Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1532 posty 272 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SPRAWA UGODOWA W SĄDZIE W GDAŃSKU - RED.RÓJ-SARNECKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ZOSTAŁ POZWANY O ZAPŁACENIE 12 TYŚ.ZŁOTYCH ZA ...NAKRĘCENIE FILMU NA ULICY!?Jeden człowiek , który to znalazł się w kadrze jego reportażu zażądał powyższej kwoty , bo jak twierdzi naruszono jego"dobra osobiste"!?Niedługo kamery oddamy do lamusa!?

 W dniu 6 kwietnia w Sądzie Rejonowym w Gdańsku odbyła się rozprawa w sprawie Ugody odnośnie naruszenia dóbr osobistych przez człowieka, który znalazł się w kadrze filmu , którego to twórcą był redaktor Mirosław Rój-Sarnecki.Autor repoportażu został przez przechodnia na ulicy wezwany na piśmie do zapłacenia kwoty ..12 000 zł.W ten sposób powód chce zaspokoić swoje poblemy finansowe?Pozwany nie zgodził się na Ugodę i nie zamierza , powoda za nic przepraszać.Sprawę prawnik powoda chciał wyłączyć z możliwości jej filmowania i upubliczniania , ale Sąd jednak uznał argumentację obecnych na sali dziennikarzy , którzy złożyli wniosek o rejestrację dżwięku i wizji , gdyż sprawa dotyczy odpowiedzialnści dziennikarza i jest społecznie ważna!Pan Waldemar Raszkiewicz oraz red.Sławomir Ziembiński , który byli obecni na sali rozpraw skomentowali, to co się wydarzyło.Pan red.Rój - Sarnecki zapowiedział możliwość złożenia pozwu przeciwko powodowi o próbę ...wyłudzenia pieniędzy!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Slawomir Ziembiński
www.neon24.pl

WASZ REPORTER Z GDAŃSKA SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI W AKCJI

 

 FILM DOKUMETALNY Z DZISIEJSZEJ ROZPRAWY W SĄDZIE REJONOWYM W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE PO ROZPRAWIE NA KORYTARZU SĄDOWYM SĄDU REJENOWEGO W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej