Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 247 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PREMIER MORAWIECKI ,NAUKA,BIZNES,FUNDACJE A CENZURA!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A FUNDACJA SŁAWPOL ZORGANIZOWAŁA w GDAŃSKU SYMPOZJUM ,celem którego jest powołanie KONSOCRCJUM łączącego NAUKĘ, BIZNES, FUNDACJE.Weto postawił przedstawiciel Instytutu Maszyn Przepływowych , który twierdził , że jEgo Instytut ma Patenty i PIENIĄDZE

 CZY KONSORCJUM DA NAM POLAKOM NOWE  STANOWISKA PRACY I NOWE INNOWACYJNE  TECHNOLOGIE :

OTO PLEY LISTA DO FILMÓW DOKUMETUJĄCYCH TO CO  DZIAŁO SIĘ W GDAŃSKU NA SPOTKANIU NAUKOWCÓW Z RÓŻNYCH INSTYTUTÓW POLSKIEJ AKADEMI NAUK , POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ I AKADEMI MORSKIEJ W GDYNI ORAZ FIRM: ENERGA.SA, GAMBIT -E , APO ENERGY.OBECNI TEŻ BYLI PRZEDSTAWICIEL POMORSKIEGO  URZĘDU MARSAZŁKOWSKIEGO ORAZ AGENCJI ROZWOJU POMORZA:  www.youtube.com/playlist

   

INFORMUJE WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW I WIDZÓW Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ , ŻE SĄ NA MNIE WYWIERANE NACISKI ABY WYCOFAĆ PONIŻSZY FILM DOKUMENTALNY P.T."NAUKA BIZNES, FUNDACJE TWORZĄ WSPÓLNE KONSORCJUM A INSTYTUT MASZYN PREZPŁYWOWYCH W GDAŃSKU ....STAWIA WETO!?CENZURY W POLSCE JUŻ NA SZCZĘŚCIE NIE MA!

POLECAM DO OGLĄDANIA:

www.youtube.com/watch

Fundacja SŁAWPOL z jej Prezydentem Sławomirem Ziembińskim we współpracy partnertnerskiej z autorem tej inicjatywy Pawłem Gnacińskim właścicielem firmy APO ENERGY i dr.Bodanem Sendlerem Prezesem Fundacji NAUKOWO - TECHNICZNEJ w Gdańsku zorganizowała Sympozjum na które to zaproszono kilka zespółów naukowców z różnych Instytutów Polskiej Akademi Nauk , takch jak : Instytut Energetyki w Boguchwale, Instytut Energetyki w Warszawie , Instytututu Maszyn Przepływowych w Gdańsku , a także Politechniki Gdanskiej i Akademii Morskiej w Gdyni.Obecni też byli przedstawiciele Biznesu takich Firm, jak ENERGA SA i firma APO ENERGY oraz GAMBIT -B.Celem zorganizwanego spotkania było bowiem powołanie wspólnego KONSORCJUM , które to by dało możliwość lepszej WSPÓŁPRACY Naukowców i Przedsiębiorców I UMOŻLIWIŁO WSPÓLNE REALIZACJE PROJEKTÓW.Do tego trzeba dużych pieniędzy na WDROŻENIA i dalsze wspólne badania naukowe....W związku z powyższym zaproszono też przedstawicielkę panią Joanne Wolczyk z Agencji Rozwoju Pomorza oraz pana Jarosława Kumicpę przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego, bo oni mają środki z funduszy unijnych na INNOWACJE.Podczas wstępnej dyskusji i polemiki nad w/w tematem przedstawiciel pan Jakub Sawicki z Instytutu Maszyn Przepływowych stwierdził , że to Instytut ma patenty i PIENIĄDZE a fundacje ich nie mają!?Pwiedziałem mu , ze jest w błędzie bo te pieniądza w INSTYTUTACH sa NASZE podatników obywteli Polskich !Pan ten obraził się i demonstracyjnie wyszedł z sali , myśłąc , że inni zrobią podobnie?Tak się jednak nie stało i sympozjum potoczyło się zgodnie z porządkiem obrad!W efekcie uczestnicy ustalili , że są otwarci na dalsze wspólne działania w celu utworzenia KONSORCJUM , które połączy środowiska NAUKI z BIZNESEM .Najbardziej rzeczowym i merytorycznym dyskutanetm był przedstawiciel firmy ENERGA SA pan Marek Laskowski t.j. firmy, która to od wielu już lat jest CZŁONKIEM HONOROWYM Fundacji SŁAWPOL w dowód uznania za pomoc i WSPÓŁPRACĘ.


Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu


SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI PREZYDENT WWW.FUNDACJA-SLAWPOL.EU ORGAZNIACJI DZIAJĄCEJ NON- PROFIT JUŻ 12 LAT W RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

 

 

 

KOMENTARZE

 • CZYŻBY KOMUŚ SIĘ ZDAWAŁO ZE W POLSCE CENZURA MOŻE BYĆ JESZCZE!?
  INFORMUJE WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW I WIDZÓW Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ , ŻE SĄ NA MNIE WYWIERANE NACISKI ABY WYCOFAĆ PONIŻSZY FILM DOKUMENTALNY P.T."NAUKA BIZNES, FUNADCJE TWORZĄ WSPÓLNE KONSORCJUM A iNSTYTUT MASZYN PREZPŁYWOWYCH W GDAŃSKU ....STAWIA WETO!?CENZURY W POLSCE JUŻ NA SZCZĘŚCIE NIE MA!

  POLECAM DO OGLĄDANIA:

  www.youtube.com/watch
  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej