Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

AWANSE NA WYŻSZE STOPNIE W PDS W GDYNI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Gdyńskim Centrum Seniora odbyła się uroczysta NOMINACJA na wyższe stopnie oficerskie oddziału Garnizonu Gdańskiego Żołnierzy Niezłomnych POLSKICH DRUŻYN STRZELECKICH.Komandor Bogdan Klimecki Kordzikiem pasował awansowanych oficerów...

W dniu 20 stycznia 2018 roku w klubie SENIORA w Gdyni przy ul.3 Maja 27 odbyło się uroczyste pasowanie na wyższe stopnie oficerskie w PDS.W imieniu Generała Jana Gustawa Grudniewskiego Komendanta POLSKICH DRUŻYN STRZELECKICH uroczystego pasowania Kordzikiem Oficerskim dokonał Komandor MW Bogdan Klimecki Dowódca Odziału ŻOLNIERZY NIEZŁOMNYCH PDS.Szef Sztabu Komandor Krzysztof Magnuszewski odczytał listę przedstwaionych do awansu a następnie dokonano ceremoni pasowania poprzez uklęknięcie awanasowanego oficera i przyłozeniu Kordzika do jego ramienia przez Komandora Bogdana Klimeckiego.Kontradmirał MDS Sławomir Ziembiński odczytał dwa rozkazy o nominacji Sylwi Bela pseudnim PROZERBIANA na Bosmana Sztabowego oraz Waldemra Klimeckiego pseudonim NAWIGATOR na porucznka Morskich Drużyn Strzelckich podpisane przez gen.Jan Grudniewskiego.Wcześniej Ksiądz Stanislaw z Nowego Portu w Gdańsku wygłosił swoje przesłanie i odprawił modlitwę oraz powierzył POLSKĘ Chrystusowi KRÓLOWI.
Następnie uczestnicy spożyli wspólny obiad i na deser zjedli lody wdając się w rózneciekawe wspólne dysputy....

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

NA ZDJĘCIU OD LEWEJ KONTRADMIRAŁ SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI  Dowódca MORSKICYN STRZELECKICH, KOMANDOR Krzysztof Manuszewaski Szef Sztabu ,  Komandor Bogdan Klimecki Dowódca oddziału ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH PDS.

 

 RELACJA Z DNIA 20 STYCZNIA Z UROCZYSTYCH NOMINACJI W CENTRUM SENIORA W GDYNI:

www.youtube.com/watch

 KONTRADMIRAŁ SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI Dowódca MORSKICYN STRZELECKICH

 

 

KOMANDOR BOGDAN KLIMECKI PASUJE KORDZIKIEM NA WYŻSZE STOPNIE OFICERSKIE PDS;

www.youtube.com/watch

 CENTRUM SENIORA W GDYNI I PRZGOTOWANIA DO UROCZYSTŚCI NOMINOWANIA OFICERÓW PDS:

www.youtube.com/watch

INFORMACJE O PDS TU ZNAJDZIECIE:

www.facebook.com/Polskie-Dru%C5%BCyny-Strzeleckie-PDS-589255111279932/

MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE 

KONTRADMIRAŁ 

SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej