Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1703 posty 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WŁADYMIR PUTIN ZNALAZŁ ŚWIETNY SPOSÓB DLA ROSYJSKIEJ DRUŻYNY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Rosji Władimir Putin, w odpowiedzi na działania Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOL), skierował rosyjskich sportowców do zorganizowania oddzielnych zawodów dla sportowców, którzy zostali zawieszeni na igrzyskach olimpijskich.

WŁADIMIR PUTIN ZNALAZŁ ŚWIETNY SPOSÓB DLA ROSYJSKIEJ DRUŻYNY 

 
Prezydenta sekretarz prasowy Dmitrij Pieskow powiedział, że Putin poinformował rząd, aby zorganizować spotkanie z zawodnikami, którzy udają się do Igrzysk Olimpijskich w 2018 roku, i przypomniał decyzję o przeprowadzeniu oddzielny konkurs dla tych sportowców, którzy nie zostali przyjęci do Olimpiady.

Pieskow zwrócił uwagę na fakt, że przewodniczący poinstruował wyniki tych zawodów, aby zapewnić przyznanie medalików w takiej samej wysokości, jak na igrzyskach olimpijskich.

Ponadto Władimir Putin poinstruował, aby współpracował z przedstawicielami działalności gospodarczej, aby przyciągnąć graczy usuniętych z Gier w celu uzyskania przychodów z reklam.
Pieskow zauważył, że terminy realizacji tych poleceń prezydenta, a także możliwość udziału w zawodach w Rosji, zagranicznych sportowców, nie zostały jeszcze ustalone. 

 

tłumaczył z rosyjskiego

red.Slawomir Ziembiński

www.neon24.pl

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Wszyscy o tym wiedzą, że
  ...sportowcy rosyjscy i z dawnej NRD, nigdy nie posiłkowali się zakazanym dopingiem.
  Ostatnie wydarzenia z oskarżaniem rosyjskich sportowców o niecne czyny, zostały spreparowane przez amerykańskich imperialistów.

  Kulisy Wyścigu Pokoju - i pompka Królaka

  https://www.youtube.com/watch?v=MC6OAJgiyKI
 • @Talbot 08:52:33
  Wszyscy o tym wiedzą, że sportowcy rosyjscy ...
  Najdobitniejszym przykładem tej perfidii był ostatnio Ленс Армстронг... (Skoro już o kolarstwie mowa...)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej