Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WIELKI JUBILEUSZ W POLSKIEJ AKADEMI NAUK W GDAŃSKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Instytucie Maszyn Przepływowych PAN w Gdańsku odbył się Wielki Jubileusz z okazji 45-cio lecia PRACY i 70 lat ŻYCIA prof.dr.hab.Jana Kicińskiego aktualnego Dyrektora tego Instytutu.

W Instytucie Maszyn Przepływowych POLSKIEJ AKADEMI NAUK w Gdańsku odbył się Benefis z okazji 45 lecia pracy jej aktualnego Dyrektora prof .Jana Kicinskiego.Z tej okazji w sali konferencyjnej PAN w dniu 08.01.2018 r. spotkali się naukowcy z Instytów z całej Rzeczpospolitej Polskiej.Przybył tam również prof.Jacek Namieśnik Rektor Politechniki Gdańskiej w której to wcześniej studiował dostojny JUBILAT.Po wygłoszeniu Laudacji głos zabrał 70 letni prof.Jan Kiciński , który to pokazał na slajdach czego to w swoim życiu zawodowym i prywatnym dokonał.Następnie głos zabierali kolejno przybyli goście z PAN i jego Instytutów składając życzenia i przekazując dyplomy i prezenty dla Benificjenta.Jeden ze składjących życzeń odczytał napisany przez siebie na tę okoliczność LIMERYK a drugi z gości namalował akt kobiecy dla Dyrektora Instytutu Maszyn Przepływowych.Pózniej nastąpiła przerwa , gdzie kolejka ustawiła się z prezentami do Jubillata a goście pożywili się Urodzinowym Totrtem oraz róźnymi przekąskami ze szwedzkiego stołu.
Po przerwie odbyły się wykłady zaprosznych profesorów.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Slawomir Ziembiński
www.neon24.pl

Poniżej pleylista z filmami dokometującymi tę uroczystość

 www.youtube.com/playlist 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej