Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1462 posty 242 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

MIERZEJĘ WIŚLANĄ PRZEKOPIEMY I ELBLĄG BĘDZIE MORSKIM PORTEM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W roku 2018-tym ruszy 3-go maja wyprawa TRATWĄ spod TYŃCA poprzez Warszawę do SKOWRONEK , gdzie będzie PRZEKOP Mierzeji Wiślanej.Rząd Polski pojdjął już decyzę realizcji tego PROJEKTU , który ma uczynić ELBLĄG portem MORSKIM!

ROSJANIE NIE WPUSZCZAJĄ PRZEZ KONTROLOWANE PRZEZ NICH WEJŚCIE Z MORZA NA ZALEW WIŚLANY INNYCH NIŻ POLSKA!Na zdjęciu ABORDAŻ Czerwonego Korsarza z Gdanska na Okręt ROSJI.

 Rząd Polski podjął juz decyzję o PRZEKOPIE MIERZEJI WIIŚLANEJ niedaleko Krynicy Morskiej w miejscowości SKOWRONKI.Redaktor Mirosław Chandrała z Łodzi wraz ze Stowarzyszeniem Patriotów Rzeczpospolitej Polskiej i fundacją SŁAWPOL i jej prezydentem Sławomirem Ziembińskim postanowili zorganizować REJS SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ TRATWĄ z Tyńca pod Krakowem Wisłą przez Warszawę do SKOWRONEK , gdzie symbolicznie zostaną wbitę pierwsze łopaty przez uczestników tego rejsu.REJS ten będzie się zaczynał 3 maja 2018 r a więc w SETNĄ ROCZNICĘ UZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI.Wystąpiliśmy juz o Patronat do Andrzeja Dudy Prezydenta RP oraz do Mateusza Morawieckiego Premiera RP.
Redaktor Sławomir Ziembiński udał się z kamerą w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia do Krynicy Morskiej przez SKOWRONKI, aby zrobić zdjęcia miejsc , gdzie potencjalnie nastąpi PRZEKOP.Ponadto z dugjej strony SKOWRONEK od morza ma przypłynąc jacht , którego załoga tez wbije symboliczne łopaty zaczynając PRZEKOP.
Zobaczcie co i jak na filmach...

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

RELACJA FILMOWA ZNAD MORZA W OKOLICACH SKOWRONEK:

 www.youtube.com/watch 

OTO FILM Z MIEJSCOWOŚCI SKOWRONKI GDZIE BĘDZIE PRZEKOP:

www.youtube.com/watch

TRADYCJE MORSKIE ELBLAGA...BUDOWA ŁODZI PODWODNYCH:

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Gdzie przekopać?
  A dlaczego w Skowronkach, a nie za Nową Karczmą? Wtedy nie trzeba by mostu budować, więc byłoby taniej. No chyba, że chodzi o wykopanie pogłębionego kanału, bo tam wszędzie jest 2-3 metry głębokości. Ale to tylko 10 km więcej takiego kanału. Wydaje mi się, że 10 km wykopu powinno wyjść taniej niż wysoki most.
 • @Autor
  "Wykopiemy"...
  Kiedy zaczynacie tak na poważnie?
  Bo "w kilka łopat" to chyba nie dacie rady
 • KOPAĆ TRZEBA CO NAJMNIEJ NA 4,5 METRA I POGŁEBIAĆ TRZ BĘDZIE!
  MY ludzie morza sobie poradzimy bo na drinki do NOWEJ KARCZMY.... nie chodzimy!Wiemy gdzie kopać , bo tam złoża ....bursztynu zalegają więc
  nasze sakwy ponapełniją!Pierwsze łopaty MY wbijemy a po nas SPRZĘT CIĘŻKI zaciągniemy.
  Wszystkiego DOBREGO od Bractwa Korsarskiego w 2018 roku , tyko DOTRZYMAJCIE NAM KROKU!!!

  MOSKIE DRUZYNY STRZELECKIE
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 16:23:02
  A zatem trzeba pod wodą kopać jeszcze na jakieś 3 m. Za Nową Karczmę jest o 10 km dalej z Elbląga, niż do Skowronek. Wybór Skowronek oznacza, że te 10 km podwodnego wykopu na 3 m wyjdzie drożej niż wysoki most. Zgadza się? Znane są te porównawcze obliczenia kosztów mostu i kanału pod wodą?
 • Z NEPTUNEM DAMY RADĘ A PAN MA W NOWEJ KRCZMIE POSADĘ!?
  3 -go Stycznia w Gdańsku na Wita Stwosza 73 w siedzibie funadcji SŁAWPOL o 15.30 sopkają się ORGANIZATORZY Projektu.Będą tam i nurkowie z Klubu nurków NEPTUN , który działa już ponad ..50 lat.Nie martwcie się pod wodą też damy radę kopać , mamy dobre technologie w Przedsiębiorstwie Robót Czewrpalnych i podwodnych w Gdańsku.
  DOSIEGO ROKU 2018

  CZERWNY KORSARZ Z Gdańska
  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej