Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1459 postów 241 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PAŁAC KULTURY JESZCZE STOI NA SWOIM MIEJSCU, CHOĆ SĄ ZAKUSY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odwiedziłem Warszawę i PAŁAC KULTURY wieczorową porą sfilmowałem.Stoi on w otoczeniu wysokich szklaNych domów ale nadal góruję ponad nimi...Pod PAŁACEM KULTURY są podobno tunele , którymi przyjążdżały tam specjalne pociągi z towarzyszami z ZSRR!?

 

PAŁAC KULTURY w Warszawie, jak widać na filmie ma się dobrze I działa tam TEATR DRAMATYCZNY oraz MUZEUM TECHNIKI a także odbywają się tam różne imprezy.Obok tej budowli postawiono wieżowce ze szkła i stali.Chodzą słuchy , że tam po ewentulnej rozbórce PAŁACU ma powstać potężny wieżowiec firmy amerykańskiej!?Jak się dowiedziałem podczas obiadu w Warszawie pod PAŁACEM są tunele , którymi jezdziły pociągi specjalne i przywoziły delegacje towarzyszy radzieckich do PAŁACU, który Rosjanie wybudowali w ramach przyjaźni polsko-radzieckiej.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu


CZERWONY KORSARZ POD PAŁACEM KULTURY W WARSZAWIE:

www.youtube.com/watch

KONTRADMIRAŁ Z WIZYTĄ W MINISTERSTWIE GOSPODARKI MORSKIEJ I ŻEGLUGI ŚRÓDLĄDOWEJ :

www.youtube.com/watch

 Sławomir Ziembiński Kontradmirał MORSKICH DRUŻYN STRZELECKICH z Gdańska oraz Mirosław Chandrała z Łodzi, i Komandor REJSU SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ TRATWĄ Z Tyńca pod Krakowem do Skowronek , gdzie będzie budawny PRZEKOP i śluzy spotkali się w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Środlądowej z panią Anna Moskwa V-ce Minister.Współnie omówiliśmy możliwści współpracy w naszym PROJEKCIE.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
re
d.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej