Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

NIEDZIELA PALMOWA W JODŁOWNIE W GMINIE PRZYWIDZ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W NIEDZILE PALMOWĄ UJAWNIAM NIEZNANE FAKTY Z SIERPNIA 1980 r.Na plebanii w Jodłownie w gminie Przywidz przez 9 dni ukrywana była pani Joanna Duda - Gwiazda żona Andrzeja Gwiazdy.

W NIEDZIELE PALMOWĄ UJAWNIAM NIEZNAE FAKTY Z SIERPNIA 1980 r!?9 dni przed podpisaniem POROZUMIENIA GDAŃSKIEGO pojawiłem się wraz z chorą żoną Andrzeja Gwiazdy Joanną na plebanii u Probocza Ks. Mariana Szlagowskiego i poprosiłem aby ukrył nas na plebani , bo są na naszym tropie SB-cy.Ksiądz Proboszcz dał się przekonać i udostępnił nam pomieszczenia na plebanii.Okazało się , że wieczorem wjechała na posesję syrenka i facet chodził i zaglądał po... kątach.Po kilku dniach ja pożyczonym motorowerem od znajmego księdzu listonosza pojechałem do Gdańska na Stocznię a pani Joanna Duda - Gwiazda pozostała pod opieką ks.Proboszcza na jego plebanii.Przyjechałem po nią radiowozem z Gazowni , gdzie pracowała moja mama Barbara i przywiozłem nim motorower listonoszowi.Wróciliśmy tym pojazdem do Stoczni Gdańskiej na podpisanie POROZUMIENIA GDAŃSKIEGO 31 SIERPNIA 1980 r.
Dziś też odwiedziłem 81 letniego księdza Mariana Szlagowskiego , który to opisał ten wątek w dokumentach dla IPN-u.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA z WIZYTĄ W PARAFII W JODŁOWNIE W GMINIE PRZYWIDZ I RELACJA SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO:

www.youtube.com/watch

 

  

KSIĄDZ MARIAN SZLAGOWSKI ONEGDAJ PROBOSZCZ W JODŁOWNIE RELACJONUJE:
www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej