Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

MINISTER CZAPUTOWICZ DO NATYCHMIASTOWEJ DYMISJI!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Marcin Rola wzywa do natychmistowej DYMISJI pana prof.Jacka Czaputowicza Polskiego? Ministra Spraw Zagranicznych , który twierdzi, że POLACY.... mordowali Żydów w Jedwabnem!?

 HUCPA - Termin ten istnieje jedynie w języku hebrajskim, gdyż tylko czyste szatańskie nasienie, jakim są Żydzi może zdobyć się na podobne postępowanie. Leo Rosten tak je obrazowo wyjaśnia (cytuję):

„Hucpa jest to taka jakość funkcjonująca w człowieku, która pozwala, po zamordowaniu własnych rodziców, zwrócić się do sądu o pomiłowanie z powodu sieroctwa.”

 Po tym, jak Krzysztof Szczerski odmówił zastąpienia Witolda Waszczykowskiego na stanowisku szefa polskiej dyplomacji, premier sięgnął po innego kandydata. Ministrem spraw zagranicznych został jego zastępca, prof. JacekCzaputowicz
To Jacek Czaputowicz jest też autorem słynnego artykułu w "Do Rzeczy", w którym udowadniał, że wyboru Donalda Tuska na druga kadencję na stanowisko szefa Rady Europejskiej był dokonany niezgodnie z prawem.

Czaputowicz jest związany z resortem dyplomacji od 1990 r. W MSZ pełnił m.in. funkcje wiceszefa i szefa departamentu konsularnego i wychodźstwa, dyrektora departamentu strategii i planowania polityki zagranicznej oraz dyrektora Akademii Dyplomatycznej. Podsekretarzem stanu ds. prawnych i traktatowych został mianowany we wrześniu 2017 r.

Na stanowisku szefa dyplomacji Czaputowicz zastąpi Witolda Waszczykowskiego, który pełnił tę funkcję od 16 listopada 2015 r. Propozycji objęcia stanowiska ministra spraw zagranicznych nie przyjął ostatecznie szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski. W drugiej połowie grudnia, odnosząc się do doniesień o tym, iż miałby objąć funkcję szefa MSZ w rządzie Mateusza Morawieckiego, Szczerski przyznał, że taka oferta "jest na stole".

Czaputowicz w latach 1998-2006 był zastępcą szefa Służby Cywilnej; w latach 2008-2012 kierował Krajową Szkołą Administracji Publicznej.

W 2014 r. wszedł w skład 35-osobowej Rady Programowej PiS kierowanej przez obecnego wicepremiera, ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego.

Czaputowicz jest profesorem nauk społecznych, specjalistą ds. międzynarodowego bezpieczeństwa oraz teorii stosunków międzynarodowych. Jest wykładowcą Instytutu Europeistyki UW, w przeszłości był też związany m.in. z SGH i Wyższą Szkołą Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.

Jest autorem ponad 100 artykułów i monografii naukowych.

W latach 70. i 80. Czaputowicz był zaangażowany w działalność opozycji demokratycznej. Działał m.in. w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów, ruchu Wolność i Pokój oraz Komitecie Obywatelskim przy przewodniczącym NSZZ "Solidarność". Wcześniej współpracował również z Komitetem Obrony Robotników. Był internowany podczas stanu wojennego.

Jest żonaty; ma pięć córek.

 

  WYPOWIEDŹ MARCINA ROLI W SPRAWIE DYMISJI  prof.Jacka Czputowicza MINISTRA Spraw Zagranicznych:

 www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • Brakuje jedenj fundamentalnej informacji.
  Czy Czaputowicz jest Polakiem ?
  I jakie ma powiązanie z żydami.

  W Pollin nikt kto nie jest dobrze ukorzeniony w żydostwie nie ma prawa być Ministrem spraw zagranicznych ani prezydentem.

  Ostatni Polski Prezydent to Jaruzelski.
  Wszyscy następni to głęboko ukorzenieni w żydostwie osobnicy.
  Polska wraz z Jaruzelskim się skoczyła... nastało Pollin.
 • @Oscar 08:33:24
  Ile razy mogę ci pisać, że sowiecka matrioszka i żyd Margulis alias Wolski alias Jaruzelski nie jest Polakiem. Nawet Komender o tym mówił, za to Jaroszewicz i wielu innych dało głowę. Że sprzedał nas i Polskę Rockefellerowi. Kiedy to do ciebie dotrze?
 • @kula Lis 67 09:34:18
  Chyba nigdy ...
  bo się kłóci z logiką.... tego co robił Jaruzelski.
  a co robił ? wielokrotnie jako żołnierz, jako minister obrony, jako I sekretarz PZPR, i jako Prezydent stawał naprzeciw żydowskim próbom zagarnięcia Polski. (56, 68, 70, 76, 80-89) .. Polskę poddał żydom w sytuacji gdy miał dwie opcje .. krwawa wojna domowa (Jugosławia, Libia Syria, Ukraina) lub negocjacje z żydami.... wybrał negocjacje...nie chciał rozlewu krwi.
  żydzi jak zawsze warunków umowy nie dotrzymali...NATO obiecywało że nie wejdzie do Europy wschodniej.. a weszło.. Negocjacje Jaruzelskiego z żydami to tylko pod stolik negocjacji przywódców ZSRR z żydami.
  Gorbaczow zdradził , Jaruzelski nie... dlatego Gorbaczow robił "karierę u żydów a Jaruzelski był znienawidzony przez żydów.
  Sami żydzi wystawiają pozytywną cenzurę Jaruzelskiemu poprzez nagonkę medialną na niego
  Wystarczy czytać żydowskie szmatławce by wiedzieć kto jest kim...
  Taki Duda .. i wiadomo ..albo Bolek, Bronek czy Kwaśniewski...wg żydów to "mężowie stanu" a konkretnie to "mężowie swoich żon ...żydówek.

  Jaruzelski nie miał takiej dobrej prasy u żydów .. co czyni z niego Polskiego patriotę (Podobnie Lepper, Oleksy, Miller.... Olszewski..).
  Wystarczy czytać żydowskie szmatławce (czytać po żydowski na opak czyli dekodować prosty żydowski kod propagandowy) i wszystko jasne.

  Tłumaczyłem ci to już wiele razy..
  Teraz możesz samodzielnie sobie ocenić who is who w polityce...
  wystarczy czytać żydowskie brukowce i dekodować je on line.

  To się sprawdza ...
  Putin, Tramp, Asad, Kim, Piskorski, Gomułka, Lepper, Miller...i wielu "znikniętych" w żydowskich mediach ... to ludzie którzy bronią świata przed żydowską dominacją.

  Ci co dobrze robili żydom to... Piłsudski, Bolek, Dudek, Anders, Geremek, Balcerowicz, Gronkiewicz....Donek, Kwaśniewski, ten jak mu tam minister od "kultury",

  nie będę wysilał.. sam sobie wypisuj nazwiska.. wg tego co żydowskie brukowce piszą o ludziach...

  Będziesz miał listę referencyjną... i wg tej listy będzie ci łatwiej poprawnie ocenić poszczególne postacie.

  jeszcze raz powtórzę.. żyd wychwala znaczy się szuja, zdrajca.. żyd opluwa znaczy się patriota... taki jest Polski punkt widzenia.
  (trochę tylko uproszczony ale w 90% trafny)
 • @Oscar 10:30:22
  Stosuj na co dzień ten kod a przestaniesz się gubić w polityce.
  Mniej ważne jest to co delikwent mówi (bo by przeżyć w żydowskim świecie musi mówić na okrągło) a znacznie ważniejsze jest to co żydowskie szmatławce mówią o człowieku.

  Jak ktoś pluje na żydów a żydzi na niego jakoś nie.. znaczy się żydowski prowokator.
  Jak ktoś omija tematy "żydowskie" a żydzi mimo to na niego plują znaczy się działa na rzecz Polskiej racji stanu (np Miller, Oleksy...reszta wypinkowana z polityki póki co).

  Trzeba czytać żydowskie szmatławce ze "zrozumieniem".
 • @kula Lis 67 09:34:18
  jeszcze jedno... żyd też może być Polskim patriotą.
  Nie odbierajmy żydom człowieczeństwa.. jest wielu porządnych żydów np taki Urban...cynik, złośliwiec, seksoholik, alkoholik... ale w sumie porządny żyd.
  albo taki brat "Gessler" obrońca lokatorów prywatyzowanych kamienic...
  czystej krwi społecznik...
  albo taki Owsiak...nie popieram jego multikulti ale popieram to co robi zbiórkami na cele społeczne..

  Jest wielu porządnych żydów.
  nie należy dać się sprowadzać do poziomu prymitywnego zoologicznego antysemity.
  Ale globalna mafia jest żydowska... tak jak Nazizm był niemiecki.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej