Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1459 postów 241 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

W Auschwitz MORODOWANO POLAKÓW A ŻYDÓW W BIRKENAU!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WIĘZIEŃ Auschwitz , POLAK ujawnia PRAWDĘ o tym , że do 1941 roku do Auschwitz przywożono POLAKÓW.Niemcy następnie założyli obóz nr 2 w Birkenau i tam umieszczano Żydów.Propaganda żydowska zrobiła z OŚWIECIMIA obóz dla ŻYDÓW!?

 

WOJCIECH CEJROWSKI O NIEMIECKICH OBOZACH ŚMIERCI I NIEMCACH:

www.youtube.com/watch

PROPAGANDA I PRZEINACZANIE PRAWDY  NA SPEKTAKLU W BYDGOSZCZY

Niemcy w obozach koncentracyjnych dawali Żydom stanowiska i funkcje aby skłócić ich z Polakami:

 www.facebook.com/OjczyznaMojaPolska/videos/1973743022887552/ 

GLOBALNY SOCJALIZM WYMYŚLIŁY USA ZA NIM PRZYSTĄPIŁY DO II WOJNY ŚWIATOWEJ:

Jak jeszcze nie macie dość, to pod mapą można znaleźć bardzo ciekawe dalekosiężne plany dla świata.

Przypis zaczyna się od standardowego pitolenia o miłosierdziu USA czyli: My USA, we współpracy z naszymi sojusznikami…

W punkcie piątym jest napisane, że wszystkie państwa poza USA, BCN/UK i ZSRR zostaną po wojnie zdemilitaryzowane.
W punkcie szóstym jest napisane, że po wojnie nastąpi ~Pax Americana.
W punkcie siódmym jest napisane, że cała zachodnia półkula będzie pod całkowitą kontrolą USA.
W punkcie dwunastym jest napisane, że wszystkie państwa mają się wyrzec kolonii i wysp strategicznych (oczywiście poza USA, BNC/UK i ZSRR)
W punkcie piętnastym jest napisane, że powstanie Światowa Liga Narodów (obecnie ONZ).
W punkcie szesnastym jest napisane, że powstanie Sąd Światowy (obecnie Rada Bezpieczeństwa ONZ oraz Trybunały w Hadze i Kuala Lumpur)
W punkcie osiemnastym jest napisane, że powstaną Zdemilitaryzowane Stany Zjednoczone Europy (obecnie mamy zdemilitaryzowaną Unię Europejską)
W punkcie dziewiętnastym jest napisane, że powstaną Zdemilitaryzowane Stany Zjednoczone Skandynawii (dziś są częścią UE/UZE)
Punkt dwudziesty szósty wymiata i mówi wprost: Teren ziemi świętej antycznych Hebrajczyków znany dziś jako Palestyna i Transjordania (…) ze względów historycznych i BEZWGLĘDNEJ KONIECZNOŚCI ZŁAGODZENIA POWOJENNEGO PROBLEMU UCHODŹCÓW będzie zjednoczony jako zdemilitaryzowana niepodległa republika hebrajska. – Wyraźnie zakładano emigrację Żydów do Palestyny z powodu Holokaustu, który jeszcze się NIE ZACZĄŁ!
W punkcie trzydziestym trzecim jest napisane, że imigracja z Niemiec, Japonii i Włoch na zachód zostanie wstrzymana.
W punkcie trzydziestym czwartym jest napisane, że Nadrenia i Prusy Wschodnie (województwo Warmińsko Mazurskie i obwód królewiecki) zostaną opróżnione z Niemców i permanentnie zdegermanizowane. – Co faktycznie się stało!
W punkcie trzydziestym piątym – dedykowanemu pani Eryce Steinbach – jest napisane, że wszystkie osoby narodowości niemieckiej, włoskiej i japońskiej zostaną permanentnie wypędzone z podbitych terenów, a ich majątki skonfiskowane na poczet reparacji wojennych.
Punkt 39 jest absolutną gwiazdą i błyszczy nam po dziś dzień. To ten punkt zmienił wiek XX w wiek niekończącego się komunizmu światowego. Podpunkty idą tak:
Nacjonalizacja wszystkich zasobów naturalnych
Nacjonalizacja bankowości, inwestycji, kolei i elektrowni na całym świecie
Nacjonalizacja fabryk broni
Rządowa kontrola handlu i dostaw
Ustanowienie globalnego systemu monetarnego
Światowy limit odsetek do 2% rocznie (tu chyba chodzi o inflację, bo wszystkie państwa sztucznie kreują ją do 2,5% rocznie)
Teraz już wiesz, dlaczego prawie wszędzie na świecie jest socjalizm/komunizm. Nie daj się nabrać na telewizyjne bzdury o kapitalizmie w USA czy Europie. W kapitalizmie rządu praktycznie nie ma, bo każdy jest kowalem swojego losu. Tylko w socjalizmie możesz spotkać państwową edukację (najniższa jakość za najwyższą cenę – obecnie w Polsce płacisz 1000 PLN miesięcznie na ucznia), państwową służbę zdrowia (najniższa jakość za najwyższą cenę – obecnie w Polsce płacisz 340PLN miesięcznie – a w Malezji za kilkukrotnie wyższy standard ok. 120PLN – bo jest prywatna), państwowe emerytury (koszt ok. 700 PLN na miesiąc przez 40 lat, by dostawać z powrotem 700PLN przez 10 lat – przy czym socjalistyczni zbrodniarze dostają kilka razy więcej), nieskończoną ilość podatków (w Polsce obecnie podatki wynoszą sumarycznie 80-90% zarobków) itd. itd. to wszystko wymyślili nasi wujkowie zza oceanu, którzy tak dzielnie walczą z komunizmem i totalitaryzmem na wszystkich kontynentach wprowadzając swoją ich wersję za pomocą wojska i odmiany słowa “demokracja” przez przypadki.

To tyle jeśli chodzi o szkolne bzdury o Jałtach, Amerykach, Rosjach, Izraelach, kapitalizmach i innych w zderzeniu z faktami…

Posted on 2016/04/11 by phoenix

//wspanialarzeczpospolita.pl/2016/04/11/mit-drugiej-wojny-swiatowej/

 

//www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/plan-podzialu-swiata-na-16-panstw-mit-drugiej-wojny-swiatowej/

 

KOMENTARZE

 • "GLOBALNY SOCJALIZM WYMYŚLIŁY USA ZA NIM PRZYSTĄPIŁY DO II WOJNY ŚWIATOWEJ:"....
  chyba chodzi raczej o TOTALNY GLIBALISTYCZNY KAPITALIZM...
  Autor chyba manipuluje opinią publiczną, bo socjalizm to nic innego jak tylko i wyłącznie w miarę równy podział pożytków z przestrzeni gospodarczej pomiędzy wszystkimi członkami narodu, zajmującymi dany kraj.
  Oczywiście taki ustrój społeczno-polityczno-gospodarczy nie wyklucza tzw małego kapitalizmu czyli indywidualnego rolnictwa, oraz tzw drobnych prywaciarzy, badylarzy czy sklepikarzy, tak jak to pięknie rozijało się za Gierka ao co wszystko razem do kupy zniszczył ten TOTALNY GLOBALISTYCZNY KAPITALIZM, gdy przejmował polską narodową przestrzeń gospodarczą
 • @Jan Paweł 08:36:28
  ... no bo chyba o to chodziło w tej całej rewolucji solidarnościowej?
  Gołym okiem widać skutki i beneficjentów tego "słusznego zrywu niepodległościowego".
  Niestety, ale jak widać już po raz kolejny, My Polacy musimy od czasu do czasu dostać porządnie w dupę.... chyba za ta naszą pychę i... głupotę.
 • po co to autor wkleja?
  http://m.neon24.pl/608e62367cc03f3d1381d7b4b4c50a27,14,0.jpg


  chce osiągnąć "efekt"?

  To dorobiono po wojnie
 • @kfakfa 10:20:43
  W Internecie dostępnych jest bardzo dużo artykułów dotyczących współpracy żydów z Niemcami zarówno przed jak i w latach 1939-1945. Może jakiś historyk mógłby to potwierdzić. Dlaczego w reżimowej telewizji nie mówi się o tej kwestii?

  http://www.uwazamrze.pl/artykul/995313/jak-zydzi-kolaborowali-z-niemcami
 • @kula Lis 67 11:34:12
  Pewnie jako oddający głos na "sympatyczną" II Zmianę mongołów nie zauważyłeś ,że coraz więcej chazarów i chazarek pojawiło się na wizji TVPISrael?
  Codziennie od jesieni 2015r. na kanałach tv leciały filmy dok. i bełkot jak to chazarom było zle i jak ich krzywdzono.O Polakach nawet chazar TVP się nie zająknął.
  Teraz na Neonioe24.pl pd kilku dni trwa duraczenie czyli "wojna" z chazarami.Udawana. Jak się zakończy będzie po staremu.
  Picu picu pic ,a pod koszer dalej nic.
 • @kfakfa 10:20:43
  Żydzi od zawsze byli kolaborantami, sprzedawczykami wszędzie gdzie się osiedlili i we wszystkim widzieli tylko swój interes. Zawsze ustawiali się tak jak im było wygodnie. Masowo w latach 30 tych i po wojnie zamordowanych Polaków vide Berman alias Borowski, etc, jak i banderowcy z UPA i ich rodziny, przyjmowali spolszczone nazwiska bojąc się swojego żydowskiego pochodzenia. Potwierdzają to historyczne dokumenty. To, że współpracowali z Niemcami i Hitlerem to żadna tajemnica. Problemem jest to, że Polska to kraj który "WSZYSTKICH W OCZY KOLE. Już Caryca Katarzyna sprzedała nas Polaków aby zabić polskość, stłamsić i zniszczyć nasz naród. Żydzi to nacja która od wielu wielu lat robi wszystko aby zawładnąć Polską i Światem. Boją się nas Polaków tak jak bal się nas Hitler. Jesteśmy bardzo mądrym, zaradnym i pracowitym narodem. Nasza słabość to to, że my Polacy nie potrafimy się sami szanować i pomagać sobie wzajemnie. Inni to wykorzystują zwłaszcza żydzi. Jeśli przyjdzie czas, że Polak potrafi szanować Polaka i będziemy pomagać sobie wzajemnie, będziemy największą potęgą na świecie. Tego zawsze bali się i boja żydzi i nie tylko oni. Są nas miliony na całym świecie. Walczmy o Polskę, o Polskość, o szacunek dla każdego Polaka. Polacy z całego świata zacznijmy się wreszcie szanować. Pomagajmy sobie wzajemnie. Jesteśmy mądrym i pracowitym narodem. To nasza siła! Walczmy o prawdę i mówmy głośno jak żydzi sprzedawali żydów Niemcom i Hitlerowi, walmy w nich nazwiskami żydowskich kolaborantów i sprzedawczyków i o tym jak Polacy narażali swoje i swych bliskich życie ratując żydów. To samo dotyczy żydokomuny, morderców z NKWD, Smierszy, IW, UB, vide zbrodniarz, bandyta z NKWD/Smierszy i UB płk. chazar Stolzman alias Kwaśniewski oraz jego syn alkoholik Izaak alias Olo, żydosowiecka matrioszka Margulis alias "Jaruzelski", etc..etc..Tylko tyle prawdy utoruje sobie drogę ile my sami jej wywalczymy!
 • @kula Lis 67 12:06:01
  Chazary dyrygują?

  Mniejszości narodowe i etniczne w Polsce, m.in. Ukraińcy, Litwini, Rosjanie czy Łemkowie, wzywają władze do przeciwstawienia się „fali agresji i antysemityzmu” oraz ksenofobii, która ich zdaniem narasta w Polsce od czasu przyjęcia przez parlament nowelizacji ustawy o IPN.

  https://kresy.pl/wydarzenia/mniejszosci-narodowe-etniczne-wzywaja-wladze-polski-przeciwstawienia-sie-narastajacej-fali-agresji-antysemityzmu/
 • @kula Lis 67 12:06:01
  z kolaborantami mamy i teraz problem - patrz tu :

  http://antykomunista.neon24.pl/post/142292,zapamietajcie-jego-twarz-i-te-slowa
 • Wiele ciekawych punktów z wyliczanki
  Ale ich interpretacja częściowo nie słuszna.

  ...na przykład nacjonalizacje dużych struktur gospodarczych.
  To niezbędny krok by powstrzymać dyktaturę Oligarchii.
  Oligarchów nikt nie wybiera ale oni mają "siłę" bo maj`a pieniądze a więc mają media sprzedajnych urzędników, posłów, sędziów, prokuratorów, cyngli i innych najemników czy inaczej sprzedawczyków lub dziwki.
  Ten kto ma wielkie pieniądze ma władzę czyli ustanawia swoją dyktaturę.
  Każdy system z Oligarchami jest lub będzie za chwilę dyktaturą oligarchów.

  A w demokracji jedyną dyktaturą ma być Naród.
  To Naród ma być właścicielem bogactw narodowych w tym wielkich struktur gospodarczych... i temu powinna służyć permanentna nacjonalizacja wszystkiego co staje się zbyt silne wobec narodu (Państwa). Nacjonalizacja z partycypacją kandydata na Oligarchę ale
  ograniczająca jego prywatną siłę ekonomiczną (on nie może rządzić Państwem w trybie kupienia sobie władzy).

  Podobnie z edukacją narodową i z opieką zdrowotną.
  Mają być tanie efektywne skuteczne i dostępne dla każdego obywatela.
  (fundamenty demokracji.. prawa człowieka do opieki medycznej i edukacji)

  Jak ma być tanio to po kosztach ... czyli nie dla zysku czyli nie prywatnie.
  Jak ma być dobrze to trzeba dobrze opłacać faktycznie kluczowych ludzi.

  Systemy prywatne prowadzą zawsze do degeneracji na tle maksymalizacji zysków i minimalizacji kosztów
  W nauce oznacza to wysokie czesne i niski poziom nauczania..(profesorowie po 15 etatów...jak najjaśniejszej)
  podobnie lekarze po 15 etatów...a leki sprzedawane z 200% zyskiem
  Państwo czyli naród (demokratyczne Państwo jest emanacją woli narodu)
  (nie mylić z najjaśniejszą solidaruchów .. bo tu naród ma g.. do gadania)
  musi trzymać twardą rękę na strategicznych dziedzinach dla Państwa.
  takich jak edukacja narodowa, służba zdrowia, wielki przemysł, infrastruktura, produkcja żywności, zaopatrzenie w żywność i wodę, energia (elektryczna, gaz węgiel), bezpieczeństwo zewnętrzne i wewnętrzne oraz system wymiaru sprawiedliwości.

  To chyba oczywiste oczywistości jak mawia jeden prezes.
 • @Husky 13:56:05
  Polacy ratowali żydów a w związku z tym mam pytanie: ILU POLAKÓW URATOWALI ŻYDZI ??. Jeżeli ktoś nie wie to odpowiem: ŻADNEGO!!. Żydzi masowo przechodzili na stronę Sowietów. Sporządzali listy Polaków przeznaczone do wywózki na Syberię w tym mojej rodziny, a już w trakcie wojny i w czasach stalinowskich katowali i mordowali Polaków. Jeden tylko Salomon Morel który zwiał do Izraela pod ochronę zamordował 1500 Polaków. Takich Morelów było tysiące!
 • @kula Lis 67 14:31:25
  Wracaj na ziemię...
  .. takich "Morelów" było dziesiątki... w powojennej Polsce
  bo np 1000"Morelów po 1500 ofiar oznacza 1 500 000 zamordowanych Polaków po II wojnie światowej...przez "Morelów"z UB.
  A znane są liczby ofiar śmiertelnych wojny domowej w Polsce po 45roku.
  kilkadziesiąt tysięcy po obu stronach.
  A większość z tych ofiar to ofiary podczas regularnej walki zbrojnej.
  (Partyzantka kontra wojsko i Milicja)

  Czy ofiar mordów było góra kilka tysięcy i nie wiem czy nie było więcej ofiar po stronie zwolenników PRLu (zwolenników likwidacji bezrobocia, wyzysku, analfabetyzmu, reformy rolnej...)

  Matematyka to nauka ścisła.
  Polityka w takim jak prezentujesz wydaniu to żadna nauka to propaganda czyli "g..no prawda" przykładana na narodowe rany.
  "G..no prawda" nie leczy narodowych ran ale je infekuje...
  To najczęściej działanie celowe....wrogów narodu (jątrzenie ran narodowych przy pomocy "g..no prawdy".

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej