Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DEKOMUNIZACJA ULIC TO FIKACJA , SEKRETARZE PZPR DYREKTORAMI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pan Wicepremier Gowin wie i toleruje w Instytutach PAN oraz na wysokich stanowiskach Wyższych Uczelni dawnych działaczy PZPR oraz współpracowników SB!?Nam się mydli oczy zmainą nazw ulic i obalaniem kolejnych pomników komunistów? SB i NEOSOLIDARNOŚĆ?

 

ZNANI TOWARZYSZE PARTYJNI z RÓŻNYCH EPOK ZJEDNOCZENI WE WSPOLNOCIE DNIA DZISIEJSZEGO!?

Redakcja Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ otrzymała maila w którym, to pan dr.inż.Bogdan Sedler powiadomił nas , że prof.Kiciński dawny sekretetarz PZPR nadal pełni funkcję dyrektora w Polskiej Akademi Nauk.Ma on już 70 lat i w poniedziałek 8 stycznia 2018 r. urządza swój..... Benefis na który przyjadą zapewne znani naukowcy a także i politycy!?Zadzwoniłem do pana Bogdana Sedlera , któy to pełni funkcję Prezesa w Fundacji Naukowo-Technicznej GDAŃSK i umówiłem się z nim na rozmowę przed kamerą.Opowiedział nam on o tym , że na dzisiaj w Wyższych Uczelniach i Instytutach PAN 50 % wysokich stanowisk i funkcji pełnią nadal ....działacze PZPR!?W SB  u ramach  zadania RENESANS  stworzono NEOSOLIDARNOŚĆ!?Apelujemy do Władz i do Premiera, aby to tu zrobić PRAWDZIWĄ DEKUMUNIZAJĘ......,, bo zmiana nazw ulic i zwalenie pomników, to żadana jest DEKOMUNIZAJA!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24..pl

ZOBACZIE CO POWIEDZIAŁ MI DO KAMERY PRACOWNIK POLSKIEJ AKADEMI NAUK :

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • ...
  Panie redaktorze, chyba Pan nie wierzy w to, że gdyby Mazowiecki nie ogłosił grubej kreski to dekomunizację już byśmy mieli z głowy...zmiana nazw ulic i usuwanie pomników to są ważne kroki, nie mydlenie oczów, to co można, resztę zrobi biologia. 5 i pozdrawiam.
 • AGNIESZKO A KIM PANI JEST INTELEKTUALNIE!?
  Ja byłem asystentem prof.Witolda Lewandoskiego w Katedrze Aparatury i Maszynoznastwa Chemicznego Politechniki Gdańskiej na Wydziale Chemicznym .Zdobyłem Srebrny medal dla PG na Targach Innowacji w 1999 roku na Word Expo w Gdyni, który to odebałem z rąk Ministra Szejnfelda!U mnie studenci tworzyli PRACE DYPLOMOWE w moim labratorium! A pani widać brak WIEDZY a sili się pani na OSĄDZANIE mnie!?

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydnt
  Sławomir Ziembiński
 • TRZEBA ZBURZYĆ WSZYSTKIE POMNIKI - AVE CEZAR!
  Za 10 lat obywtele POlSKi , już wtenczas nie będą wiedzieć, że był kiedyś u nas KOMUNIZM.Socjaliśći tylko się z tego cieszą i zapewne będą swobodnie wprowadzać swoje ideologie od NOWA, bo młodzi ludzie nic już na temat się nie dowiedzą.Faronowie też niszczyli pomniki poprzedników!?
  Biologia to nie wszystko , jest jeszcze SWIADOMOŚĆ!!

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński
 • @
  Dekomunizacja ulic to oczywiste katolickie zaciskanie pętli na nic nie podjrzewacej ofierze!

  Zamiast ulic: Wielkiej i Jedności nNarodowej, mamy teraz Wyszynskiego i Jana Pawła II
 • BEZCZELNOŚĆ PANI AGNIESZKI NIE MA GRANIC!
  BEZCZELNOŚĆ pani polega na tym , że insynuje mi pani , że to ja człowiek walczący od urodzenia z komuną i syn śp.Tadeusza Żołnierza Wyklętego, który to w 1948 r. chciał wysadzić pomnik żołnierzy radzieckich mam być.... odkomuszony!Otóż w 1980 r. byłem organizatorem i przywódcą STRAJKU w Ośrodku Badawczo Rozwojowym MEPROZET , gdzie wtenczs byłem robotnikiem.Następnie włączony zostałem w skład Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego w Stoczni Gdańskiej i bisko współpracowałem z Andrzejem Gwiazdą i jego żoną oraz śp.Ańną Waletynowicz.
  Pani Agnieszka nic o tym nie wie, ale za to jest WIELKĄ INTELEKTUALISTKĄ , która uważa , że sekretarze PZPR nadal mogą być dyrektorami w PAN i uczyć następne takie.... Agnieszki!!Kończę z panią dysputę i stawim tu KROPKĘ nad i....
  red.Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej