrzega
  jak nie umie pisać to mówię , że filmuję
  jak nie umie filmować to mam mandat nr 2

  krytykanctwo Polaków ściśle wiąże się wszechobecną tandetą,zaniżaniem
  jakości , rzetelności ,uczciwości , pokory itp.

  na siłę narzuca się sprzedawalność wszystkiego a gdzie zainteresowanie
  swoim dziennikarskim spostrzeżeniem

  jest wielu blogerów , na których z zainteresowaniem zwraca się uwagę,

  na wklejki patrzymy jak na narzucającą czytelnikowi reklamę !!!

  i nie powoływać się na nieustanne krytykaństwo z mojej strony bo tak nie jest,

  ma się mandat nr 2 to zobowiązuje a nie chroni !!!

  zdrowomyślenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej