Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1531 postów 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

RADA DZIELNICY STOGI I JEJ PRZEWODNICZĄCA DYKTATORKA?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Gdańsku miała się odbyć SESJA Rady Dzielnicy Gdańsk - Stogi ale po raz kolejny się nie odbyła z powodu ...braku kworum!?Wybrani przez społeczność lokalną Radni nie dzialają i nie przychodzą na SESJE, co uniemożliwia podejmowanie uchwał!

W dniu 20 lutego nie odbyła się po raz kolejny SESJA Rady Dzielnicy Stogi z powodu braku ....kworum.?Wybrani przez lokalną społeczność Radni nie mają ochoty i czasu na działanie w RADZIE DZIELNICY.Spowodowane, to może być samowładczymi działaniami pani Magdy Wiszniewskiej Przewodniczącej Zarządu Rady?Ostatnio mimo , że to ja napisałem do pana Rafała Kwapisiewicza Komendanta Komisariatu II POLICJI o spotkanie z wszystkimi Radnymi o czym zawiadomiłem panią Magdę a także pana Sławomira Szczygielskiego, to pani przewodnicząca spotkała się z Komendantem tylko w obecności swojego zastępcy i pana Sławomira Szczygielskiego, nie informując mnie wcale o tym?Ponadto ostatnio idąc na zkupy zauważyłem , że pani Magda urządziła sobie konferencje prasową ... w plenerze w obecności pani v-ce Prezydent Dulkiewicz .Obecni tam byli dziennikarze Trómiasta.pl i Radia Gdańsk, ale zabrakło red.Pomorskiej TV Narodowej oraz www.neon24.pl , bo pani Magda zapomniała mnie powiadomić?Pani Magda wraz ze swoim zastępcą ochoczo pozowała do zdjęć z panią v-ce Prezydent Dulkiewicz i udzielała wywiadów dzinnikarzom Zapytałem panią Magde, dlaczego tak jest w lokalu Rady Dzielnicy Stogi?Pani Magda nie udzieliła mi odpowiedzi natomiast siedzący obok Radny zażądał ode mnie rezygnacji z.... profesji dziennikarskiej, ku mojemu zdziwieniu!
Nadmieniam , że ja jako Radny nie otrzymuję za swoje działania żadnego HONORARIUM!?Ostatnio Paweł Adamowicz , który jest w dobrych stosunkach z panią Magdą Wiszniewską ogłosił , ze ponownie bedzie sie ubiegał o fotel Prezydenta Gdańska i założy swój Komitet Wyborczy bezpartyjny oraz wystawi w 50 % okręgów wyborczych w Gdansku swoje listy kandydatów?
Istnieje możliwość , że pani Magda Wiszniewska zamierza kandydować w wyborach do Rady Miasta i robi, to co opisałem powyżej w ramach swojej KAMPANI WYBORCZEJ, jednakże jest to moim zdaniem nadużywanie swojej funkcji Przewodniczącej w Radzie Dzielnicy!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 WEZWANO MNIE NA ZAPRZYSIĘŻENIE NA RADNEGO DZIELNICY STOGI ALE SESJA SIĘ NIE ODBYŁA BO ZABRAKŁO KWORUM!:www.youtube.com/watch

 

SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KONTRADMIRAŁ MORSKICH DRUŻYN STRZELECKICH WRAZ Z MAMĄ BARBARĄ

 

W KOŃCU UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ KWORUM I POD KONIEC 2017 ROKU ZPRZYSIĘŻONO MNIE NA RADNEGO :

www.youtube.com/watch

 

PRZEKAZ FILMOWY ZE SPOTKANIA 20 lutego  2018 r.KILKU RADNYCH ,  BO WIĘKSZOŚĆ Z NICH NIE PRZYBYŁA NA SESJĘ:

 www.youtube.com/watch 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej