Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1483 posty 246 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ANTYLUDZKA I ANTYPOLSKA DZIAŁALNOŚC NBP!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

DZiś otrzymałem maila . którego tematem jest działalność NBP i treśc nazej KONSTYTUCJI.Uznałem , że trzeba to upublicznić i zainicjować dyskusję w tutejszym FORUM POLAKÓW?Co Wy NATO ?

 

 ANTYPOLSKA I ANTYLUDZKA POLITYKA NBP! I ZNOWU SEDNO TKWI W KONSTYTUCJI I W ZNIEWALAJĄCYM POLAKÓW NIEMIECKO-TALMUDYCZNYM PRAWIE!

Szanowni Państwo, piszę tego maila w dobrej wierze. Jeśli znaleźliście się Państwo przez pomyłkę na tej liście mailingowej lub nie życzycie sobie otrzymywać ode mnie maili, to uprzejmie proszę o maila zwrotnego na adres teresagarland1@gmail.com, z napisem “NIE” w tytule. Z poważaniem Teresa Garland

Uprzejmie proszę o szeroką kolportację poniższych materiałów. Dołączam świąteczne życzenia i do Siego roku!

WAŻNA KOREKTA! We wczorajszym artykule „Wywiad roku 2017 z Józefem Kamyckim” do adresu mailowego Pana Józefa wkradł się czeski błąd! Właściwy adres mailowy Pana Józefa Kamyckiego to: jozef.kamycki@op.pl Poprawcie proszę wszędzie tam gdzie umieściliście przesłany artykuł! To bardzo ważne! Przepraszam za tę pomyłkę.

Poniżej ze strony:
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/12/19/antypolska-i-antyludzka-polityka-nbp-i-znowu-sedno-tkwi-w-konstytucji-i-w-zniewalajacym-polakow-niemiecko-talmudycznym-prawie/

ANTYPOLSKA I ANTYLUDZKA POLITYKA NBP! I ZNOWU SEDNO TKWI W KONSTYTUCJI I W ZNIEWALAJĄCYM POLAKÓW NIEMIECKO-TALMUDYCZNYM PRAWIE!

Szanowni Państwo, źle się dzieje, stajemy się coraz biedniejsi, nakłada się na nas coraz większe podatki, zmusza się nas do niewolniczej pracy za grosze, a wszystko to w wyniku antyludzkich i niszczących Polskę i Polaków szkodliwych dla nas działań Narodowego Banku Polskiego, wrogiego organu okupacyjnego na terenie Polski! Czy dalej będziemy to tolerować? Czy mamy jeszcze choćby krztę rozsądku, wiary i odwagi aby unicestwić ten niszczący naszą gospodarkę, nasze życie i nasz dobrobyt twór? Możemy to zrobić zmieniając Konstytucję i opierając ją na dekalogu i prawie naturalnym, bo tam lichwa jest zakazana!

To w wyniku niekorzystnej dla Polski i Polaków regulacji pieniądza jesteśmy biedni, to dzięki regulacjom Narodowego Banku Polskiego NIGDY nie uda się nam dogonić wysokością zarobków zagranicy, bo banksterzy po prostu tego nie chcą! A pamiętajmy że to oni pośrednio regulują ilość pieniądza w Polsce!!! W ich interesie jest żeby Polacy pracowali niewolniczo za grosze w należących do NICH korporacjach! Obudźmy się i poznajmy prawdę bo tylko PRAWDA nas wyzwoli! Jeśli zadziałamy! Możemy to zrobić zmieniając Konstytucję i opierając ją na dekalogu i prawie naturalnym, bo tam lichwa jest zakazana! TO JEST JEDYNA REALNA SZANSA NA WOLNOŚĆ! ALE CZY JESTEŚMY JAKO NARÓD NA TO GOTOWI?

W 1935 roku pewien mądry człowiek William Mc Kenzie King powiedział: „Skoro naród utraci kontrolę nad swym pieniądzem i kredytem, to przestaje być ważne kto dlań ustanawia prawa, lichwa gdy raz dostanie się do władzy, każdy naród zrujnuje i doprowadzi do upadku. Nie warto mówić o suwerenności parlamentu i demokracji, dopóki rząd nie odzyska władzy emisji pieniądza i kredytu i dopóki nie uzna się że jest to jego podstawowa i nienaruszalna powinność.”

To jest nasze zadanie: Odzyskać władzę nad pieniądzem! Ale jak to zrobić?

Zarówno obecną agendę banksterów w Polsce czyli Narodowy Bank Polski jak i Trybunał Konstytucyjny trzeba zlikwidować!

NBP to nasz wróg nr 1! Wróg nr 2 to Trybunał Konstytucyjny który pilnuje abyśmy przypadkiem nie uwolnili się spod niemiecko-talmudycznej okupacji prawnej! To banksterom (którzy przejmują kolejne kraje za pomocą STANOWIONEGO PRAWA) i Niemcom najbardziej zależy abyśmy przypadkiem nie zmienili naszej obecnej Konstytucji na nową Konstytucję zgodną z dekalogiem i z prawem naturalnym! Bo wtedy oni w JEDNYM MOMENCIE straciliby całkowicie swoją władzę nad nami Polakami!!! Tu więcej: https://www.youtube.com/watch?v=YVwFSsTLVWY

Uwaga!!! Pojawiają się już pierwsze próby wrogiej manipulacji w sprawie projektu nowej Konstytucji! Już próbuje się nam podsuwać fałszywe projekty których celem jest dalsze utrzymywanie nas w niemiecko-talmudycznym systemie prawa co równoznaczne jest z dalszym zniewoleniem Polaków przez banksterów! Nie dajmy się zwieść! Konstytucję dla Polski, opartą na dekalogu i prawie naturalnym powinien napisać Prof. dr. Ks Hab. Tadeusz Guz, bo on najlepiej poznał ten cały prawniczy szwindel w postaci niemiecko-talmudycznego prawa zniewalającego całe narody!

Jak to możliwe że w katolickim kraju takim jak Polska, gdzie człowiek i jego dobro powinny być celami nadrzędnymi całej polityki rządowej i bankowej, Narodowy Bank Polski czyli organ regulujący ilość pieniądza w obiegu w Polsce, prowadzi celową antyludzką i antypolską politykę pieniężną skazując rzesze Polaków na biedę, emigrację i na niewolniczy wyzysk płacowy? Jak to możliwe że w kraju katolickim który powinien się kierować zasadą solidarności i wsparcia ludzi w potrzebie, osoby bezrobotne nie otrzymują ani złotówki wsparcia, podczas gdy jest naukowo udowodnione że bezrobocie jest stanem którego nie da się uniknąć w gospodarce? Dodatkowo pogrąża się bezrobotnych dzięki opłacanej przez banksterów propagandzie, że pracy jest pełno, kiedy nie bierze się pod uwagę makabrycznie niskich zarobków i makabrycznie wysokich kosztów dojazdu do pracy które pożerają lwią część wypłat! Taka kłamliwa propaganda jest policzkiem dla inteligencji przeciętnego Polaka! Niestety i nasze rządy ulegają tej kłamliwej propagandzie żeby uzyskać poparcie do sprowadzania obcych nam cywilizacyjnie i kulturowo imigrantów, zamiast JEDNĄ USTAWĄ odzyskać władzę na pieniądzem i regulować nim w interesie dobrobytu Polaków!

Na miejsce obecnego Narodowego Banku Polskiego musimy stworzyć nasz polski suwerenny bank centralny z prawdziwego zdarzenia, niebędący pod rządami banksterów z Bazylei lecz będący pod rządami Narodu Polskiego! Trzeba się zastanowić jak szybko i sprawnie to zrobić! Obecnie NBP nie jest bankiem, lecz jest urzędem użyteczności publicznej zarządzanej pośrednio przez zagranicznych bankierów i w ich interesie! Nie jest wpisany do rejestrów spółek! NBP w zasadzie jest urzędem regulacji wartości pieniądza.

Bankiem w sensie banku był Narodowy Bank Polski SA, ale on po przejedzeniu wszystkiego złota które było wywiezione gdzieś tam na zachód, przestał działać bo nie było już co przejadać. To był bank NBP SA bo to była spółka. Obecny NBP to jest tylko urząd regulacji rynku. I takie pytanie kto jest właścicielem Narodowego Banku Polskiego jest bez sensu, bo on jest statutowo wyposażony w kwotę 1 miliarda złotych i koniec kropka. Nie ma tam żadnych innych pieniędzy oprócz tych pieniędzy statutowych w które NBP został uposażony jak każdy jakiś tam inny urząd. Narodowy Bank Polski ma prawo emisji pieniądza, pod zastaw warrantów. Jeżeli ktoś przyjdzie do niego postawi warranty czyli zabezpieczenia w postaci np. weksli czy czegoś innego, to wtedy NBP może wyemitować pieniądze z powietrza. To się wtedy mówi że banki centralne są pożyczkodawcami ostatniej instancji dla banków komercyjnych. Tylko że tak, banki komercyjne idą tam gdzie są pieniądze tańsze. Jeżeli stopa lombardowa i redyskontowa jest tutaj na poziomie wysokim, a NBP miał bardzo wysokie stopy lombardowe, to wtedy zagraniczne banki komercyjne poszukują pieniądza w swoich bankach macierzystych czyli w FEDzie, Europejskim Banku Centralnym czy w Banku Angli. Tam na ogół stopy lombardowe są poniżej zera czyli np. bank komercyjny pożycza 100 zł a oddaje 98 złotych. Podczas gdy np. w NBP pożyczyłby 100 zł to wtedy musiałby oddać 106 zł.

To poprzez ustanawianie w tym niemiecko-talmudycznym systemie prawa, konkretnych ustaw np. za pomocą art.4 ustawy o NBP (sprzeczny zresztą z art .227 Konstytucji) w praktyce pozbawiono nas poprzez pokrętną manipulację słowami (co jest domeną prawa talmudycznego) suwerenności monetarnej i możliwości emisji własnego pieniądza. Sejm gdyby chciał to mógłby to odkręcić w jednej chwili, ale chyba nie chcą, wolą trzymać Naród Polski na uwięzi u banksterów.

Więcej odnośnie projektu Nowej Architektury Monetarnej tu:
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/12/18/wywiad-roku-2017-z-jozefem-kamyckim-nowa-architektura-monetarna-dla-polski-temat-do-pilnej-dyskusji/
Więcej odnośnie Nowej Konstytucji tu:
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/11/25/jaka-profesura-taka-nowa-konstytucja-strach-sie-bac-debata-w-krakowie-na-temat-konstytucji/
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2017/12/18/czy-polacy-sa-masochistami-utrzymujac-system-prawa-ktory-ich-zniewala-na-to-wyglada-zmienmy-to/

Teresa Garland
Powyższy artykuł jest moją opinią

Polecam również
https://infokracja.wordpress.com/2017/12/18/aktualnosci-2017-12-18-plus-wywiad-roku-2017-plus-czy-polacy-sa-masochistami-utrzymujac-zniewalajace-ich-prawo/

 Powyższy tekst zamieścił Wam nasi czytelnicy 

red.Sławomir Ziembiński

www.neon24.pl

 

 

KOMENTARZE

 • Wszystko pięknie tylko czemu się trzymamy tego żydowskiego Boga.
  Dekalog to żydowski twór żydowskiego Boga.
  Słowianie mieli swojego Boga, nie należy się wstydzić swojego Słowiańskiego Boga... bo to tak jakbyśmy wstydzili się siebie.
  A tak kręcimy się w kółko o w strefie rażenia żydowskiego Boga..

  Poza tym w części dotyczącej Banku centralnego to zgoda.
  Jest to jedno z ognisk władzy żydowskiej nad Polską... podobnie jak Trybunał konstytucyjny, Sejm, rząd, Senat, Prezydent, Komisja wyborcza, media, IPN, służby tajne i siłowe...oraz oczywiście "prawo" gwarantujące żydom utrzymanie Polskie w żydowskiej niewoli)

  To trzeba zmienić... wyrywają kły globalnej żydowskiej mafii jeden po drugim.
  Najważniejsze jest stołek Prezydenta i jego prawo weta.
  Potem trybunał konstytucyjny i jego prawo odrzucania ustaw.
  potem służby specjalne które nadzorują w interesach globalnej mafii żydowskie cała scenę polityczną.
  potem zmiana ordynacji wyborczej...na dającą szanse Polskiej większości..(likwidacja głosowania z zagranicy .. bo w ten sposób pół Izraela i cała żydowska "Polonia" głosuje w Polskich wyborach..)
  ...potem po wygranych wyborach..
  sejm, senat...media...Konstytucja i Bank Centralny...a na końcu szkodliwy IPN i reszta żydowskiej agentury w Polsce.

  Długa droga...
 • Autor
  Poruszasz ważny temat, ale już trochę nie na czasie.
  Sytuacja jest taka że mamy w tej chwili ekonomię opartą o pieniądz dłużny. On mógłby mieć sens, gdyby zapobiegał kryzysom.
  Za sprawą cwaniaczków z FED za nim innych specjalnie powołanych banków centralnych, te zamiast pobierać odsetki od kredytów kiedy jest inflacja tak obliczone, żeby nie doszło do kryzysu nadprodukcji a dokładać odsetek kiedy jest deflacja, a więc być zainteresowanymi żeby zawsze była lekka inflacja, co oznacza i stały wzrost gospodarczy, to oni przeciwnie – więcej puszczali pieniądza w obieg, jak go ściągali i kryzys wystąpił.
  Kryzys wystąpił, to banki centralne powinien pokryć straty pokrzywdzonym, przeprosić i wrócić do pełnego pokrycia pieniądza w walutach wymienialnych.
  Nie zrobili tego, a niepodległe państwa nie zareagowały (zdążyły skorumpować władze?), to i zaczął się oberek.

  Oczywiście dla pozoru dochodzi już do ujemnych stóp procentowych, ale dla wybranych „dużych” - detaliści dalej płacą wysokie odsetki. Inaczej mówiąc, bank ma mniej, ale wciąż zarabia. I to mu przechodzi, a więc i może jeszcze potrwać...

  A jak mu przechodzi to widać kierunek: bogaci dalej się będą bogacili kosztem biednych. Państw też.

  NBP jest tym biednym, więc i cała Polska jest już skazana na zbiednienie do spodu, zwłaszcza przy premierze-banksterze.

  Jedyne wyjście to wyjść z systemu. A to nie takie proste.
 • @Oscar 12:35:15
  "Długa droga..."

  Bo i zakałapućkałeś się. Przeciwieństwem dla zła jest inne zło. Chcesz zmieniać, a nie jesteś w stanie wygenerować dobrej zmiany (nazwa z "dobrą zmianą " w dzisiejszej "polityce"/antypolityce nie ma nic wspólnego).
  Takie zmienianie może trwać w nieskończoność, a więc dobrego efektu nie przyniesie.
  Żaden pogański bóg tu nie pomoże, bo oni są raz dobrzy, raz źli: "co się polepszy, to się popi...y".
  Nie widzisz, że to tyle samo co gra w "dobry glina - zły glina", albo TKM.

  Nie ma bogów słowiańskich, żydowskich, czy chrześcijańskich.
  Popełniasz błąd w założeniach, bo tylko w Bogu prawdziwym, Bogu jedynym dla wszystkich ludzi jest prawdziwe dobro i dobra zmiana.
  "Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli" - a prawda jest jedna, jedna dla wszystkich. Nie chcenia, nie pożądliwości, nie interesy, nie prawa, nie ideologie...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej