Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1366 postów 227 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PROGRAM TVP 1 OBSERWATOR ZBYT ŁAGODNIE O POLSKICH SĄDACH!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzis o godz.15 tej w TVP1 był program OBSERWATOR , było tam na przykladzie moich filmow z Sądu w Gdańsku ukazana buta i łamanie PRAWA przez Sędziego i aresztowanie na 8 dni Tomasza Chodnikiewicza za grożenie Sędzi ...JEJ WŁASNYM SUMIENIEM!?

MÓJ KOMENTARZ DO WYEMITOWANEGO REPORTAŻU 

Redaktor Marta Domasiewicz z TVP 1 ponad pół godziny nagrywała u mnie w domu moje wypowiedzi do reportażu dla programu OBSERWATOR.Po dwoch tygodniach w końcu zobaczyłem efekt końcowy o godz.15-tej w dniu 21.12.2017 r. w TVP 1.Okazało się , że na ekranie pod wykorzysatnymi moimi filmami z Sądu w Gdańsku i z pogrzebu Matki oskarżonego Waldemara Raszkiewicza pokazaly sie napisy "z prywatnego archiwum Sławomira Ziembińskiego a umowa była , że będzie napis "materiał Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ ".Druga sprawa to ocenzurowanie zupełne mojej wypowiedzi do kilkunastu sekund , bo jak widać mimo , że połowa reportażu jest wykonana z moich filmów , to ja miałem do powiedzenia i powiedziałem , jako uczestnik tych niewłaściwych działań Sędzi , było dla rezyżyserki mało ważne.Wiem teraz , że TVP nie można ufać i prawda może być tylko w programach na żywo , bo tam się nie da wyciąć!?

ZOBACZCIE MÓJ KOMENTARZ :

https://www.youtube.com/watch?v=kX0gUf-PXeg&feature=youtu.be

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 W roku 2016 byłem BLOGEREM  w TOK FM i to na TOPIE , ale ponieważ  nie trzymałem się Lini propagandowej tej redakcji , to zablokowano moje KONTO!?

  Oskarżony Pan Waldemar Raszkiewicz jest osadzony w areszcie od czerwca 2016. Powodem aresztu było wysłanie przez podsądnego sms-a do swojej byłej konkubiny.Prokurator Tomasz Jabłoński postawił oskarżonemu zarzut: grozby karalne i dołożyl do tego coś jeszcze z paragrafu innego.Oskarżony nie był nigdy karany a mimo to od czerwca 2016 roku siedzi w areszcie śledczym w Gdańsku,mimo,że wielokrotnie występował na piśmie o zwolnienie. Argumentował to tym, że musi się opiekować 75-letnią chorą matką i dokumentował to zaświadczeniami o stanie zdrowia matki i od lekarzy.Sąd nie wyraził zgody na wypuszczenie na wolność Pana Waldemara .Stan ten spowodował zgon matki w dniu 08 sierpnia 2016 roku.Pomorska Telewizja Narodowa zmuszona została do zaprzestania filmowania toczącej się wokandy a jej redaktor Sławomir Ziembiński został zmuszony przez sędziego do opuszczenia sali sądowej pod pretekstem machania długopisem,co zostało zinterpretowane przez sędziego jako dawanie znaków oskarżonemu.Po moim wyjściu z sali czekałem na zakończenie sprawy na korytarzu.Drzwi sali sądowej nagle się otworzyły i w drzwiach pokazał się Pan Tomasz prezes fundacji Świetlik ,który też został wyrzucony z rozprawy.Zbulwersowany Pan Tomasz kzryknął w drzwiach do Pani sędziny, że jeśli nie wypuści na wolność oskarżonego to nie będzie mogła spać w nocy,ponieważ będzie miała wyrzuty sumienia z powodu odmówienia pochówku matki oskarżonego. Włączyłem kamerę i z Panem Tomaszem zaczęliśmy rozmawiać o zaistniałej sytuacji.Zeszliśmy piętro niżej do piwnicy gdzie nagrywałem dalszy ciąg naszej rozmowy.Po chwili pojawił się policjant sądowy i zabrał Pana Tomasza za drzwi z napisem Policja.Czekałem z kolegą na Pana Tomasza prezesa fundacji Świetlik w której to przed rokiem 1980 opozycyjne szlify zdobywał byly premier Jan Krzysztof Bielecki.Zobaczyłem też , że Policjant Sądowy poszedł na salę sądowa po teczkę Pana Tomasza!Zrozumiałem że Pan Tomasz został zatrzymany przez Panią Sędzię.Po pół godzinie będąc u rzecznika prasowego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zadzwonił do mnie pan Tomasz i poinformował mnie, że został aresztowany za ...obrazę i grożby dla Sędzi.Poprosił mnie abym mu sprowadził adwokata ,   co uczynilem i zgłosiłem pełnomocnictwo od fundacji SŁAWPOL dla pani adwokat Edyty Kufty do tej sprawy.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

KOMENTARZ DO WYEMITOWANEGO REPORTAŻU  W PROGRAMIE "OBSERWATOR ":

https://www.youtube.com/watch?v=kX0gUf-PXeg&feature=youtu.be

 OTO LINK DO PLEY LISTY MYCH REPORTAŻY Z SĄDU W GDAŃSKU WYKORZYSTANYCH W PROGRAMIE OBSERWATOR :

https://www.youtube.com/playlist?list=PLTQBLM_uonFddK2r8qGDD7bMbP2aPglW6

www.youtube.com/playlist

 

 

 ZOBACZIE TEŻ  FILM O BYKU Z GDAŃSKA  I O .....UGORACH W CENTRUM MIASTA  .

https://www.youtube.com/watch?v=kC6TDRU_zAA

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

  • United we stand Tommy. God bless.
    Tommy Robinson - W.B

    Fuck the EU , I stand with Poland
  • @Husky 13:41:26
    Tommy Robinson - W.B
    Fuck the EU , I stand with Poland & so should every freedom loving patriotic individual . The European Union are out to destroy Poland because they choose to protect their countries identity

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej