Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1483 posty 246 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

JEST BUDŻET NA PONAD 3 MLD ZŁOTYCH DLA GDAŃSKA NA 2018 R!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na sesji RADY MIASTA GDAŃSKA w dniu 18 grudnia 2017 r. dokonano po burzliwej dyskusji Radnych PO i PIS uchwalenia BUDŻETU NA 2018 r. w kwocie ponad 3 mld zlotych.Onegdaj 20 lat wcześniej BUDŻET taki oscylował w granicach 800 mln!?

 

 

 

Na zdjęciu Sławomir Ziembiński Kaper Gdański Czerwony Korsarz aktualnie Radny Dzielnicy Stogi w Gdańsku i Kontradmirał Morskich Drużyn Strzeleckich 

 SESJA RADY MIASTA GDAŃSKA w dniu 18 grudnia po burzliwej dyskusji , ktora w końcowej fazie przerodzila się w polityczny spór radnego PIS-u z Pawłem Adamowiczem Prezydentem Gdańska zakończyła się przegłosowaniem i przyjęciem BUDŻETU MIASTA GDAŃSKA na rok 2018.Jest to BUDŻET opiewający na kwotę ....pond 3 mld złotych.Zawarto tam podwyżki dla Urzędników Miejskich a także i Strażników Miejskich oraz wiele innych inwestycji .W toku dyskusji Radni PO chwalili sie osiągnięciami w remontach ulic , budowie basenów, osiągnięciach sportowych i w innych dziedzinach.Radni PIS , krytykowali ich samchwalstwo i twierdzili , że remont ulic i chodników to zwyczjny obowiązek Wladz Gdanska i wskazywali dziury jezdniach w takich dzielnicach , jak STOGI , ORUNIA , PRZYMORZE NOWY PORT.Po uchwaleniu BUDŻETU odbyła sie godzinna przerwa na spotkanie opłatkowe z Biskupem Zielińskim, który to zaapelowal o wyciszenie wszelkich sporów i złozył wszyskim życzenia z okazji nadchodzacych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA .Następnie zagrała i zaśpiewała Capella Gedanensis a także uczestnicy spotkania składali sobie wzajemnie zyczenia świateczne łamiąc się przygotowanymi opłatkami .

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

                                                                                                                                                                            Obejrzyjcie jak fetowano ten fakt uchwalenia BUDZETU NA 2018 r. na spotkaniu opłatkowym z Biskupem Zielińskim przy akompaniamęcie CapelliGedanensis:

 https://www.youtube.com/watch?v=DNv8mx77Jbc

Kazimierz Koralewski Radny PIS mowi po uchwaleniu BUDZETU GDAŃSKA NA 2018 r :

https://www.youtube.com/watch?v=PbNf8h_PWK8

 

 

 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej