Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1483 posty 246 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ZYGMUNT MIERNIK , MIROSŁAW CHANDRAŁA I SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

DYSKUTUJĄ W GDAŃSKU O POLSCE I WTRĄCANIU SIĘ AMBASADOR IZRAELA W POLSKIE PRAWODASTWO!?Dziś w niedzielę 28 stycznia 2018 r. zawitali wyżej wyminieni panowie na pokładzie Czerwonego Korsarza aby omówić szczegóły REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ?

 TYNIEC , REJS SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ Z TYŃCA DO SKOWRONEK:

www.youtube.com/watch

 

 

W dniu 28 stycznia 2018 do Gdańska zawitał Zygmunt Miernik wraz z red.Mirosławem Chandrałą z Łodzi, aby przedyskutować sprawy organizacyjne REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ TRATWĄ , który ma ruszyć 3 -go maja 2018 r. z TYŃCA pod Krakowem.Załoga TRATWY ma dopłynąć 28 czerwca 2018 r. do SKOWRONEK a od strony morza przypłyną też jachty pełnomorskie pod komendą Sławomira Ziembińskiego Kontradmirała MORSKICH DRUŻYN STRZELECKICHzwanego Czerwonym Korsarzem.Następnie wszyscy , którzy przypłynęli wbiją symboliczne łopaty zaczynając kopać zaplanowany przez Rząd RP PRZEKOP.Po obiedzie ropoczęło się omawianie spraw organizacyjnych rejsu a następnie przy herbacie i ciasteczkach zaczęła sie DYSKUSJA na tematy aktualne w POLSCE , czyli o SUWERENNOŚCI i PRAWORZDNOŚCI a także o bezprecedonsowej wypowiedzi Ambasdor IZRAELA!Było to bardzo burzliwe spotkanie znanych POLAKÓW, ale w sumie doszliśmy do porozumienia i następnie pan Miernik i Chandrała odjechali do......Skowronek , aby zobaczyć miejsce lądowania TRATWY!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Zeimbiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

POWITANIE GOŚCI I POSADZENIE DO STOŁU ORAZ PODANIE OBIADU:

 www.youtube.com/watch 

 ZYGMUNT MIERNIK ,  MIROSŁAW CHANDRAŁA I SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI DYSKUTUJĄ O POLSCE I AKTUALNYCH TROSKACH POLAKÓW:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej