Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1422 posty 237 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

GOLENIE GŁÓW NA ŁYSO DLA WROGÓW POLSKI!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pani Anna Kołakowska Radna Gdańska z PIS-u zasiadła dziś na ławie oskarżonych w Sądzie Rejonowym , gdyż na FACEBOOKU zamieściła wpis w którym naowływal ponoć do ogolenia GŁOWY NA ŁYSO pani POMASCE posłance do Sejmu RP z PO!

AGNIESZKA POMASKA DRZE NA MÓWNICY SEJMOWEJ PROJEKT USTAWY SEJMOWEJ O SUWERENNOŚĆI POLSKI:

www.youtube.com/watch

 OGOLONEJ GŁOWY NA ŁYSO BOI SIE PANI POSEŁ POMASKA I WNIOSŁA SPRAWĘ DO SĄDU REJONOWEGO W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

 

od lewej pani Anna Kołakowska Radna Gdańska z PIS-u oraz na pierwszym planie pani Pomaska poseł RP z PO przed salą rozpraw w Sądzie Rejonowym w Gdańsku.

W SĄDZIE W GDAŃSKU SPRAWA GOLENIA GŁOWY - DLACZEGO WYJAŚNIA EWA KOŁAKOWSKA:

www.youtube.com/watch

W dniu 6-go marca 2018 r. w Sądzie Rejonowym w Gdańsku odbyła się wokanda politycznego procesu w którym, to pani Pomaska poseł PO wniosła o ukaranie pani Annie Kołakowskiej z PIS-u za obraźliwe zachowanie się w na Fcebooku w internecie.Napisała tam Radna Gdańska , że za obrażliwe zdradzeckie zachowanie wobec ojczyzny Polski za okupacji niemieckiej golono kobietom głowy na łyso!Widać pani Pomaska Poseł RP poczuła się zagrożona ogoleniem swojej głowy na łyso i podała panią Kołakowską do Sądu!?
Na salę wpuszczano tylko tych , którzy mieli przepustkę wydaną wcześniej przez Sąd.Połowa więc publiczności w tym też i rodzina pani Kołakowskiej nie została przez Policje Sądową wpusczona na salę rozpraw.Pani Anna Kołakowska wnosiła podczas procesu o wpuszczenie pozostałych na korytarzu ludzi, kombatantów i patriotów polskich.Sędzia nie zgodziła się na to pomimo że na sali było jescze wolnych około 10 miejsc?Prawnik pani Pomaski odczytał akt oskarżenia a następnie głos zabrała pani Pomaska.W odpowiedzi zabrała głos mecenas pani Kołakowskiej a nestępnie ona sama wygłosiła płomienne spontaniczne przemówienie zaznaczjąc w nim , że wie już iż będzie skazana , bo patriotów i katolików w Polsce Sądy skazują w przeciwieństwie do dzialaczy Obywateli RP i KOD-u oraz ekologów!?
Sąd ogłosił , że wyrok zapadnie w dniu 20 marca 2018 r. na następnym posiedzeniu.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

PO ROZPRAWIE NA KORYTRZU PANI ANNA KOŁAKOWSKA WYPOWIEDZIAŁA SIĘ DLA MEDIÓW:
 www.youtube.com/watch 

PANI POMASKA POSEŁ RP UMÓWIŁA SIE POROZMAWIA ZE MNA ,ALE UCIEKŁA OD KAMERY Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej