Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1483 posty 246 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

OBCE SŁUŻBY CELOWO ESKALUJĄ NAPIĘCIE W POLSCE!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PROTEST ANTYWOJENNY DO ANDRZEJA DUDY PREZYDENTA RP. UWAGA! NASTĘPUJE ESKALACJA DZIAŁAŃ OBCYCH SŁUŻB W POLSCE W CELU WYWOŁANIA III WOJNY ŚWIATOWEJ! MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE Kontradmirał Sławomir Ziembiński

GDAŃSK 30.01.2018 r.

                                                                        PREZYDENT RP ANDRZEJ DUDA

                                                                          PROTEST ANTYWOJENNY

 


W związku z możliwością eskalacji sytuacji na Bliskim Wschodzie poprzez hipotetyczną, prawdopodobną inwazję Izraela na Liban oraz wobec możliwości wybuchu w Polsce zamieszek społecznych związanych z prowadzoną przez obce służby specjalne grą specjalną obliczoną na wymuszenia na Polsce przez USA/Izrael przy współudziale agenturalnej wobec CIA/Mossad władzy publicznej w Polsce, nienależnych im roszczeń odszkodowawczych aktualizuję swój Protest Antywojenny do Prezydenta RP Andrzeja Dudy rozszerzając go o nowe elementy.

„Protest Antywojenny ! Prezydent RP Andrzej Duda !!

Nie wnikając w osobiste uwikłania i podporządkowanie Pana Prezydenta oraz członków rządu RP, syjonistycznej , zwierzchniej , tajnej, światowej władzy Protestuję przeciwko angażowaniu Polski i Polaków , w tym polskich żołnierzy w wojnę na Ukrainie, docelowo w wojnę z Rosją oraz na innych teatrach wojennych działań , w tym na Bliskim Wschodzie.

Rosjanie , Ukraińcy /wyłączając banderowców/ są naszymi słowiańskimi braćmi i stosunki pomiędzy Nami powinny być realizowane na pokojowej płaszczyźnie. Takimi sami braćmi są wszystkie nacje zamieszkujące Bliski Wschód i Polska nie ma żadnego własnego interesu, by opowiadać się jedynie po jednej stronie konfliktu , dodatkowo tej agresywnej, ani też wysyłać tam własnych wojsk , zwłaszcza w obliczu niewiadomego rozwoju sytuacji wewnątrz Polski i jej najbliższych sąsiadów ‐chodzi o Ukrainę

My Polacy mamy swój honor i swoją mądrość życiową i nigdy /w przeważającej części/ nie będziemy „ mięsem armatnim ” dla syjonistycznego „ możnowładcy ” dla zabezpieczenia jego dążeń do realizowanej przez niego z uporem maniaka, chorej, szkodliwej społecznie koncepcji/wizji stworzenia na świecie nowego porządku świata w sytuacji gdy ze starym nie mógł sobie poradzić ciągle wywołując na świecie wojny, rewolucje, zamachy stanu itd. , w trakcie których zupełnie bezsensownie zginęły miliony ludzi oraz rozlało się morze ludzkiej krwi..

Polacy jako naród wystarczająco już dużo krwi przelali , w sumie jedynie za „Waszą wolność”, bez odwzajemnienia się z Waszej strony, gdy po 1989 r. zamiast wolności, którą ciągle mieliście na ustach, okradliście Naród Polski prawie ze wszystkiego pod szczytnymi, pięknymi , a w rzeczywistości pustymi hasłami : „ wejścia do Europy” , „demokracji i wolności” , skazując rzesze Polaków na tułaczkę po świecie za chlebem , a reszcie społeczeństwa fundując bezrobocie i brak dostępu do służby zdrowia oraz zniewolenie przez dług oraz inne Wasze socjotechniczne wynalazki typu umowy śmieciowe, elastyczny czas pracy itp. , pozbawiające Polaków socjalnego należnego wszystkim bezpieczeństwa.

Na potępienie zasługują obecne próby wymuszenia na Polsce przez Izrael nienależnych im w świetle naszego prawa roszczeń odszkodowawczych. biorąc pod uwagę również fakt, iż Polska dotychczasowo zbyt wiele wycierpiała ze strony obywateli tego kraju, rządzących w Polsce od zakończenia II wojny światowej z tragicznymi dla Polski i Polaków skutkami i to Polska i nikt inny powinna domagać się odszkodowań .

Polakom , w tym szczególnie tym , którzy zostali zmuszeni z powodów politycznych , ekonomicznych do emigracji za granicę życzę , by doczekali takiej chwili, by mogli powrócić do Polski i żyć w niej spokojnie , by zakończyła się wreszcie Ich i Nasza niewola.

Łódź , dnia 30 stycznia 2018 r. dysydent, były komandos , kpt. Michał Jarzyński

PS. powyższy Protest Antywojenny stanowi modyfikację Protestu Antywojennego z dnia 21 września 2016 r.


 UWAGA!  NASTĘPUJE ESKALACJA DZIAŁAŃ OBCYCH SŁUŻB W POLSCE W CELU WYWOŁANIA III WOJNY ŚWIATOWEJ!

Przesyłam Panie Prezydencie w/w PROTEST ANTYWOJENY aby pan podjął nieodzowne działania aby PROWOKACJOM  w Polsce dać stanowczy OPPÓR!

Niebawem ma być WIELKA  DEMONSTRACJA pod Ambaadą Izraela i tu trzeba dołożyć starań aby nie doszło do PROWOKACJI.

MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
Kontradmirał 
Sławomir Ziembiński
 

 

 

KOMENTARZE

 • Spalenie Reichstagu, tak stanowczo potepionego przez Hitlera, który...
  zapowiedział zabranie się twardą ręką za porządek w kraju. Jak to możliwe! że mogło dojść do takiego aktu przemocy! sprawcy muszą być surowo ukarani!! (czym zdobył poklask Niemców)...

  Zostało to spalenie dokonane przez... ludzi Hitlera. Na co są dowody w postaci kwitów na wpłatę (od Wall Street) o ile się nie mylę, 40tyś ReichMark na konto przyszłego Fuhrera

  Mówił o tym Dr Rath (można znaleźć na YT- Dr Rath Kartel farmaceutyczny)

  Należy więc uważać na takie akty po których "koniecznie, trzeba będzie wziąć się za porządek w Kraju, twardą ręką"
 • Wojewoda mazowiecki wydał ZAKAZ wszelkich demonstracji przed Ambasadą IZRAELA!?
  MÓJ LIST DO PREZYDENTA RP odnóśł właściwy SKUTEK i PROWOKACJI NIE BĘDZIE!
  Morskie Drużyny Strzeleckie
  KONTRADMIRAŁ
  Sławomir Ziembiński
 • Wszystkich tych , którym dobro Polski i Polaków oraz los naszych potomnych leży na sercu zachęcam do podpisywania
  petycji Protest Antywojenny

  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_RP_Andrzej_Duda_Protest_Antywojenny/share/?new

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej