Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1483 posty 246 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PAWEŁ ADAMOWICZ PREZYDENT GDAŃSKA UCIEKA OD PYTAŃ RADNEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

DZIELNICY STOGI PODCZAS UROCZYSTOŚCI OTWARCIA NOWEJ PŁYWALNI.Podczas konferencji prasowej po przecięciu wstęgi Pan Prezydent tokował z dziennikarzem TOK FM a powiedział , że Radnemu a i dziennikarzowi odpowiadać na pytanie nie bedzie...!?

PŁYWALNIA STOGI I CZERWONY KORSARZ SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI RADNY DZIELNICY STOGI ORAZ INNI RADNI DLA POmorskiej TELWIZJI NARODOWEJ:

www.youtube.com/watch

 

Na zdjęciu od lewe:j pan DARIUSZ  DRELICH Wojewoda pomorski , prof Andrzej Rzepliński i Paweł Adamowicz Prezydent Gdańska

 

 OTO FILM Z TEGO INCYNDENTU Z PREZYDENTEM GDAŃSKA I KOMENTARZ RADNEGO:SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO

www.youtube.com/watch

W dniu 25 -go stycznia 2018 r. w Gdańsku - Stogach przy ul.Stryjewskiego obok Szkoły nr 1 Paweł Adamowicz Prezydent Gdańska dokonał uroczystego przecięcia wstęgi na nowo otwieranej PŁYWALNI STOGI.Na uroczystości było wielu Radnych GDAŃSKA i Dyrektorów szkół oraz dzieci ze szkoły nr 11.Obecny był też Sławomir Ziembinski CZERWONY KORSARZ Z Gdańska Radny Dzielnicy Stogi , który chciał zadać panu Prezydentowi pytanie odnośnie budowy nowej drogi na Stogi wzdłuż torowiska , które ma być modernizowane w 2018/19 roku.Niestety Prezydent nie pozwolił Radnemu zadać pytania i dyskutował z dzinnikarzem TOK FM!?Uciekł następnie od kamery TELEWIZJI NARODOWEJpo schodach i wszedł do Szkoly 11 na bankiet.Następnie ja też udałem się łcznikiem łączycm szkołe z basenem na banket na który mając zaproszenie na piśmie dla Radnego Dzielnicy Stogi Sławomira Ziembinskiego.Przed salą bankietową stał młodzieniec i powiedział mi , ze nie mogę tam ...wejść!?Pokazałem mu moje zaproszenie i odsunąłem gościa na bok od drzwi i wszedłem.Na sali chodziła za mna fanka Adamowicza ze smartfonem imputując mi , że ja jestem agresywny, kiedy już pilem herbatę....jaki PREZYDENT taka fanka!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 UROCZYSTE OTWARCIE BASENU I PRZECIĘCIE WSTĘGI NA NOWEJ PŁYWALNI STOGI W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej