Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1422 posty 237 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PUTIN I JEGO RAKIETY TYPU HIPERSONIC

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kaliningrad jest obecnie naszpikowany rakietami , które mogą trafić w cel w kilka minut na terytorium Polski.Nie ztrzyma ich nasza obrona przeciwlotnicza a tym brdziej Amerykńskie czołgi i bataliony.Blisko granicy polskiej stoją tanki rosyjskie....

WŁADIMIR PUTIN PRZEDSTAWIŁ NAJNOWSZĄ ROSYJSKĄ BROŃ HIPERSONICZNĄ I BALISTYCZNĄ

W odpowiedzi na działania Waszyngtonu, który w tym samym czasie jednostronnie wyszedł z traktatu ABM i jego wpływ na agresywne systemy pozycjonowania w innych krajach, z terytorium którego jest możliwe, aby uruchomić atak rakietowy na Rosję, nasze siły zbrojne mają udzielić godnej odpowiedzi!

Władimir Putin na dzisiejszym orędziu do Zgromadzenia Federalnego mówił i pokazywał  film testujący najnowsze międzykontynentalne balistyczne pociski „SARMAT” , prezydent powiedział, że stały wzrost sojuszu wojskowego NATO w pobliżu granicy rosyjskiej, a także wdrażanie systemów obrony przeciwrakietowej ma  stanowić poważne zagrożenie dla rosyjskiego strategicznego odstraszania nuklearnego.

Władimir Putin przedstawił najnowszą rosyjską broń hipersoniczną i balistyczną
Międzykontynentalny pocisk balistyczny „Sarmat” pomyślnie przeszedł test i jest system walki, który niweczy całe  działania Stanów  Zjednoczonych,  które to  starają się być dominującymi w dziedzinie strategicznych zbrojeń ofensywnych.

Międzykontynentalna rakieta balistyczna "Sarmat" zastąpi kompleks wojskowy Voevoda w klasyfikacji NATO "Szatan". Pocisk waży ponad 200 ton, podczas lotu i wykorzystuje w  aktywnej fazie lotu, wyposażone w najnowocześniejsze systemy aktywne systemy tłumiące, elektronicznego zagłuszania, i jest obecnie najbardziej zaawansowanym na świecie w swojej klasie pocisku, którym można łatwo pokonać każdego system obrony przeciwrakietowej.

Ponadto prezydent zademonstrował najnowszą broń hipersoniczną, która w tej chwili przeszła już wszystkie testy i przystąpiła do walki z obowiązkami.

W tym przypadku mówimy o naddźwiękowym kompleksie rakietowym "Sztylet" lotnictwa opartym na rakietach hipersonicznych zdolnych do rozwinięcia prędkości przekraczającej 10 prędkości dźwięku.


Putin mówił także o nowym szybkim urządzeniu do żeglugi z elektrownią jądrową i ma zdolność pokonywania znacznych odległości przy dużych prędkościach i jest zdolny do przenoszenia zarówno broni konwencjonalnej, jak i jądrowej.

Prezydent Rosji powiedział, że w ostatnich latach siły zbrojne otrzymały ponad 300 rodzajów nowej broni o najróżniejszych typach, co pokazała trwająca operacja w Syrii, rosyjskie zdolności wojskowe uległy zwielokrotnieniu.

Prezydent wspomniał także o postępach w dziedzinie elektronicznych systemów ostrzegania przed atakami z użyciem pocisków rakietowych.

Z najnowszych systemów elektronicznych, wzdłuż obwodu rosyjskiego radaru utworzonego pola, zaprojektowany został on do wykrywania i zapobiegania atakom rakiet dowolnego typu.

"To jest fantazja, która stała się rzeczywistością", podsumował prezydent pod koniec swojego przemówienia. 

Z rosyjskiego portalu wieści zebrał 

MORSKIE DRUŻTNY STRZELECKIE

KONTRADMIRAŁ

red.Sławomir Ziembiński

www.neon24.pl

 

 

 

KOMENTARZE

 • To kolejna teoria spiskowa
  https://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201704/1491312308_jddxiq_600.jpg
 • Putin ledwie uchylił rąbka tajemnicy.. bo musiał.
  Putin "odtajnił" niektóre tajne rodzaje broni.
  Musiały być ważne przyczyny że to zrobił.
  Putin ma wywiad i dobrze wie co knują jego wrogowie, jakie opcje dyskutują co knują.

  Globalni bandyci byli coraz bliżej podjęcia decyzji o nagłym silnym uderzeniu by zatrzymać np sukcesy Rosji i Asada w Syrii.
  Z cała pewnością przygotowywana jest od lat infrastruktura militarna do nagłego ataku atomowego na Rosję (otaczanie Rosji bazami USA, przesuwanie baz NATO na teren Europy wschodniej wbrew umowie z Gorbaczowem).

  Zbliżała się chwila gdy USA było gotowe uderzyć najpierw pewnie w Syrii, może w Korei.. jako próbą generalna ataku na Rosję.
  USA i jego właściciel Izrael tracą grunt pod nogami poprzez realizowane zapowiedzi odejścia od dolara. Iran już to robi od 1 marca, Chiny uruchamiają w marcu kontrakty na ropę naftową nominowane w Juanach (Chiny to największy na świecie importer ropy). Światowi producenci będą musieli sprzedawać ropę za Juany... a możliwości manipulowania ceną ropy się skończą.

  To w istocie śmiertelny cios dla rabunkowej funkcji globalnego dolara.
  Globalny bandyta zostaje właśnie teraz pozbawiony dochodów z globalnego rabunku przy pomocy swojego dolara jako głównej waluty przeliczeniowej w handlu światowym.

  W tej sytuacji Putin musiał zatrzymać, sparaliżować przygotowania USA do wojny... i zrobił to udowadniają globalnym bandytom że są bez szans również na płaszczyźnie militarnej.

  Moim zdaniem nie pokazał wszystkich Asów.

  Co teraz z zrobią globalni bandyci ?
  Skonfrontują ujawnione Asy Putina z własnymi "Asami"...
  i ... nie będzie już słychać głosy "jastrzębi wojny" wszystkie ich argumenty "że warto, że damy radę, wygramy, zniszczymy ich", "to opłacalne dla USA (globalnej mafii)"..
  Putin wytrącił im z rąk wszystkie takie argumenty.

  Teraz powinno zacząć się wielką skalę ukrywanie, zabezpieczanie zagrabionych majątków nominowanych w dolarach, zainwestowanych w krajach które były zniewolone przez globalna mafię (utrata władzy mafii w tych krajach)...wyprowadzanie gotówki z giełd zamiana na złoto lub inne walory.
  Izrael niestety wymusi na polskich wasalach wszystko czego mu potrzeba.
  A potrzeba mu miejsca na ziemi bo Izrael to już ziemia spalona dla żydów.
  Polska to też nie jest ziemia dla żydów z powody ewidentnego antysemityzmu (to drugie dno ostatniej zadymy z żydami mające zniechęcić żydów do zamieszkania w Polsce).
  Panikę żydów w Izraelu może stonować Rosja dają żydom jakieś gwarancje w zamian za posłuszną realizację nowej koncepcji organizacji Bliskiego wschodu (likwidacja Izraela, Arabii Saudyjskiej, autonomie dla Kurdów w Syrii, Turcji Iraku oraz w Iranie... delegalizacji wahabizmu i pokrewnych).
  Na miejsce Izraela powstanie Palestyna podobna do świeckiej Syrii (wielowyznaniowej). Syria będzie modelem systemowym dla państw powstałych na terenie Arabii Saudyjskiej.. podział będzie taki by zasoby naturalne pracowały dla całego regionu w tym dla Jemenu.
  żydzi z Izraela (syjoniści) rozjadą się po świecie.

  USA stoczy się do poziomu krajów trzeciego świata (brak dochodów z grabieży całego świata, prymitywny system społeczny.. kult pieniądza, wyzysk, przemoc) .

  Organizacje międzynarodowe zostaną zreorganizowane już bez kontroli zniszczonej globalnej mafii żydowskiej.

  ONZ zostanie przeniesione z USA ... gdzieś .. nie wiem gdzie.
  nie do Rosji, nie do Chin nie do Niemiec.. gdzieś w neutralne miejsce... ale o dobrej infrastrukturze.

  Zaczną działać trybunały międzynarodowe rozliczające zbrodnie globalnej mafii za ostatnie 50 lat. Kraje członkowskie globalnej mafii żydowskiej czyli NATO będą musiały zrekompensować gigantyczne straty swoim ofiarom.

  Ostatnie żydowskie i Polskie roszczenia wojenne to wręcz "ustawka" Putina pod roszczenia ofiar globalnej mafii żydowskiej.

  Będzie wyjątkowo gorące lato.
 • @Oscar 16:22:49
  Czytając ten tekst rozmarzyłem się....
 • @SZS 16:53:01
  Ja też . :)
 • Z POWYŻSZYCH KOMENTARZY WYNKA, ŻE WSZYSCY OCZEKUJEMY ZMIANY?
  Dwaj rozgrywający PUTIN I TRUMP walczą o jak najlepszą pozycję w Swiecie.IZRAEL wszystkie swoje błędy pod dywan zamiecie , ale czas jego dominacji i żydowskich organizacji w Świecie dobiega końca!?Inne narody potrafią się już dogdadywć bez udziału USA Rosji i Izraela.

  CZAS NAJWYŻSZY ABY DOKONAŁA SIĘ ZMIANA A POLSKA PRZETAŁA BYĆ STRZYŻONA ZEWSZĄD A JEJ GOSPODARAKA DAWAŁA DOBROBYT POLAKOM!

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej