Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1747 postów 308 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

W GDAŃSKU BRZEŹNIE UKRAINIEC POBIŁ TRZY POLKI !?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

UKRAINIEC pobił trzy POLKI .Wpierw udawał omdlenie, żeby uderzyć!?POLICJA z Gdańska opisuje serię ataków w BRZEŹNIE dzielnicy Gdańska ?Obokrajowiec, zatrzymany i usłyszy niebawem zarzuty!W woj.pomorskim oficjalne mamy już ponad 100 tyś Ukraińców!?

 PREZYDENT GDAŃSKA ZAPRASZA UKRAIŃCÓW OD URZĘDU MIASTA I ORGANIZUJE IM SZKOLENIA O PROMOWANIU SWOICH MIAST:

www.youtube.com/watch

 PLAŻA  W GDANSKU STOGACH I .....UKRAINCY PRACUJĄCY W STOCZNI W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

UKRAINIEC ANDRZEJ TŁUMACZY DLACZEGO STRZELJĄ DO ...KONSULATU W ŁUCKU:

www.youtube.com/watch

Pani Kopacz uczy się już jak obługiwać karabin , a gdzie PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE W SZKOŁACH?

UKRAINCY PRACUJĄ W GDANSKU W STOCZNI I PODRÓŻUJA SZYBKĄ KOLEJĄ MIEJSKĄ:
www.youtube.com/watch

 Jak do tej pory nie było z nim nigdy kłopotów, nie był notowany, słyszymy od policji. 28-letni obywatel Ukrainy mieszkał w Polsce od kilku lat i tutaj pracował. Z niewiadomego powodu w sobotni wieczór zaatakował kilka osób i uszkodził dwa samochody. Ujęcia obywatelskiego dokonali mieszkańcy ul. Pułaskiego w Brzeźnie. Wyszli z domów usłyszawszy huk rozbijanej szyby w fiacie doblo. Wcześniej wyładował agresję na lusterku innego auta.

Jeden z obywateli usłyszał huk i przez okno zobaczył jak jakiś mężczyzna siłuje się z samochodem. Nagle go kopnął i stłukł szybę. Ktoś go przestraszył, odbiegł kawałek dalej i uderzył wysiadającego z innego samochodu przypadkowego mężczyznę. Potem uciekł. Po chwili wrócił i uderzył pięścią w twarz moją sąsiadkę - pani Joanna opowiedziała portalowi trojmiasto.pl.

Dla  uspokojenia furiata potrzeba było trzech mężczyzn. Powalili go na ziemię i wezwali policję. W międzyczasie Ukrainiec zaczął się dusić, a przynajmniej takie wrażenie sprawiał. Okazało się, że udawał . Baliśmy się , że nam zejdzie, więc wezwaliśmy pogotowie. Jedna z sąsiadek chciała go ułożyć w bezpiecznej pozycji bocznej i gdy się nachyliła, on ją uderzył. Udawał, że źle się czuje, by uciec - dodaje świadek.

POLICJANT sierżant  Emil Marchewka z komendy miejskiej  w Gdańsku mówił nam, że pierwszą ofiarą 28-latka była starsza kobieta. Chwilę przed wydarzeniami na ul. Pulaskiego ten sam człowiek napadł na wychodzącą z kościoła. Staruszka upadła i rozbiła głowę. Ma złamaną kość policzkową. Kolejna napadnięta kobieta ma wstrząśnienie mózgu. Nie ma informacji mogących tłumaczyć zachowanie Ukraińca. Po zatrzymaniu alkomat wskazał u niego 1,3 promila alkoholu. Badania toksykologiczne wykażą, czy był pod wpływem innych substancji.

 

UKRAINCÓW NAM STALE PRZBYW , OFICJALNIE W WOJ.POMORSKIM  JEST JUZ ICH PONAD 100 TYSIĘCY!

JAK DONOSZĄ MEDIA DO POLSKI MASOWO JEST PRZEMYCNA Z UKRAINY .....BROŃ I TO NAWET  CIĘZKA !?

I CO NAS CZEKA W NAJBIŻSZEJ PERSPEKTYWIE ,  WIEMY JAK DZIAŁA POLSKA POLICJA!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA 

red.Slawomir Ziembiński

www.fundacja-slawpol.eu

Znalezione  w Yutube: POLSKI AUTOBUS I WALKA POLAKOW Z UKRAINCAMI :

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Polska Policja zatrzyma delikwenta, ale...
  pewnie przyjdzie polecenie z góry i dzikus zostanie wypuszczony i... przeproszony za... brak tolerancji do obcych.
 • Szanowny Panie Redaktorze...
  profesjonalny polski dziennikarz, nie podaje nazwisk polskich policjantów, bo po pierwsze, mogą zostać służbowo ukarani (nawet z konsekwencjami finansowymi) za brak kompetencji do udzielania informacji, po drugie, mogą być przez taki nieprofesjonalizm narażeni na jakieś działania odwetowe, jakichś bandytów- koleżków zatrzymanego, bądź też przez samego zatrzymanego.
  Proszę więc usunąć nazwisko tego policjanta z tekstu
 • POLICJANCI MUNDUROWI NIE SA TAJNIAKAMI W POLSCE
  Inne media też podają Imię i Nazwisko Policjanta a więc to, że ja usunę nie ma żasnego znaczenia!Takie myślenie jest chore , bo Policjanci w Polsce mają obowiązek podczas interwencji przedstawić się obywatelom i podać swój stopień służbowy!O jakiej waćpan zemscie mówi , chyba na całym komisariacie, bo w mundurze Policjant do Policjamta jest podobny!

  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej