Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 247 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PUTIN I JEGO RAKIETY TYPU HIPERSONIC

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kaliningrad jest obecnie naszpikowany rakietami , które mogą trafić w cel w kilka minut na terytorium Polski.Nie ztrzyma ich nasza obrona przeciwlotnicza a tym brdziej Amerykńskie czołgi i bataliony.Blisko granicy polskiej stoją tanki rosyjskie....

WŁADIMIR PUTIN PRZEDSTAWIŁ NAJNOWSZĄ ROSYJSKĄ BROŃ HIPERSONICZNĄ I BALISTYCZNĄ

W odpowiedzi na działania Waszyngtonu, który w tym samym czasie jednostronnie wyszedł z traktatu ABM i jego wpływ na agresywne systemy pozycjonowania w innych krajach, z terytorium którego jest możliwe, aby uruchomić atak rakietowy na Rosję, nasze siły zbrojne mają udzielić godnej odpowiedzi!

Władimir Putin na dzisiejszym orędziu do Zgromadzenia Federalnego mówił i pokazywał  film testujący najnowsze międzykontynentalne balistyczne pociski „SARMAT” , prezydent powiedział, że stały wzrost sojuszu wojskowego NATO w pobliżu granicy rosyjskiej, a także wdrażanie systemów obrony przeciwrakietowej ma  stanowić poważne zagrożenie dla rosyjskiego strategicznego odstraszania nuklearnego.

Władimir Putin przedstawił najnowszą rosyjską broń hipersoniczną i balistyczną
Międzykontynentalny pocisk balistyczny „Sarmat” pomyślnie przeszedł test i jest system walki, który niweczy całe  działania Stanów  Zjednoczonych,  które to  starają się być dominującymi w dziedzinie strategicznych zbrojeń ofensywnych.

Międzykontynentalna rakieta balistyczna "Sarmat" zastąpi kompleks wojskowy Voevoda w klasyfikacji NATO "Szatan". Pocisk waży ponad 200 ton, podczas lotu i wykorzystuje w  aktywnej fazie lotu, wyposażone w najnowocześniejsze systemy aktywne systemy tłumiące, elektronicznego zagłuszania, i jest obecnie najbardziej zaawansowanym na świecie w swojej klasie pocisku, którym można łatwo pokonać każdego system obrony przeciwrakietowej.

Ponadto prezydent zademonstrował najnowszą broń hipersoniczną, która w tej chwili przeszła już wszystkie testy i przystąpiła do walki z obowiązkami.

W tym przypadku mówimy o naddźwiękowym kompleksie rakietowym "Sztylet" lotnictwa opartym na rakietach hipersonicznych zdolnych do rozwinięcia prędkości przekraczającej 10 prędkości dźwięku.


Putin mówił także o nowym szybkim urządzeniu do żeglugi z elektrownią jądrową i ma zdolność pokonywania znacznych odległości przy dużych prędkościach i jest zdolny do przenoszenia zarówno broni konwencjonalnej, jak i jądrowej.

Prezydent Rosji powiedział, że w ostatnich latach siły zbrojne otrzymały ponad 300 rodzajów nowej broni o najróżniejszych typach, co pokazała trwająca operacja w Syrii, rosyjskie zdolności wojskowe uległy zwielokrotnieniu.

Prezydent wspomniał także o postępach w dziedzinie elektronicznych systemów ostrzegania przed atakami z użyciem pocisków rakietowych.

Z najnowszych systemów elektronicznych, wzdłuż obwodu rosyjskiego radaru utworzonego pola, zaprojektowany został on do wykrywania i zapobiegania atakom rakiet dowolnego typu.

"To jest fantazja, która stała się rzeczywistością", podsumował prezydent pod koniec swojego przemówienia. 

Z rosyjskiego portalu wieści zebrał 

MORSKIE DRUŻTNY STRZELECKIE

KONTRADMIRAŁ

red.Sławomir Ziembiński

www.neon24.pl

 

 

 

KOMENTARZE

 • To kolejna teoria spiskowa
  https://img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201704/1491312308_jddxiq_600.jpg
 • Putin ledwie uchylił rąbka tajemnicy.. bo musiał.
  Putin "odtajnił" niektóre tajne rodzaje broni.
  Musiały być ważne przyczyny że to zrobił.
  Putin ma wywiad i dobrze wie co knują jego wrogowie, jakie opcje dyskutują co knują.

  Globalni bandyci byli coraz bliżej podjęcia decyzji o nagłym silnym uderzeniu by zatrzymać np sukcesy Rosji i Asada w Syrii.
  Z cała pewnością przygotowywana jest od lat infrastruktura militarna do nagłego ataku atomowego na Rosję (otaczanie Rosji bazami USA, przesuwanie baz NATO na teren Europy wschodniej wbrew umowie z Gorbaczowem).

  Zbliżała się chwila gdy USA było gotowe uderzyć najpierw pewnie w Syrii, może w Korei.. jako próbą generalna ataku na Rosję.
  USA i jego właściciel Izrael tracą grunt pod nogami poprzez realizowane zapowiedzi odejścia od dolara. Iran już to robi od 1 marca, Chiny uruchamiają w marcu kontrakty na ropę naftową nominowane w Juanach (Chiny to największy na świecie importer ropy). Światowi producenci będą musieli sprzedawać ropę za Juany... a możliwości manipulowania ceną ropy się skończą.

  To w istocie śmiertelny cios dla rabunkowej funkcji globalnego dolara.
  Globalny bandyta zostaje właśnie teraz pozbawiony dochodów z globalnego rabunku przy pomocy swojego dolara jako głównej waluty przeliczeniowej w handlu światowym.

  W tej sytuacji Putin musiał zatrzymać, sparaliżować przygotowania USA do wojny... i zrobił to udowadniają globalnym bandytom że są bez szans również na płaszczyźnie militarnej.

  Moim zdaniem nie pokazał wszystkich Asów.

  Co teraz z zrobią globalni bandyci ?
  Skonfrontują ujawnione Asy Putina z własnymi "Asami"...
  i ... nie będzie już słychać głosy "jastrzębi wojny" wszystkie ich argumenty "że warto, że damy radę, wygramy, zniszczymy ich", "to opłacalne dla USA (globalnej mafii)"..
  Putin wytrącił im z rąk wszystkie takie argumenty.

  Teraz powinno zacząć się wielką skalę ukrywanie, zabezpieczanie zagrabionych majątków nominowanych w dolarach, zainwestowanych w krajach które były zniewolone przez globalna mafię (utrata władzy mafii w tych krajach)...wyprowadzanie gotówki z giełd zamiana na złoto lub inne walory.
  Izrael niestety wymusi na polskich wasalach wszystko czego mu potrzeba.
  A potrzeba mu miejsca na ziemi bo Izrael to już ziemia spalona dla żydów.
  Polska to też nie jest ziemia dla żydów z powody ewidentnego antysemityzmu (to drugie dno ostatniej zadymy z żydami mające zniechęcić żydów do zamieszkania w Polsce).
  Panikę żydów w Izraelu może stonować Rosja dają żydom jakieś gwarancje w zamian za posłuszną realizację nowej koncepcji organizacji Bliskiego wschodu (likwidacja Izraela, Arabii Saudyjskiej, autonomie dla Kurdów w Syrii, Turcji Iraku oraz w Iranie... delegalizacji wahabizmu i pokrewnych).
  Na miejsce Izraela powstanie Palestyna podobna do świeckiej Syrii (wielowyznaniowej). Syria będzie modelem systemowym dla państw powstałych na terenie Arabii Saudyjskiej.. podział będzie taki by zasoby naturalne pracowały dla całego regionu w tym dla Jemenu.
  żydzi z Izraela (syjoniści) rozjadą się po świecie.

  USA stoczy się do poziomu krajów trzeciego świata (brak dochodów z grabieży całego świata, prymitywny system społeczny.. kult pieniądza, wyzysk, przemoc) .

  Organizacje międzynarodowe zostaną zreorganizowane już bez kontroli zniszczonej globalnej mafii żydowskiej.

  ONZ zostanie przeniesione z USA ... gdzieś .. nie wiem gdzie.
  nie do Rosji, nie do Chin nie do Niemiec.. gdzieś w neutralne miejsce... ale o dobrej infrastrukturze.

  Zaczną działać trybunały międzynarodowe rozliczające zbrodnie globalnej mafii za ostatnie 50 lat. Kraje członkowskie globalnej mafii żydowskiej czyli NATO będą musiały zrekompensować gigantyczne straty swoim ofiarom.

  Ostatnie żydowskie i Polskie roszczenia wojenne to wręcz "ustawka" Putina pod roszczenia ofiar globalnej mafii żydowskiej.

  Będzie wyjątkowo gorące lato.
 • @Oscar 16:22:49
  Czytając ten tekst rozmarzyłem się....
 • @SZS 16:53:01
  Ja też . :)
 • Z POWYŻSZYCH KOMENTARZY WYNKA, ŻE WSZYSCY OCZEKUJEMY ZMIANY?
  Dwaj rozgrywający PUTIN I TRUMP walczą o jak najlepszą pozycję w Swiecie.IZRAEL wszystkie swoje błędy pod dywan zamiecie , ale czas jego dominacji i żydowskich organizacji w Świecie dobiega końca!?Inne narody potrafią się już dogdadywć bez udziału USA Rosji i Izraela.

  CZAS NAJWYŻSZY ABY DOKONAŁA SIĘ ZMIANA A POLSKA PRZETAŁA BYĆ STRZYŻONA ZEWSZĄD A JEJ GOSPODARAKA DAWAŁA DOBROBYT POLAKOM!

  www.fundacja-slawpol.eu
  Prezydent
  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej