Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLICJA DOSTAŁA NOWY KOMISARIAT - METODY PRACY MA STARE!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Arcybiskup Generał Leszek Sławoj Głódz odwiedził wraz ze swoją świtą POLICJANTÓW w nowowybudowanym KOMISARIACIE nr II oraz Komisariat Wodny w Gdańsku.

 

  POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA

W dniu 13 grudnia 2017 r wyszedłem z domu i wsiadając do samochodu stwierdziłem po ruszeniu, kiedy spojrzałem w lusterko samochodu Reno Megane to stwierdziłem , że jest dociśnięte do szyby a na kablu wsi szkło mjego lusterka .Zatrzymałem się i zobaczyłem ślad po brązowej cegle na lusterku i wywnioskowalem , że ktoś celeowo mi je zniszczył pod budykiem przy ul.Zalesie 23!?Pojechałem na II Komisariat POLICJI nowowybudowany w Gdańsku i tam poprosiłem dyżurnego aby , któryś z Policjantów spisał protokół na okoliczność celowego uszkodzenia lusterka w samochodzie.Nadmieniam , że odkąd mieszakam w Dzielnicy Gdańsk - Stogi i gdzie ostatnio zostałem Radnym tej Dzielnicy wielokrotnie niszczono mi samochody przebijając mi dwukrotnie wszystkie opony w BMW a następnie po jakimś czasie wybijając w nim boczną szybę.Ostatnio po moim wyjezdzie do Warszawy na 11 listopada wybito mnie tylną szybę w moim Reno Clio , który stał na ul.Zalesie pod moim domem .Policja była i Policjantaka z Komisariatu VII w Gdańsku - Stogach /został już zlikwidowany/ pobrała kawałki butelki od piwa, którą to wrzucono do samochodu wybijając nią szybę, jako dowody rzeczowe ale sprawców nie wykryto!?Oczekiwałem 40 minut przed NOWYM KOMISARIATEM na Policjanta, aby spisał stosowny protokół i w tym czasie wyszedł Sławoj Leszek Głódz Generał i Arcybiskup Dizecezji Gdańskiej z wieloma księżmi i porozmawiałem z nim i dowiedziałem się , że właśnie tu się odbyło spotkanie opłatkowe z policjantami .Spotkałem też księdza Prałata Bogdana ze Złotej Karczmy , czyli z miejsca gdzie onegdaj stacjonowało w Stanie Wojennym ZOMO!?Zrobiłem dawa filmy o NOWYM KOMISARIACIE i po okolo 40 minutach oczekiwania na Policjanta mającego sporządzić protokół wziąłem nr telefonu do Dzielnicowego Gdańsk- Stogi sierżanta sztabowego Pawła Winklera i odjechałem!?Dyżurny poinformował mnie , że oczekiwany przeze mnie Policjant jest na ODPRAWIE!?
MAMY NOWY KOMISARIAT, ALE METODY PRACY POLICJI SIĘ JAK WIDAĆ NIE ZMIENIŁY!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Slawomir Ziembiński
www.neon24.pl

 ZOBACZCIE TO NA MOICH FILMACH JAK DZIAŁA POLICJA W NOWYM KOMISARIACIE W GDAŃSKU:

https://www.youtube.com/watch

 

 https://www.youtube.com/watch?v=OUeHAUuMQHo 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej