Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1534 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ZYGMUNT MIERNIK W "PUDLE" A JARUZELSKI NADAL GENERAŁEM!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Duda zawetował Ustatwę o pozbaiweniu stopni GENERALSKICH członków organizacji Stanu Wojennego - WRON!?Tuż przed Świętami Wielkiej Nocy aresztowano Zygmunta Miernika bez podania mu powodu?

Wczoraj rozmawiałem z Zgmuntem Miernikiem ,   którego już wypuszczono z "KICIA".Pytałem , go czy wie w jakim celu go aresztowano?Powiedział mi on ,  ze domniemywa , ze WŁADZA zrobila to prawdopodobnie "profilaktycznie" a to po to , aby nie wziął on udziału w legalnej zgłoszonej juz demonstracji wraz z Adamem Słomką z którym to RAZEM wlaczą z POLSKIM WYMIAREM NIESPRAWIEDLIWOACI!Na tej demonstracji na ŚLĄSKU miał zostać odpiłowana z pomnika CZERWONA GWIAZDA !?

 

Na zdjęciu do lewej Sławomir Ziembiński Kontradmirał MORSKICH DRUZYN STRZELECKICH ,  Walemar Bonkowski z Bialo-czerwoną Flagą Senator RP,  który stale walczy z KOMUNĄ!

ZYGMUNT MIERNIK WRAZ Z MIROSŁAWEM CHNDRAŁĄ GOŚCIŁ NA POKLADZIE CZERWONEGO KORSARZA:

www.youtube.com/watch

Wstrząsająca relacja Miernika prosto z więzienia. „Nie dajcie się, bo ja się też nie daję!”

Odmówiono mi przyznania adwokata z urzędu. Odmówiono mi dania jakichkolwiek zarzutów na piśmie. Nie mam żadnej informacji za co siedzę i jak długo będę siedział – mówi Zygmunt Miernik w nagraniu, do którego dotarł portal niezalezna.pl. Opozycjonista z czasów PRL od tygodnia znajduje się w więzieniu bez podania mu przyczyn. - Nie dajcie się, bo ja się też nie daję! – zwraca się w nagraniu do swoich sympatyków.
Nieśmiertelny Internet domowy bez limitu danych w nc+ już za mniej niż 2 zł dziennie. Przekonaj się!
Chcę poznać ofertę.
Nie, dziękuję.
W ubiegły piątek o godz. 6 rano policja zabrała Zygmunta Miernika z jego mieszkania w Będzinie. Został przewieziony do więzienia w Wojkowicach. Jak podkreślała była opozycjonistka Jadwigi Chmielowska, Miernikowi „nie pokazano w zasadzie żadnego dokumentu, stwierdzającego dlaczego on został osadzony w tym więzieniu”.

Po raz pierwszy pozwolono mu wykonać telefon dopiero wczoraj. Dziś, Miernik jeszcze raz odezwał się do przyjaciół.

Odmówiono mi przyznania adwokata z urzędu. Odmówiono mi dania jakichkolwiek zarzutów na piśmie. Nie mam żadnej informacji za co siedzę i jak długo będę siedział. Nie mam dopuszczenia ani rodziny, ani dziennikarzy. Dostałem kilka listów, za co wszystkim serdecznie dziękuję. Ale to jest tylko część korespondencji. Pozostałą część korespondencji blokują i wyrzucają

- relacjonuje rozmowie z kolegami były opozycjonista.

Miernik opowiada, że miał obietnicę wypuszczenia go dziś z więzienia, ale…

Kazali mi się spakować do wyjścia. Już byłem na magazynie, podpisywałem [odbiór swoich rzeczy]… A jednak doszło do zmiany decyzji, zawrócono mnie ale tym razem osadzono w innej celi. Nie ma w niej telewizora, ani czajnika. A więc nie tylko że nie jem [od pierwszego dnia osadzenia na znak protestu], ale już w tej chwili nie mogę sporządzić żadnych ciepłych napojów, bo nie mam jak

- wyjaśnia.

Nie mogę posiłkować się lekami, gdyż nie mam dostępu do glukometru [nie pozwolono go zabrać z domu, choć Miernik jest cukrzykiem]. Bez niego nie mogę dokonać pomiaru krwi, bez czego nie mogę zażywać insuliny czy innych leków. Dzisiaj mi przeznaczono leki, ale z kolei nie mam wody do popicia

– opisuje swój stan zdrowi Miernik i dodaje:

Fatalnie się czuję, zaczynam drętwieć. Straciłem ok. 7 kg wagi.

W rozmowie więzień zwraca uwagę, że został zatrzymany w dniu pogrzebu zięcia.

Zatrzymanie odbyło się po cichu. Na sobotę miałem zgodę na pikietę na rzecz likwidacji komunistycznych gwiazd w Dąbrowie Górniczej

- wspomina.

Na koniec Zygmunt Miernik zwraca się do sympatyków:

Nie dajcie się, bo ja się też nie daję! Szczególne pozdrowienia dla wszystkich naszych sympatyków. Dziękuję za pocztę, dziękuję za wszystko!

Ja z chwilę idę do Sądu Rejonowego w Gdańsku na rozprawę red.Miroslawa RÓJ - SARNECKIEGO , który jest pozwanym za nakręcenie filmu , gdzie opowiada o ...dziwnych sprawach i sprawkach ale nie wymienia z nazwiska i imienia osoby o której mówi?"Uderz w stół a nozyce się odezwą",  bo teraz ktoś poczuł się znieslawiony!?Ostatnio Sądziowie mimo wydania pozwolenia na filmowanie rozprawy nie zezwalają na publikowanie swojego wizerunku!Czego to się obawiają?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA

red.Sławomir Ziembinski


Wetujący Ustawy Prezydent Andrzej Duda przy Bursztynowym Ołtarzu w Bazylice Świętej Brygidy w Gdańsku

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej