Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 247 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

CZY ROSJA ....ROZPADNIE SIĘ A PUTIN PODDA SIĘ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Departament Stanu USA przynał...70 miliardów dolarów USA do obalenia WŁADIMIRA PUTINA!?

SJESTA NAD WODĄ I PRAWDZIWY ODPOCZYNEK ....WĘDKARZA.Przespać takie ryby ,,,no,no?

 

KRYM, JAŁTA  1 MAJ 2013 ROKU ARMIŚCI ROBILI SOBIE ZDJĘCIA Z CZERWONYM KORSARZEM Z GDAŃSKA

 

 W rzeczywistości, to jest ważne, jest taka: musimy radzić sobie z ludźmi, aby odpracować 70 miliardów dolarów przyznanych przez Departament Stanu USA, do obalenia VV .. Putin.

W sieciach społecznych grają w różnego rodzaju zawodach i różnych grup ludności: obrażany, opieki zdrowotnej, dziadków, każdej narodowości, wiele dzieci matek i ojców, nauczycieli, emerytów itp

Istnieje kilka osób pracujących w grupach i różnych tematach. W każdej takiej grupie jest psycholog i analityk. Użyj specjalnie przygotowanego i zniekształconego, ale z pewną prawdą informacji. Twierdzą oni po prostu nie są możliwe, są one ustawione na tłum podczas sporu o was i sprawić wrażenie, że większość niezadowolonych w Rosji.

Znaczenie ich stanowisk jest takie, że wszystko, co dzieje się w Rosji, zostanie w nich potępione i zniekształcone. Na przykład olimpiada jest prezentowana jako impreza demonstracyjna, mająca na celu zmarnowanie funduszy państwowych. Będziesz stale dostosowywany do faktu, że olimpiada odbyła się w celu "podniesienia autorytetu Putina" na świecie. Otrzymasz koszty finansowe na igrzyska olimpijskie i ich całkowite zaniedbanie, zniszczenie obiektów olimpijskich itp. Podobnie będzie potępiać wszystko, co odbywa się w kraju: dróg, nowych przedsiębiorstw, produkcji i sprzedaży minerały, ropa, gaz, fundusz złota kraju, Nowej Rosji, i tak dalej pomocy finansowej i tym podobne.

Wszystkie stanowiska zwykle kończą się wezwaniami do konsolidacji społeczeństwa, walki z ubóstwem ludzi i Putinem z jego osobistym i bogatym życiem. Koniecznie, w części na swoich stanowiskach używa się prawdziwych informacji, ale na tym i dezinformacji! Wszystko, co piszą przedstawiciele GOSDEP, jest profesjonalnie sfabrykowane i specjalnie sfałszowane fakty, na portalach społecznościowych Rosji. Wykorzystują one wszystkie rodzaje terminów takich jak „uczciwego rządu, ubóstwo ludzi, splądrowali Rosja, Zazhralis Gospraviteli. dotyka tematu mieszkalnictwa i usług komunalnych, emerytur, opieki zdrowotnej, edukacji, policji, finansowanie naszych regionów i innych krajów, problemy międzynarodowe, wzrost cen, systemu sądownictwa, środowisko itp. "

W tej dyskusji będą zamieszkiwane i mieszkające w Rosji - przedstawiciele piątej kolumny. Ich cel: przekonać Cię o prawdziwości swoich argumentów i sprowokować niechęć władz. Departament Stanu, poprzez sankcje, próbuje stworzyć problemy społeczne w Rosji, by obwiniać V.V. Putin. USA rozpoczęły wojnę informacyjną przeciwko naszej ojczyźnie i naszemu prezydentowi.

Przyjaciół, podobnie myślących ludzi, proszę - ROSJANIE, PAMIĘTAJ!

Jeśli my „povedomsya” i zwracamy się do bieżącego kursu, Ameryki Rosja rozpadnie, oni już nie ukrywają !!!

Aleksander Krawczenko 

przełumaczono z rosyjskiego portalu

red.Sławomir Ziembiński

www.neon24.pl

 

 

 

KOMENTARZE

 • Rosja rozpadnie się?
  Rosja to mocarstwo gospodarcze i militarne.
  Rosyjscy żydzi rezydujący na Kremlu na to nie pozwolą.
  Podobno USA ma się rozpaść.
 • @Talbot 07:30:21
  Kilka lat temu do miasteczku Pikaljowo gdzie większość z tych 22 000 mieszkańców pracowała w miejscowym zakładzie produkcji cementu przyjechał Putin. Taki "rosyjski" dr Jan czyli oligarcha Oleg Deripaska zamknął zakład, ludzi pozwalniał i od trzech miesięcy nie płacił im nawet złamanego szekla za ich pracę. Wiedząc o tym, że WWP jedzie do nich z "gospodarska wizytą" zorganizował ten "deripaska" strajki niby pracowników którzy zablokowali drogi dojazdowe, o czym i Putin dalej mówi. Przyjechał w reakcji na list który dostał od szefa związków zawodowych w tym zakładzie i jemu też tam osobiście dziękuje.
  ".. Przyjechałem tu, aby "aktorów" tego skandalu i przykładu chciwości, rozliczyć...." Pomiędzy 4:23 i 5:01 minutą jest scena, która przeszła do historii współczesnej Rosji. Otóż Putin zażądał zapłaty zaległych pensji jeszcze dzisiaj i wznowienia produkcji zakładu i zatrudnienia wszystkich pracowników od zaraz. I teraz ten "panawojtyłowy" Starszy Brat w Wierze czyli Deripaska zaczął mówić, że on te putinowskie propozycje przeanalizuje i zastanowi się, kiedy Putin zapytał, dlaczego pod umowa którą on przywiózł ze sobą nie ma jeszcze jego podpisu. Wołodia położył umowę na stół, rzucił jak psu długopis i kazał mu podejść do stołu. Ten podszedł, zaczął czytać te kilkanaście stron ale po 10 sekundach zorientował się, że to bezsensowne i podpisał. Kiedy już wracał na swoje miejsce, Putin kazał mu jeszcze swój długopis oddać który ten ze sobą wziął, bo takie zwyczaje widać u tych "rosyjskich" oligarchów panują.

  Warto oglądnąć!!!

  Путин в Пикалёво жёстко разговаривает с Дерипаской

  https://www.youtube.com/watch?v=0MntxIPL8xo
 • @kula Lis 67 11:48:41
  Zaje,, e,chazarskie szympansy siedzą skulone,jak pies po kijach. I ta akcja - oddawaj długopis.
  Marzenie, aby to zobaczyć w Polsce.Potem gnać boso do Bałtyku.
 • @kula Lis 67 11:48:41
  Rozpadnie się ze śmiechu . No to po Antonim mamy broń . Rechot historii . :)))
 • @Repsol 14:49:12
  Poziom korupcji w KGHM był ogromny. Przekręt na ok. 16 mld zł!!


  https://www.youtube.com/watch?v=eukzFkme3wA

  Czy ktoś z nich już siedzi? Oddał zagrabione? Nie! Michał Dzięba może naprawdę się obawiać o zdrowie i życie. Mam nadzieję że pan Michał ma skuteczną ochronę. Podziwiam genialną pamięć. Martwię się o jego bezpieczeństwo. Czy ten człowiek chce oddać życie? ABW do działania, na gwałt, ochrona natychmiast potrzebna. Jak na "chorego psychicznie" dość rozsądnie prawi. To się nazywa analiza na zamówienie, "Paranoja pieniacza", albo "schizofrenia bezobjawowa", to nasi starsi braci z ZSRR, eliminowali tak persony, które widziały zbyt dużo. Coś ten "wariat", chyba dał dowód, że taki przydomek otrzymał bezpodstawnie. Mówi konkrety, ma dużo informacji. To co się dzieje z KGHM to jakaś paranoja. Dobra zmiana, powinna chyba bardziej uważać kogo sobie dobiera do rządzenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej