Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1459 postów 241 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SEJM PROCEDUJE O PRZEKAZYWANIU POLSKIEJ BRONI OBCYM WOJSKOM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

POLSKA ARMIA miała rosnąć w siłę i dlatego 2 % PKB ma być przekazywane na jej dozbrojenie!Czy aby napewno skoro w SEJMIE RP jest procedowana ustawa o przekazywaniu POLSKIEJ BRONI obcym wojskom z NATO!?CO WY OBYWATELE NA TO?

SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KONTRADMIRAŁ MORSKICH DRUŻYN STRZELECKICH 

Wypowiedź Kontradmirała Korsarskiej floty :

www.youtube.com/watch

MATERIAŁ FILMOWY UJAWNIAJĄCY CO AKTUALNIE ROBIĄ W SEJMIE NASI POSŁOWIE:

  www.youtube.com/watch

Po obejrzeniu w/w filmu człowiek ma wrażenie jakby to nami sterowali posłowie zaprogramowani przez NATO a nie logicznie myślący o dobru RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ POLACY?Czy już doszło do tego ,  że ludzmi można zdalnie sterować i ich programować!?

Polska militaryzuje się coraz bardziej, a my milczeliśmy, milczymy i milczeć pewnie będziemy nadal i do głowy nam nie przyjdzie, by żądać masła zamiast armat. Ale wystarczyłoby, że władza podniosłaby składkę na fundusz zdrowia to zaraz podniósłby się w Polsce krzyk! Nie stać nas na to! Nie mamy na to pieniędzy! 

W 2008 roku byliśmy na 22 miejscu na świecie pod względem wydatków na zbrojenia. Teraz po Macierewiczu, zapewne podskoczyliśmy na jakieś 12 miejsce. Przy naszej gospodarce i poziomie PKB  jest to miejsce charakterystyczne nie dla cywilizowanego państwa, ale dla jakiś dyktatur wojskowych.

Reżim to jest tam, gdzie w przeliczeniu na milion mieszkańców jest najwięcej generałów! A Polska do takich krajów należy. Nasze wojsko ma ich aż 119! Wielu z nich nigdy nie dowodziło wojskami, bo ich praca – choćby w tak zwanej logistyce czy w kadrach – to zwykłe urzędnicze zajęcie. «W Polsce nie trzeba nawet wyjeżdżać z Warszawy, żeby zostać generałem», – jak mówił w jednym z wywiadów gen. Waldemar Skrzypczak, były szef wojsk lądowych, który stał na czele wielonarodowej dywizji podczas napaści na Irak. Wśród polskich generałów nie ma w tej chwili ani jednego, który nosiłby na pagonach cztery gwiazdki. To nie żart. Polska, choć nie jest militarnym mocarzem, «wygrywa» liczbą generałów z wieloma potężnymi armiami. Jeden generał przypada u nas na 838 żołnierzy, podczas gdy we włoskiej armii – liczącej 260 tys. wojskowych – oficerów w generalskich lampasach jest zaledwie 50 (jeden na 5200 żołnierzy). W armii amerykańskiej, która liczy 1,4 mln żołnierzy, generałów jest tylko 40! Inne porównania są jeszcze bardziej szokujące.

Z naszych podatków tych 119 GENERAŁÓW jest POLSCE utrzymywana!


MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE 

KONTRADMIRAŁ 

Sławomir Ziembiński

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Zdrada, Targowica, i...
  jeszcze raz WIELKA ZDRADA...
  Taki mamy teraz Sejm, po "patriotycznym" prezydencie, który nas oddał pod okupację i jest za to hołubiony a nawet widziałem juz na nie jednym kościele... tablicę ku czci tego "patriotycznego polskiego" prezydenta, który przygodnemu przechodniowi, który go o coś tam zapytał, odpowiedział : "spieprzaj dziadu"...
  A mohery by oddały ostatni grosz za czczenie tego... (o zmarłych nie mówi się źle)
  Tak samo jak za Piłsudskiego dali by się pokrajać.
  Gdy ktoś przede mną chwali się że miał w rodzinie legionistę, to pytam czy ten legionista brał udział w Zamachu Majowym i czy mordował Polaków.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej