Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 247 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

GOLENIE GŁÓW NA ŁYSO DLA WROGÓW POLSKI!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pani Anna Kołakowska Radna Gdańska z PIS-u zasiadła dziś na ławie oskarżonych w Sądzie Rejonowym , gdyż na FACEBOOKU zamieściła wpis w którym naowływal ponoć do ogolenia GŁOWY NA ŁYSO pani POMASCE posłance do Sejmu RP z PO!

AGNIESZKA POMASKA DRZE NA MÓWNICY SEJMOWEJ PROJEKT USTAWY SEJMOWEJ O SUWERENNOŚĆI POLSKI:

www.youtube.com/watch

 OGOLONEJ GŁOWY NA ŁYSO BOI SIE PANI POSEŁ POMASKA I WNIOSŁA SPRAWĘ DO SĄDU REJONOWEGO W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

 

od lewej pani Anna Kołakowska Radna Gdańska z PIS-u oraz na pierwszym planie pani Pomaska poseł RP z PO przed salą rozpraw w Sądzie Rejonowym w Gdańsku.

W SĄDZIE W GDAŃSKU SPRAWA GOLENIA GŁOWY - DLACZEGO WYJAŚNIA EWA KOŁAKOWSKA:

www.youtube.com/watch

W dniu 6-go marca 2018 r. w Sądzie Rejonowym w Gdańsku odbyła się wokanda politycznego procesu w którym, to pani Pomaska poseł PO wniosła o ukaranie pani Annie Kołakowskiej z PIS-u za obraźliwe zachowanie się w na Fcebooku w internecie.Napisała tam Radna Gdańska , że za obrażliwe zdradzeckie zachowanie wobec ojczyzny Polski za okupacji niemieckiej golono kobietom głowy na łyso!Widać pani Pomaska Poseł RP poczuła się zagrożona ogoleniem swojej głowy na łyso i podała panią Kołakowską do Sądu!?
Na salę wpuszczano tylko tych , którzy mieli przepustkę wydaną wcześniej przez Sąd.Połowa więc publiczności w tym też i rodzina pani Kołakowskiej nie została przez Policje Sądową wpusczona na salę rozpraw.Pani Anna Kołakowska wnosiła podczas procesu o wpuszczenie pozostałych na korytarzu ludzi, kombatantów i patriotów polskich.Sędzia nie zgodziła się na to pomimo że na sali było jescze wolnych około 10 miejsc?Prawnik pani Pomaski odczytał akt oskarżenia a następnie głos zabrała pani Pomaska.W odpowiedzi zabrała głos mecenas pani Kołakowskiej a nestępnie ona sama wygłosiła płomienne spontaniczne przemówienie zaznaczjąc w nim , że wie już iż będzie skazana , bo patriotów i katolików w Polsce Sądy skazują w przeciwieństwie do dzialaczy Obywateli RP i KOD-u oraz ekologów!?
Sąd ogłosił , że wyrok zapadnie w dniu 20 marca 2018 r. na następnym posiedzeniu.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

PO ROZPRAWIE NA KORYTRZU PANI ANNA KOŁAKOWSKA WYPOWIEDZIAŁA SIĘ DLA MEDIÓW:
 www.youtube.com/watch 

PANI POMASKA POSEŁ RP UMÓWIŁA SIE POROZMAWIA ZE MNA ,ALE UCIEKŁA OD KAMERY Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej