Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1483 posty 246 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

UZNANIE JEROZOLIMY ZA STOLICĘ IZRAELA, BŁĄD DONALDA TRUMAPA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Muzułmanie zostali w ten sposób zjednoczeni w walce z USA!?Palstyńczycy sa od dawna pod okupacją wojsk Izraela a posunięcie administracji USA jest niezgodne nawet ze stanowiskiem UE!? ZAPRASZAM na:https://www.facebook.com/groups/MDSRP/

 

 

 Prezydent Donald Trump zrobił niedpowiedzialny czyn ,  którym rozpętał wojnę HAMAS-u z IZRAELEM....Ten konflit trwa od dawna .USA przeprowadza swoje manewy morskie i powietrzne nieopodal KOREI demonstrując swoją militarna siłę.To sie niepodoba ROSJI I CHINOM.....

ŻYRINOWSKI WEZWAŁ DO ZAKOŃCZENIA WOJNY PRZEZ ZAJĘCIE PRZEZ ROSJĘ UKRAINY I ZMUSZENIE PAŃSTW BAŁTYCKICH DO WYCOFANIA SIĘ Z NATO!?

Przywódca Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji Władimir Żyrinowski zaproponował swój scenariusz dalszego budowania relacji z Zachodem. Jego plan przewiduje przejęcie Ukrainy, rozmieszczenie czołgów na granicach Węgier, Polski, Czechosłowacji i Rumunii, a także przymus krajów bałtyckich i Polski do wycofania się z NATO.

Według przewodniczącego Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji (LDPR), Władimira Żyrinowskiego, wszelkie inicjatywy pokojowe Rosji są postrzegane przez Zachód jako słabość, więc Moskwa powinna porzucić dyplomację, przechodząc do dialogu z pozycji siły. Według polityka pierwszym krokiem w tym kierunku powinno być zajęcie Ukrainy. Oświadczył to w programie "60 minut" w kanale telewizyjnym "Rosja".

"W Europie konieczne jest położenie kresu Ukrainie, aby ten ropień nie istniał. To jest kraj rosyjski. A czołgi (rosyjski - wyd.) Zbliżą się do Węgier, Polski, Czechosłowacji i Rumunii - powiedział Żyrinowski.

W przeciwnym razie, według lidera Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji, "do nas podejdą". Żyrinowski zasugerował także, że Polska i kraje bałtyckie muszą opuścić blok NATO.

Odpowiadając na pytanie, jakie metody mogą to osiągnąć, polityk powiedział, że powinny nastąpić ultimatum: "Pokaż, co się stanie, jeśli nie opuści NATO. Są tchórzliwi, boją się. Czy myślisz, że nie chcą żyć?

MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE

https://www.facebook.com/groups/MDSRP/

Kontradmirał

Sławomir Ziembiński

 

 

 

KOMENTARZE

 • "Prezydent Donald Trump zrobił nieodpowiedzialny czyn...
  Czy prezydent Trump jest odpowiedzialny za act of Jerusalem Embassy sprzed 22 laty?
  Ambasada miała być przeniesiona do 1999 roku.

  To nie Trump uznał Jerozolimę za stolicę Izraela.
  Od 22 lat USA przenoszą ambasadę .
  Obecny prezydent nakazał jedynie rozpoczęcie procedury przeniesienia, czyli wykonał decyzję parlamentarzystów act of Jerusalem Embassy z 24 października 1995 roku.
  Chwilę się zastanówmy , jak media grillowałyby Trumpa , gdyby powiedział oficjalnie, że jeszcze się wstrzymuje, jak poprzedni prezydenci ?
  A ile potrwa procedura przeniesienia?
  Nie wiem...

  MOŻE DO KOŃCA KADENCJI?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej