Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1462 posty 242 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ANDRZEJ DUDA PREZYDENT RP PODPISZE USTAWĘ O IPN, ALE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

NASTĘPNIE SKIERUJE JĄ DO ......TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO - PEDAGOGIKA WSTYDU?Typowa asekuracja PREZYDENTA RP dająca POLAKOM wiele do myślenia?SUWERENNOŚC POLSKI TO PODSTAWA DLA PRZEJRZYSTOŚCI DZIAŁANIA WŁADZY!TRZEBA CHRONIĆ DOBRO POLSKI!

 

 

Ś.P.WOJCIECH ZIEMBIŃSKI WALCZYŁ OP POLSKĘ WOLNA I NIEPODLEGŁĄ

 

CZERWONY KORSARZ KULTYWUJĄCY TRADYCJĘ KAPRÓW GDAŃSKICH , KTÓRZY WYGRALI BITWĘ POD OLIWĄ W 1627 ROKU!

 

 

DEMONSTRACJA W WARSZAWIE - z lewej Sławomir Ziembiński Przewodniczący Ruchu Obywatelskiego PRACA DLA POLSKI powstałego w 2010 roku

 

Od lewej Sekretarz Komisji Krajowej NSSZ SOLIDARNOŚC,  PIOTR DUDA Przewodniczący KK SOLIDARNOŚC , Sławomir Ziembiński Prezydent www.fundacja-slawpol.eu w tle ZŁOTY POMNIK TUSKA na demonstracji w WARSZAWIE.

 

Sławomir Ziembiński onegdaj organizator strajku w 1980 r. w OBR MEPROZET w Gdańsku i członek MKS-u w Stoczni Gdańskiej na demonstracji SOLIDARNOŚCI  w Warszawie .

WIDAĆ NA POWYŻSZYCH FOTOGRAFIACH , JAK WALCZYŁEM O SUWERENNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI I NA TYM POPRZESTAĆ NIE ZAMIERZAM!TAK MI DOPOMÓZ BÓG!

 MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE

KONTRADMIRAŁ

SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI 

OTWARCIE EUROPEJSKIEGO CENTRUM SOLIDARNOŚCI I REDAKTOR SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI NIE....MA WEJŚCIA - MIMO TO DOTARŁEM Z KAMERĄ DO PRZEZYDENTA DUDY I CO MI POWIIEDZIAŁ?ZOBACZCIE SAMI:

www.youtube.com/watch

NASTĘPNIE POLLICJA MNIE SPISAŁA I ...WYPROWADZIŁA Z ECS, DLACZEGO?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej