Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1462 posty 242 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

REJS SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ NA TRATWIE Z TYŃCA DO SKOWRONEK

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

w Gdańsku w dniu 3-go stycznia 2018 r.w siedzibie Fundacji SŁAWPOL , która działa już 12 lat pomagając ludziom w trudnych sytuacjach życiowych odbyło się spotkanie w temacie REJSU TRATWĄ z Tyńca do Mierzeji Wiślanej do PRZEKOPU w SKOWRONKACH.

 W dniu 3 -go stycznia 2018 roku odbyło się w siedzibie Fundacji SŁAWPOL spotkanie organizacyjne poświęcone projektowi REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ na TRATWIE , która to wyruszy 3 maja 2018 r.z Tyńca pod Krakowem i przypłynie o ZALEWU WIŚLANEGO Wisłą do Skowronek w dniu 28 czerwca 2018 roku w rcznicę podpisania TRAKTATU.Pan Tomasz Laskowski z Ustki opowiedział obecnemu na spotkaniu Dyrektorowi Zespolu Szkół Morskich w Gdańsku o swoim SYRENKOWYM REJSIE TRATWĄ Z WARSZAWY DO USTKI w  2011 roku.Następnie łaczymy się z panem Mirosławem Chandrałą Komandorem REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ , który wyruszy 3 maja 2018 r. z Tyńca do Skowronek , gdzie wbijemy symbolicznie łopaty i zaczniemy kopać PRZEKOP MIERZEI WIŚLANEJ..Pózniej omawiano wspólnie ze Sławomirem Ziembińskim Kontradmirałem Morskich Drużyn Strzeleckich szczegóły organizacyjne tej planowanej wyprawy której to Komandorem został Mirosław Chandrała.Koordynatorem działań w regonie POMORSKIM jest Sławomir Ziembiński. Rozpoczęło sie po wspólnej naradzie spotkanie integracjne z okazji 12 lat działalności fundacji SŁAWPOL oraz 130 - tych URODZIN CZERWONEGO KORSARZA.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

Na zdjęciu Sławomir Ziembiński Kontradmirał MORSKICH DRUŻYN STRZELECKICH 

 Obejrzyjcie relacje ze spotkania organizacyjnego w Ggdańsku

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

  • @Autor
    Skoro to tratwa, to Wisłą z prądem, ale na Zalewie, to chyba na pagajach...

    A może łopatami - też sposób?

    PS. Ciekawy pomysł. Niestety w tym czasie nie mam wolnego w tym czasie. No, chyba żeby już na Zalewie - jakby jakaś wojna o Królewiec...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej