Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1459 postów 241 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SPRAWIEDLIWOŚCI U POLICJI NIE SZUKAJ, BĘDZIESZ OSKARŻONYM!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Onegdaj opublikowałem film pt.POLICJA POZWALA BIĆ NA KOMISARIACIE ZGŁASZAJĄCEGO OSKARŻENIE , który w kilka dni obejrzało ponad 200 tyś. widzów!Mimo to AGRESOR znieważjący mnie wulgarnie przy Policjancie do dziś nie ma Sprawy w SĄDZIE?

 

 

FILM BĘDĄCY DOWODEM W SPRAWIE PT.POLICJA POZWALA BIĆ NA KOMISARIACIE ZGŁASZAJĄCEGO WYKROCZENIE;

www.youtube.com/watch

 Dziś w dniu 13 lutego 2018 r oddbyła się kolejna rozprawa przeciwko rowerzyście Sławomirowi Ziembińskiemu o to , że złamał przepisy ruchu drogowego i ....potącił pieszego!Oskarżycielem jest Komisariat VII na Stogach , który już został zlikwidowany!?Na ropprawie nie pojawiał się przedstawiciel Polcji Miejskiej w Gdańsku , ....nie jest to konieczne, jak określiła to Sędzia !No cóz Policjanci tego komisariatu i icedziwne nieporadne działania wielokrotnie pokazywaałem i ujawniałem w moich filmach!Obecny był pan Tomasz Czerwiński mój Adwokat , który oóścił Sąd po złożeniu przeze mnie zeznań opisujących dokładnie cały incydent z rowerem a także jego dalszy przebieg udokumentwany dowodem w sprawie filmem pt.POLICJA POZWALA BIĆ NA KOMISARIACIE ZGŁASZJĄCEGO WYKROCZENIE - polecem jego obejrzenie ma już on 235 tyś. widzów!Agresor ukazny na tym filmie na komisariacie do dzisiaj nie poniósł zadnych konskwenjcji i nie został dotychaczas ukarany ani nie ma sprawy w Sądzie !?DLACZEFGO?Rozuchwalony tym stanem rzeczy Agresor Tomasz Horda zgłosił onegdaj na zlikwidoanym już Komisaricie VII na Stogach zawiadomienie i fałszywie mnie oskarżył o złamanie przepisów ruchu drogowgo i najechnie rowerem na jego .....dziecko!?Podczas przesłchania ponad godzinnego w Sądzie w charekterze świadka zasłaniał się niepamięcią , ale przygotwał sobie szkic kolorowy na którym zamieścił miejsce incydentu, bo dokonał.... pomiarów wraz z konkubiną po... roku od zdarzenia?Sędzia nie zechciał się zapoznać z tym szkicem , gdyż okazał świadkom posiadane w aktach sprawy mapy Zarządu Zieleni Mieskiej w Gdańku i zapytała się w którym to miejscu doszło do potrącenia chłopca?Jak się póniej okazało pan Tomasz  jego Konkubina na mapie wskazałi ...inne dwa różne  miejsca .W sprawie konfiguracji i ustawienia Agresora oraz  jego dzieci i konkubiny w momencie najechania na dziecko też kazdy ze świadków zeznawał co innego.Ponadto zeznania w Sadzie nie pokrywały się z wcześniejszmi ich zeznaniami na Komisariacie VII POLICJI!?W Sądzie odbędzie się jeszcze 15 maja wokanda , gdzie będzie  oglądny jako dowód w/w film na Ytubie , który to Wam polecam:

www.youtube.com/watch

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu 

Film zrobiony przed wokandą w dniu 13 lutego 2018 r. w Sądzie wraz z nowym moim Adwokatem:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej