Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DZIENNIKARZOWI USZKADZAJĄ SAMOCHODY A POLICJA NIC NIE ROBI!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po raz kolejny w dwóch samochdach , służbowym Reno Megane Fundacji SŁAWPOL i moim prywatnym Reno Clio zrobiono celowo szkody na parkingach!POLICJA mimo moich wielokrotnych zgłoszeń nie potrafi znależc notorycznych sprawców...

W dniu 12 stycznia 2018 r. udałem się na parking do samochodu służbowego fundacj SŁAWPOL aby pojechać do ZUS-u na ul.Piwną.Po dojściu do samochodu Reno Megane okazało się , że w przednim kole jest przebita opona!Następnego dnia udalem się do samochodu prywatnego zaparkowanego 400 metrów dalej od porzedniego Reno Clio i tam okazało się , że też jest przebita opona w przednim lewym kole!?Przed Świętami Bożego Narodzenia zniszczono lusterko w samochdzie służbowym przed blokiem nr 23 przy ulicy Zalesie o czym informowalem dzielnicowego i Komendanta II Komisariatu aktulnie swoim zasięgiem działań obejmująćym dzielnicę Stogi w Gdańsku.Jak długo jeszcze niszczyciel i wandal będzie, to robił na Stogach panie Komendancie Komisariatu II - giego.Mieszkam na Stogach już 6 lat i dwukrotnie przebito mi wszystkie opny w służbowym BMW, trzykrotnie wybito mi szyby w BMW i Reno Clio a POLICJA nigdy nie wykryła sprawcy.Wiem , ze moja dziennikarska praca mogła przysposobić mi wrogów , którzy z nienawiści niszczą w/w samochody, ale POLICJA powinna dołożyć wszelkich starań aby sprawcy takich działań zostali ustaleni i ukarani!

Radny Dzielnicy Stogi
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

FILM ZROBIONY NA PODSTAWIE MOICH ZDJĘĆ PODCZAS ATKU NA MNIE NA KOMISARIACIE NR VII W GDAŃSKU - STOGACH Z KOMENTARZEM :

www.youtube.com/watch

 

POLICJA ZLKWIDOWAŁA KOMISARIAT VII A WANDALE NADAL NISZCZĄ SAMOCHODY W GDANSKU - STOGACH ZOBACZIE FILM:

 www.youtube.com/watch 

RELACJA Z WCZEŚNIEJSZEGO WYBICIA SZYBY BUTELEKĄ OD PIWA ,   STWIERDZIŁEM TEN FAKT PO POWROCIE Z OBCHODÓW 11 LISTOPADA W WARSZAWIE , GDZIE JAKO REPORTER FILMOWAŁEM MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej