Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 247 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ZAPADŁ NOWY WYROK W SĄDZIE OKRĘGOWYM W GDAŃSKU!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

BURMISTRZOWI SZTUMU mimo ostrego cięcia nożem baneru Pana Antoniego Fila sprawę umorzono na dwa lata.Nóż jako dowód rzeczowy tej zbrodni Sąd ....skonfiskował i zasądził rekompensatę czyli zwrot wartości banera i koszty sądowe w wysokości... 100 zł!?

30 marca 2017 r. w Sądzie Okręgowym w Gdańsku Policja dokładnie sprawdzała wszystkich wchodzących na salę sądową.Pojawiła się też ekipa TVP 3 pod kierownictwem red.Tomasza Złotosia.Przybył też redaktor TV regionalnej ze Sztumu.Główny Bohater tej sprawy to skazany już przez Sąd Rejonowy w Malborku pan Leszek Talar Burmistrz Sztumu.Oskarżony on został przez przedsiębiorcę ze Sztumu pana Antoniego Fila o zniszczenie jego baneru na którym pan Burmistrz został opisany jako malwersant.Po wejściu na salę sądową Sędzia nakzała przybyłym powstać i odczytała postanowienie Sądu Okręgowego.Zmienił on poprzedni wyrok i dokonał umorzenia sprawy na 2 lata!?Ponadto zasądził zapłatę kosztów procesu przez Burmistrza i przepadek noża kuchennego dowodu rzeczowego!?
Pan Antoni Fila zapowiedział złożenia KASACJI, bowiem jego zdaniem sprawca powinien być ukarany.Ten wyrok umożliwia Burmistrzowi Sztumu nadal pełnienie tej funkcji i dokonywania nowych "malwersacji" na tym URZĘDZIE - tak twierdzi oskarżyciel posiłkowy pan Antoni Fila!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu 

DOKŁADNE SPRAWDZANIE PRZEZ POLICJĘ SĄDOWĄ PRZED WEJŚCIEM NA ROZPRAWĘ:

https://www.youtube.com/watch?v=71kR3PMbCz8

OGŁOSZENIE NOWEGOWYROKU NA SALI SĄDOWEJ :

https://www.youtube.com/watch?v=5CoQqEhnCr0

 

WYPOWIEDZ PANA ANTONIEGO FILA PO OGŁOSZENIU JUŻ WYROKU:

https://www.youtube.com/watch?v=h8uEFCEQ7DY

KOMENTARZE

  • @
    "Dokładne sprawdzanie..."

    Czyżby "pomazańcy" JUŻ czuli, że może Polakom kończy się cierpliwość,
    i ZAMIAST "tortów" polecą np granaty (kupione od Ukrów na targu...)???

    A zamiast "kukieł" tłum "policzy się" z "oryginałami"?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej