Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1483 posty 246 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PROGRAM TVP 1 OBSERWATOR ZBYT ŁAGODNIE O POLSKICH SĄDACH!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzis o godz.15 tej w TVP1 był program OBSERWATOR , było tam na przykladzie moich filmow z Sądu w Gdańsku ukazana buta i łamanie PRAWA przez Sędziego i aresztowanie na 8 dni Tomasza Chodnikiewicza za grożenie Sędzi ...JEJ WŁASNYM SUMIENIEM!?

MÓJ KOMENTARZ DO WYEMITOWANEGO REPORTAŻU 

Redaktor Marta Domasiewicz z TVP 1 ponad pół godziny nagrywała u mnie w domu moje wypowiedzi do reportażu dla programu OBSERWATOR.Po dwoch tygodniach w końcu zobaczyłem efekt końcowy o godz.15-tej w dniu 21.12.2017 r. w TVP 1.Okazało się , że na ekranie pod wykorzysatnymi moimi filmami z Sądu w Gdańsku i z pogrzebu Matki oskarżonego Waldemara Raszkiewicza pokazaly sie napisy "z prywatnego archiwum Sławomira Ziembińskiego a umowa była , że będzie napis "materiał Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ ".Druga sprawa to ocenzurowanie zupełne mojej wypowiedzi do kilkunastu sekund , bo jak widać mimo , że połowa reportażu jest wykonana z moich filmów , to ja miałem do powiedzenia i powiedziałem , jako uczestnik tych niewłaściwych działań Sędzi , było dla rezyżyserki mało ważne.Wiem teraz , że TVP nie można ufać i prawda może być tylko w programach na żywo , bo tam się nie da wyciąć!?

ZOBACZCIE MÓJ KOMENTARZ :

https://www.youtube.com/watch?v=kX0gUf-PXeg&feature=youtu.be

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 W roku 2016 byłem BLOGEREM  w TOK FM i to na TOPIE , ale ponieważ  nie trzymałem się Lini propagandowej tej redakcji , to zablokowano moje KONTO!?

  Oskarżony Pan Waldemar Raszkiewicz jest osadzony w areszcie od czerwca 2016. Powodem aresztu było wysłanie przez podsądnego sms-a do swojej byłej konkubiny.Prokurator Tomasz Jabłoński postawił oskarżonemu zarzut: grozby karalne i dołożyl do tego coś jeszcze z paragrafu innego.Oskarżony nie był nigdy karany a mimo to od czerwca 2016 roku siedzi w areszcie śledczym w Gdańsku,mimo,że wielokrotnie występował na piśmie o zwolnienie. Argumentował to tym, że musi się opiekować 75-letnią chorą matką i dokumentował to zaświadczeniami o stanie zdrowia matki i od lekarzy.Sąd nie wyraził zgody na wypuszczenie na wolność Pana Waldemara .Stan ten spowodował zgon matki w dniu 08 sierpnia 2016 roku.Pomorska Telewizja Narodowa zmuszona została do zaprzestania filmowania toczącej się wokandy a jej redaktor Sławomir Ziembiński został zmuszony przez sędziego do opuszczenia sali sądowej pod pretekstem machania długopisem,co zostało zinterpretowane przez sędziego jako dawanie znaków oskarżonemu.Po moim wyjściu z sali czekałem na zakończenie sprawy na korytarzu.Drzwi sali sądowej nagle się otworzyły i w drzwiach pokazał się Pan Tomasz prezes fundacji Świetlik ,który też został wyrzucony z rozprawy.Zbulwersowany Pan Tomasz kzryknął w drzwiach do Pani sędziny, że jeśli nie wypuści na wolność oskarżonego to nie będzie mogła spać w nocy,ponieważ będzie miała wyrzuty sumienia z powodu odmówienia pochówku matki oskarżonego. Włączyłem kamerę i z Panem Tomaszem zaczęliśmy rozmawiać o zaistniałej sytuacji.Zeszliśmy piętro niżej do piwnicy gdzie nagrywałem dalszy ciąg naszej rozmowy.Po chwili pojawił się policjant sądowy i zabrał Pana Tomasza za drzwi z napisem Policja.Czekałem z kolegą na Pana Tomasza prezesa fundacji Świetlik w której to przed rokiem 1980 opozycyjne szlify zdobywał byly premier Jan Krzysztof Bielecki.Zobaczyłem też , że Policjant Sądowy poszedł na salę sądowa po teczkę Pana Tomasza!Zrozumiałem że Pan Tomasz został zatrzymany przez Panią Sędzię.Po pół godzinie będąc u rzecznika prasowego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zadzwonił do mnie pan Tomasz i poinformował mnie, że został aresztowany za ...obrazę i grożby dla Sędzi.Poprosił mnie abym mu sprowadził adwokata ,   co uczynilem i zgłosiłem pełnomocnictwo od fundacji SŁAWPOL dla pani adwokat Edyty Kufty do tej sprawy.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

KOMENTARZ DO WYEMITOWANEGO REPORTAŻU  W PROGRAMIE "OBSERWATOR ":

https://www.youtube.com/watch?v=kX0gUf-PXeg&feature=youtu.be

 OTO LINK DO PLEY LISTY MYCH REPORTAŻY Z SĄDU W GDAŃSKU WYKORZYSTANYCH W PROGRAMIE OBSERWATOR :

https://www.youtube.com/playlist?list=PLTQBLM_uonFddK2r8qGDD7bMbP2aPglW6

www.youtube.com/playlist

 

 

 ZOBACZIE TEŻ  FILM O BYKU Z GDAŃSKA  I O .....UGORACH W CENTRUM MIASTA  .

https://www.youtube.com/watch?v=kC6TDRU_zAA

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

  • United we stand Tommy. God bless.
    Tommy Robinson - W.B

    Fuck the EU , I stand with Poland
  • @Husky 13:41:26
    Tommy Robinson - W.B
    Fuck the EU , I stand with Poland & so should every freedom loving patriotic individual . The European Union are out to destroy Poland because they choose to protect their countries identity

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej