Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

AMBER GOLD A ABW, CBOŚ , CBA I PROKURATURA!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kolejna odsłona Komisji Sejmowej AMBER GOLD ukazała jak pracują POLSKIE ORGANY WŁADZY , które to mają dbać o BZEPIECZEŃSTWO OBYWATELI RZEZPOSPOLITEJ.Okazało się , ze te SŁUZBY nie współpracują ze sobą i są bez KONTROLI WŁADZY RP!?DLACZEGO!?

 

 

AMBER GOLD ROZPOCZĘCIE ROZPRAWY WIOSNĄ 2016 roku material Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ:

www.youtube.com/watch

ROZMOWA  ADWOKATA OSKARŻONEGO MARCINA.P  z red.SŁAWOMIREM ZIEMBIŃSKIM

ROZMOWA Z PROKURATOR OKRĘGOWĄ Z ŁODZI , KTÓRA JEST OSKARŻYCIELEM PUBLICZNYM W PROCESIE AMBER GOLD Z Pomorska TELEWIZJĄ NARODOWĄ :

www.youtube.com/watch

SYNDYK MASY UPADŁOŚCIOWEJ AMBER GOLD MÓWI , ZE 43 MILIONY JUŻ MAMY ORAZ 2,5 KG ZŁOTA I PLATYNY ORAZ NIERUCHOMOŚCI przy ul.Stągiewnej  w GDANSKU.Pierwsi w kolejności są Urząd Skarbowy i ZUS a ile dostną ci lokowali w Amber Gold.

Nie wszyscy na AMBER GOLD  stracil , bo są tacy ludzie co wzieli tu kredyty i ich .....nie splacaja.SYNDYK złozył przeciw 1200 pożyczkobiorcom sprawy w Sadzie.

ROZMOWA Z SYNDYKIEM AMBER GOLD:

www.youtube.com/watch

Proces może trwać wiele lat a jego efektem jest uwidocznienie funkcjonowania calego państwa Polskiego w czasie Rządów Premiera Donalda Tuska i jego ekipy.Oczywiste jest , że Polacy poszkodowani przez AMBER GOLD nie odzyskają już swoich pieniędzy , bo one "wyparowaly" nie widomo dokąd,  choć pani prokurator twierdzi , ze są faktury na ich wydatkowanie i ....zakupy samolotów.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA

red.Slawomir Ziembiński

www.neon24.pl

KOMENTARZE

  • Dlaczego ?
    Cytat :" Okazało się , ze te SŁUŻBY nie współpracują ze sobą i są bez KONTROLI WŁADZY RP!? DLACZEGO!? ". Głównie dlatego, że to właśnie te tak zwane "służby" udzielają certyfikatu dostępu to tajemnicy państwowej, a nie premier jak w "okresie totalitarnym", i taki jest efekt, że to ich
    najbardziej zaufani ludzie mieli by kontrolować potem swoich "pryncypałów prowadzących" i kowali własnych karier politycznych, a to by był już prawdziwy cud! Czyli nikt i o to chodzi, o to chodzi, żeby nikt tej prawdziwej władzy nie kontrolował. Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej