Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1422 posty 237 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PREMIER MORAWIECKI ,NAUKA,BIZNES,FUNDACJE A CENZURA!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A FUNDACJA SŁAWPOL ZORGANIZOWAŁA w GDAŃSKU SYMPOZJUM ,celem którego jest powołanie KONSOCRCJUM łączącego NAUKĘ, BIZNES, FUNDACJE.Weto postawił przedstawiciel Instytutu Maszyn Przepływowych , który twierdził , że jEgo Instytut ma Patenty i PIENIĄDZE

 CZY KONSORCJUM DA NAM POLAKOM NOWE  STANOWISKA PRACY I NOWE INNOWACYJNE  TECHNOLOGIE :

OTO PLEY LISTA DO FILMÓW DOKUMETUJĄCYCH TO CO  DZIAŁO SIĘ W GDAŃSKU NA SPOTKANIU NAUKOWCÓW Z RÓŻNYCH INSTYTUTÓW POLSKIEJ AKADEMI NAUK , POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ I AKADEMI MORSKIEJ W GDYNI ORAZ FIRM: ENERGA.SA, GAMBIT -E , APO ENERGY.OBECNI TEŻ BYLI PRZEDSTAWICIEL POMORSKIEGO  URZĘDU MARSAZŁKOWSKIEGO ORAZ AGENCJI ROZWOJU POMORZA:  www.youtube.com/playlist

   

INFORMUJE WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW I WIDZÓW Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ , ŻE SĄ NA MNIE WYWIERANE NACISKI ABY WYCOFAĆ PONIŻSZY FILM DOKUMENTALNY P.T."NAUKA BIZNES, FUNDACJE TWORZĄ WSPÓLNE KONSORCJUM A INSTYTUT MASZYN PREZPŁYWOWYCH W GDAŃSKU ....STAWIA WETO!?CENZURY W POLSCE JUŻ NA SZCZĘŚCIE NIE MA!

POLECAM DO OGLĄDANIA:

www.youtube.com/watch

Fundacja SŁAWPOL z jej Prezydentem Sławomirem Ziembińskim we współpracy partnertnerskiej z autorem tej inicjatywy Pawłem Gnacińskim właścicielem firmy APO ENERGY i dr.Bodanem Sendlerem Prezesem Fundacji NAUKOWO - TECHNICZNEJ w Gdańsku zorganizowała Sympozjum na które to zaproszono kilka zespółów naukowców z różnych Instytutów Polskiej Akademi Nauk , takch jak : Instytut Energetyki w Boguchwale, Instytut Energetyki w Warszawie , Instytututu Maszyn Przepływowych w Gdańsku , a także Politechniki Gdanskiej i Akademii Morskiej w Gdyni.Obecni też byli przedstawiciele Biznesu takich Firm, jak ENERGA SA i firma APO ENERGY oraz GAMBIT -B.Celem zorganizwanego spotkania było bowiem powołanie wspólnego KONSORCJUM , które to by dało możliwość lepszej WSPÓŁPRACY Naukowców i Przedsiębiorców I UMOŻLIWIŁO WSPÓLNE REALIZACJE PROJEKTÓW.Do tego trzeba dużych pieniędzy na WDROŻENIA i dalsze wspólne badania naukowe....W związku z powyższym zaproszono też przedstawicielkę panią Joanne Wolczyk z Agencji Rozwoju Pomorza oraz pana Jarosława Kumicpę przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego, bo oni mają środki z funduszy unijnych na INNOWACJE.Podczas wstępnej dyskusji i polemiki nad w/w tematem przedstawiciel pan Jakub Sawicki z Instytutu Maszyn Przepływowych stwierdził , że to Instytut ma patenty i PIENIĄDZE a fundacje ich nie mają!?Pwiedziałem mu , ze jest w błędzie bo te pieniądza w INSTYTUTACH sa NASZE podatników obywteli Polskich !Pan ten obraził się i demonstracyjnie wyszedł z sali , myśłąc , że inni zrobią podobnie?Tak się jednak nie stało i sympozjum potoczyło się zgodnie z porządkiem obrad!W efekcie uczestnicy ustalili , że są otwarci na dalsze wspólne działania w celu utworzenia KONSORCJUM , które połączy środowiska NAUKI z BIZNESEM .Najbardziej rzeczowym i merytorycznym dyskutanetm był przedstawiciel firmy ENERGA SA pan Marek Laskowski t.j. firmy, która to od wielu już lat jest CZŁONKIEM HONOROWYM Fundacji SŁAWPOL w dowód uznania za pomoc i WSPÓŁPRACĘ.


Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu


SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI PREZYDENT WWW.FUNDACJA-SLAWPOL.EU ORGAZNIACJI DZIAJĄCEJ NON- PROFIT JUŻ 12 LAT W RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

 

 

 

KOMENTARZE

 • CZYŻBY KOMUŚ SIĘ ZDAWAŁO ZE W POLSCE CENZURA MOŻE BYĆ JESZCZE!?
  INFORMUJE WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW I WIDZÓW Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ , ŻE SĄ NA MNIE WYWIERANE NACISKI ABY WYCOFAĆ PONIŻSZY FILM DOKUMENTALNY P.T."NAUKA BIZNES, FUNADCJE TWORZĄ WSPÓLNE KONSORCJUM A iNSTYTUT MASZYN PREZPŁYWOWYCH W GDAŃSKU ....STAWIA WETO!?CENZURY W POLSCE JUŻ NA SZCZĘŚCIE NIE MA!

  POLECAM DO OGLĄDANIA:

  www.youtube.com/watch
  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej